Zagłębie LubinZagłębie Lubin
21:59

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

21:58

Śląsk miał momenty, ale Zagłębie zasłużenie wygrało to spotkanie. W tej chwili wydaje się, że Zagłębie jest na dobrej drodze do utrzymania.

99'

Koniec meczu we Wrocławiu! Zagłębie Lubin rozbija Śląsk aż 3:0!

96'

Młody gracz Zagłębia dostał piłkę w okolicach pola karnego Śląska, wpadł w "szesnastkę", minął rywala i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

96'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Tomasz Pieńko pieczętuje wynik zdobywając gola na 3:0!!!

94'

W końcówce meczu naciska Śląsk Wrocław, ale nie ma pomysłu, jak przedostać się w pole karne rywali.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dziewięć minut.

90'

Jasmin Burić broni uderzenie z rzutu karnego Patricka Olsena!

89'

Mateusz Bartolewski jeszcze ukarany czerwoną kartką!

88'

Rzut karny dla Śląska Wrocław!

86'

Po akcji Śląska Wrocław jeden z zawodników gości prawdopodobnie zagrał ręką we własnym polu karnym. Arbiter na pewno będzie tę sytuację sprawdzał!

83'

Oraz Tomasz Pieńko zastąpił Filipa Starzyńskiego.

83'

Zmiana także w Zagłębiu Lubin. Tornike Gaprindaszwili pojawił się w miejsce Kacpra Chodyny.

82'

Ostatnia zmiana w Śląsku Wrocław. Piotr Samiec-Talar zmienił Dennisa Jastrzembskiego

78'

Kacper Chodyna stanął przed szansą na swoją drugą bramkę, ale uderzył wprost w bramkarza!

77'

Diogo Verdasca ukarany żółtą kartką za protesty w kierunku arbitra.

74'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce rywali.

73'

Łukasz Łakomy oddał strzał z dystansu, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

72'

Natomiast Victor Garcia pojawił się w miejsce Łukasza Bejgera.

72'

Kolejne dwie zmiany w Śląsku Wrocław. Karol Borys zmienił kontuzjowanego Petra Schwarza

70'

Petr Schwarz doznał kontuzji i raczej nie będzie w stanie kontynuować gry.

68'

Natomiast Michał Rzuchowski pojawił się w miejsce Nahuela Leivy.

68'

Dwie zmiany w Śląsku Wrocław. Erik Exposito zmienił Cayetano Quintanę

68'

Bartłomiej Kłudka popędził prawą stroną boiska, dośrodkował do Sasy Żivca, ten przyjął piłkę i oddał mocny strzał, który znalazł drogę do bramki!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Sasa Żivec podwyższa na 2:0!!!

64'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Sasa Żivec zmienił Damjana Bohara.

61'

"Miedziowi" dłuższą chwilę utrzymują się przy piłce, ale nie mają zamiaru atakować.

58'

John Yeboah oddał strzał z dystansu, ale zupełnie bez zagrożenia.

55'

Gospodarze na początku drugiej połowy meczu całkowicie zdominowali rywali, ale nic z tego nie wynika.

52'

Cayetano Quintana zdobył bramkę dla Śląska, jednak arbiter po analizie VAR nie uznał bramki i odgwizdał spalonego.

49'

Śląsk Wrocław dobrze rozpoczął drugą połowę meczu. Wrocławianie naciskają na rywali.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę widowiska!

20:48

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy we Wrocławiu. Do przerwy Zagłębie prowadzi ze Śląskiem 1:0.

43'

Kolejny kontratak "Miedziowych", ale tym razem bez zagrożenia.

40'

Duża chaosu w ostatnich minutach pierwszej połowy meczu. Żaden z zespołów nie może skonstruować składnej akcji.

37'

Próba dośrodkowania w pole karne gości zupełnie bez zagrożenia.

34'

Znakomity kontratak Zagłębia Lubin, piłkę dostał Kacper Chodyna i oddał precyzyjny strzał, z którym nie poradził sobie bramkarz gospodarzy!

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Zagłębie Lubin obejmuje prowadzenie po trafieniu Kacpra Chodyny!!!

30'

Nahuel Leiva zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Jasmin Burić.

27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Śląska.

26'

Rafał Adamski pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

22'

Patryk Janasik popędził przy linii bocznej, ale niedokładnie dośrodkował w pole karne gości.

19'

Nieco spadło nam tempo spotkania. Obie drużyny teraz znacznie uważniej spisują się w defensywie.

16'

Po świetnej szansie Zagłębia, gospodarze zaczęli się wycofywać. Obecnie częściej przy piłce utrzymują się "Miedziowi".

13'

Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Aleks Ławniczak, ten uderzył mocno, ale wprost w bramkarza!

10'

John Yeboah dostał piłkę w polu karnym Zagłębia, oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał.

8'

Coraz większa przewaga Śląska Wrocław w tym meczu. Gospodarze coraz bardziej naciskają rywali.

5'

Kolejna wrzutka w pole karne gości, ale bez zagrożenia.

3'

W odpowiedzi koronkowa akcja gospodarzy, ale żaden z graczy Śląska nie zdołał oddać celnego strzału.

2'

Damjan Bohar oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Rafał Leszczyński.

20:02

Rozpoczynamy pojedynek we Wrocławiu!

19:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Za chwilę rozpoczniemy batalię!

18:17

Oba zespoły przygotowywały się do wiosny w Turcji. Śląsk nie ściągnął żadnego nowego piłkarza, w Zagłębiu czekamy na debiuty bramkarza Sokratisa Dioudisa i Mateusza Grzybka.

18:17

Na inaugurację w derbach nie padły bramki. Widowisko obejrzało blisko 10 tys. kibiców.

18:16

Śląsk przystąpił do rundy rewanżowej z jedenastego miejsca, natomiast Zagłębie z dopiero piętnastego.

18:11

Czas na pierwsze derby w rundzie rewanżowej - Dolnego Śląska. To zarazem debiut trenerski Waldemara Fornalika na ławce Miedziowych. W sektorze gości zabraknie kibiców z Lubina.