Świetny mecz w Łodzi i remis wydaje się być zasłużonym rezultatem.

100'

Koniec meczu w Łodzi! Widzew remisuje z Pogonią 3:3!

99'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Martin Kreuzriegler wykorzystuje rzut karny i po raz trzeci mamy remis!

97'

Benedikt Zech ukarany za zagranie ręką we własnym polu karnym.

95'

Rzut karny dla Widzewa po zagraniu ręką jednego z graczy Pogoni!!!

94'

Bartłomiej Pawłowski popędził lewą stroną boiska, ale zagrał wprost w obrońcę.

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

88'

Natomiast Łukasz Zjawiński pojawił się w miejsce Ernesa Terpiłowskiego.

88'

Dwie ostatnie zmiany w Widzewie Łódź. Andrejs Ciganiks zmienił Fabio Nunesa

87'

Damian Dąbrowski zagrał znakomite prostopadłe podanie do Luki Zahovića, a ten z ogromnym spokojem umieścił piłkę w bramce!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Rezerwowy Luka Zahović zdobywa bramkę na 3:2!

83'

Natomiast Mariusz Fornalczyk pojawił się w miejsce Kamila Grosickiego.

83'

Dwie zmiany w Pogoni Szczecin. Alexander Gorgon zmienił Pontusa Almqvista

83'

Jeszcze jednak zmiana. Martin Kreuzriegler zastąpił Mateusza Żyro.

81'

Zmiana w Widzewie Łódź. Dominik Kun zmienił Juliusza Letniowskiego.

80'

Znakomita akcja gospodarzy, Bartłomiej Pawłowski wpadł z piłką w pole karne rywala i wyłożył piłkę do Ernesta Terpiłowskiego, który trafił do pustej bramki!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Ernest Terpiłowski także ma swojego gola i znów mamy remis!!!

76'

Znakomite prostopadłe podanie do Sebastiana Kowalczyka, błąd w defensywie popełnił Mateusz Żyro i z czystej pozycji gracz Pogoni z łatwością zdobył bramkę na 2:1!!!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Sebastian Kowalczyk trafia na 2:1!!!

73'

Fabio Nunes został ukarany żółtą kartką.

71'

Pogoń stara się oddalić zagrożenie od własnego pola karnego, ale na razie gospodarze są na fali.

68'

Ernest Terpiłowski dokładnie dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Bartłomieja Pawłowskiego, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Bartłomiej Pawłowski doprowadza do wyrównania!!!

66'

W drużynie Pogoni Szczecin Sebastian Kowalczyk zmienił Marcela Wędrychowskiego.

64'

Widzew Łódź coraz bardziej naciska bramkę rywala. Na razie jednak wciąż bez rezultatu.

61'

Ernest Terpiłowski dostał piłkę w polu karnym Pogoni, oddał mocny strzał, który trafił w słupek bramki gości!

60'

Pierwsza zmiana w Pogoni Szczecin. Luka Zahović zmienił Wahana Biczachczjana.

58'

Jordi Sanchez wpadł w pole karne Pogoni, ale zamiast uderzać, podał do rywala.

56'

Złe dośrodkowanie gości, z atakiem wyszedł Juliusz Letniowski, ale niemal na połowie boiska świetnie interweniował Dante Stipica!

55'

Rzut wolny dla Pogoni Szczecin blisko pola karnego Widzewa.

52'

Arbiter zdecydował się odgwizdać wcześniejszy faul gracza Widzewa.

50'

Fabio Nunes wpadł w pole karne Pogoni i został powalony. Arbiter nie zdecydował się na użycie gwizdka, ale sprawdzi tę sytuację!

48'

Kamil Grosicki popędził lewą stroną boiska, ale dośrodkował wprost w ręce bramkarza Widzewa.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Pierwsza zmiana w szeregach Widzewa. Paweł Zieliński zmienił Mato Milosa.

18:35

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:22

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy Pogoń prowadzi z Widzewem 1:0.

45'

Juliusz Letniowski oddał mocny strzał, ale piłka o niewielką odległość minęła bramkę gości.

45'

W końcówce pierwszej połowy meczu Widzew próbuje wyrównać, ale świetnie w defensywie spisuje się zespół gości.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

43'

Dwójka zawodników Widzewa zderzyła się w środku pola. Na murawie służby medyczne.

40'

Pogoń Szczecin przycisnęła rywali, ale żaden zawodnik nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę rywali.

38'

Wracamy do gry.

34'

Kibice Widzewa Łódź odpalili środki pirotechniczne, co spowodowało przerwę w meczu.

31'

Marek Hanousek wstrzelił piłkę w pole karne Pogoni, ale spokojnie interweniował Dante Stipica.

29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

27'

Pontus Almqvist wpadł w pole karne Widzewa, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

25'

Bartłomiej Pawłowski świetnym strzałem z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę!

24'

Ernest Terpiłowski został sfaulowany blisko pola karnego Pogoni Szczecin i będzie dobra okazja dla gospodarzy na zdobycie bramki.

22'

Marcel Wędrychowski dostał piłkę w polu karnym Widzewa, dograł do Kamila Grosickiego, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce! Futbolówka jeszcze odbiła się od jednego z graczy gospodarzy.

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Kamil Grosicki otwiera wynik meczu w Łodzi!!!

18'

Goście nieco uspokoili mecz. Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

15'

Dobry, szybki mecz w Łodzi. Teraz Pogoń przeprowadziła akcję, ale w ostatniej chwili została zatrzymana tuż przed bramką gospodarzy.

13'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, gdzie ucierpieli zawodnicy obu drużyn.

10'

W odpowiedzi fantastycznym prostopadłym podaniem został obdarzony Ernest Terpiłowski, wpadł w pole karne i oddał mocny strzał, który zatrzymał się na poprzeczce bramki rywali!

8'

Marcel Wędrychowski dostał piłkę w polu karnym Widzewa, oddał strzał na bramkę, ale skutecznie interweniował Henrich Ravas!

6'

Błąd techniczny gracza Pogoni Szczecin spowodował późniejszy faul.

4'

Pogoń Szczecin delikatnie przejęła inicjatywę, próbuje rozmontować defensywę rywali.

2'

Spokojny początek meczu. Widzew rozgrywa piłkę na własnej połowie.

17:31

Rozpoczynamy batalię w Łodzi!

17:26

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu Widzewa. Za chwilę rozpoczniemy spotkanie!

17:24

Natomiast oto zestawienie Pogoni Szczecin:

17:23

Tak prezentuje się skład Widzewa Łódź na dzisiejszy mecz:

17:20

Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem Pogoni Szczecin 2:1 po bramkach Luki Zahovića i Vahana Biczachczjana. Natomiast dla Widzewa jedynego gola zdobył Bartłomiej Pawłowski.

17:17

Natomiast Pogoń Szczecin wygrała trzy sparingi z Petrolul, FCSB czyli dawną Steauą Bukareszt i Qarabagem Agdam.

17:17

W zimowych sparingach Widzew Łódź wygrał z Dinamo Batumi, Czeskimi Budziejowicami i Chojniczanką Chojnice, zremisował z Ruchem Lwów oraz przegrał z Universitatea Craioxa.

17:11

Witamy serdecznie! W najciekawszym meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy Widzew Łódź na własnym stadionie podejmie Pogoń Szczecin. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.