Radomiak RadomRadomiak Radom
19:54

Dziękujemy za relację LIVE! Do zobaczenia wkrótce!

19:53

Nie obejrzeliśmy jeszcze bramek w 2023 roku. Bezbramkowy remis na stadionie beniaminka.

94'

KONIEC SPOTKANIA!

93'

Niezły strzał Leonardo Rochy, ale czujny bramkarz Miedzi.

92'

Zmiana w Miedzi. Schodzi Koldo Obieta, w jego miejsce Michael Kostka.

92'

Kolejnym rajdem popisał się Giannis Massouras. Zakończył akcję strzałem, wypluł piłkę bramkarz, ale później schował ją do koszyczka.

91'

Ponownie Luis Machado. Tym razem strzał wprost w rywala. Ależ końcówka w wykonaniu napastnika Radomiaka.

90'

Ależ sytuacja dla Radomiaka! Luis Machado z kapitalnym strzałem! Broni bramkarz Miedzi.

88'

Centymetrów zabrakło do bramki. Podanie z prawej strony w wykonaniu piłkarzy Radomiaka, ale niezły odbiór w wykonaniu Juricha Caroliny.

86'

Kamil Drygas fauluje i goście przed szansą z rzutu wolnego. Świetnie miejsce na uderzenie.

85'

Dawid Abramowicz z próbą dogrania w pole karne, ale podanie wahadłowego niecelne.

83'

Giannis Massouras w walce o piłkę. Grek nieprzepisowo i zaczną piłkarze z Radomia.

82'

Gospodarze z szansą z rzutu wolnego. Do piłki podchodzi Hubert Matynia.

81'

Zmiana w ekipie Radomiaka. Wchodzi Daniel Pik, murawę opuszcza Lisandro Semedo.

79'

Zakotłowało się pod bramką Miedzi. Uderzał Luis Machado, ale trafił w rywala.

78'

Ciekawa akcja Miedzi, ale zabrakło precyzji. Piłka odskoczyła Olafowi Kobackiemu.

76'

Andrzej Niewulis przecina groźny atak. Radomiak zacznie od stałego fragmentu gry.

19:34

3831 - tylu widzów zasiada na trybunach stadionu w Legnicy.

74'

Ależ akcja Giannisa Massourasa! Grek wyłożył piłkę Kamilowi Zapolnikowi, ale zmiennik dał plamę - kompletnie nieudany strzał z kilku metrów.

73'

Piłkarze Miedzi podeszli wysoko. Szykuje się groźny atak beniaminka.

72'

Zszedł także Luciano Narsingh. W jego miejsce Olaf Kobacki.

72'

Zmiany w drużynie gospodarzy. Schodzi kapitan, Angelo Henriquez. W jego miejsce Kamil Zapolnik.

70'

Angelo Henriquez dopuścił się niepotrzebnego faulu. Ryzykuje kapitan Miedzi, który ma przecież na koncie żółtą kartkę.

69'

Prosty błąd techniczny Luisa Machado i piłka poza linią.

68'

Zmiana w Miedzi. Jest to debiut Kamila Drygasa. Były pomocnik Pogoni Szczecin zmienił Chucę.

67'

Chwila przerwy w grze. Leży Luis Machado.

66'

Radomiak rozgrywa piłkę na połowie rywali.

65'

Hubert Matynia ogląda żółty kartonik. Sfaulował Damiana Jakubika.

64'

Ależ błąd bramkarza Radomiaka. Mateusz Abramowicz podał wprost pod nogi rywala, ale piłkarze Radomiaka nie korzystają z prezentu.

63'

Niezły fragment Miedzi. Gospodarze napierają, Radomiak tylko się broni.

62'

Żółtą kartkę obejrzał Angelo Henriquez. Faul nie uszedł uwadze sędziego.

60'

Pierwsza zmiana w meczu. Schodzi Christos Donis, w jego miejsce Berto Cayarga.

58'

Dobranie w pole karne Miedzi, ale nie doskoczył do piłki Roberto Alves.

57'

Najlepsza akcja meczu! Koldo Obieta trafił w słupek po dograniu z lewej strony. Ależ to było groźne!

56'

Ciekawa próba Miedzi z rzutu rożnego. Uderzał Levent Gulen, ale ponad bramką.

54'

Niezła akcja Miedzi. Koldo Obieta zszedł do środka i uderzył płasko w kierunku bliższego słupka. Chwilę wcześniej Radomiak zaatakował. Nie ma zmiany wyniku.

52'

Chwila przerwy w grze. Na murawie leży Hubert Matynia.

52'

m a

51'

- Bez próby, nie ma bramek - musiał pomyśleć Luis Machado. Ciekawa próba, piłka odbita od jednego z obrońców Miedzi i Radomiak ma korner.

50'

Ciekawa piłka w pole karne. Podaniem popisał się Mike Cestor, ale zabrakło wykończenia u napastników Radomiaka.

49'

Nieprzepisowe zagranie w wykonaniu Leonardo Rochy. Gra Miedź od rzutu wolnego.

47'

Gospodarze minutę po starcie drugiej części meczu wywalczyli rzut wolny. Będzie szansa.

46'

Zaczęliśmy drugą część meczu!

45'

Koniec pierwszej części połowy. Bez bramek w Legnicy.

45'

Pogramy minutę dłużej w tej połowie, przekazał sędzia.

44'

Ciekawa próba Radomiaka. Akcja z prawej strony, ale przeczytali to obrońcy Miedzi.

43'

Niezła interwencja Andrzeja Niewulisa. Miedź może się podobać w odbiorze piłki.

41'

Ależ mamy tempo! Zaatakowała Miedź. Strzelał Angelo Henriquez, ale uderzenie zablokowane. Piłkę zebrał Giannis Massouras, ale ta próba daleka od udanej. Wysoko ponad bramkę.

40'

Ależ kontra Miedzi! Kapitalny rajd Giannis Massouras. Akcja - palce lizać. Dogranie Greka jednak niecelne i Radomiak wybija piłkę. Wcześniej groźna akcja gości, ale bramkarz zażegnał zagrożenie.

39'

Radomiak naciska. Miedź skupiona na obronie.

38'

Groźna akcja Radomiaka przecięta przez Juricha Carolinę. Wślizg obrońcy ratuje Miedź.

36'

Ależ się zakotłowało pod bramką Miedzi! Bliski gola był Dawid Abramowicz, beniaminek wychodzi obronną ręką z tej sytuacji.

35'

Kolejna kartka w meczu. Żółty kartonik obejrzał Koldo Obieta, który faulował od tyłu Luisa Machado.

33'

Indywidualna akcja Huberta Matyni. Niezły drybling, ale zaszwankowało podanie w pole karne.

32'

Szybki atak Radomiaka. Strata na połowie Miedzi i niezła akcja gości. Uderzał Luis Machado, ale strzał niezbyt groźny.

31'

Nie minęła minuta i już mamy kolejny faul. Leży Christos Donis, ale arbiter nie sięga po kartkę.

30'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany obrońca Radomiaka, Dawid Abramowicz.

28'

Podanie w pole karne. Próbował Christos Donis, ale zbyt głęboko. Łapie bramkarz Miedzi.

27'

Hubert Matynia w pole karne z rzutu rożnego, blisko gola był Levent Gulen. Strzał obrońcy głową obok słupka.

25'

Z próbą strzału Roberto Alves. Broni czujnie bramkarz Miedzi.

24'

Ucierpiał Leonardo Rocha w starciu z Andrzejem Niewulisem. Chwila przerwy w grze.

23'

f

22'

Mogło być groźnie! Niesygnalizowany strzał w wykonaniu Angelo Henriqueza. Uderzenie jednak ponad bramką. Dużo siły, mało prezycji.

20'

Lisandro Semedo chciał się przedrzeć skrzydłem, ale pomocnik zablokowany. Piłka poza polem gry i zacznie Miedź od bramki.

19'

Ciekawa próba Miedzi. Prawą flanką pognał Giannis Massouras, ale dogranie niecelne. Piłka wybita przez defensywę Radomiaka.

18'

Radomiak przy piłce. Goście grają na połowie rywali.

16'

Ze stałego fragmentu uderzał Roberto Alves, ale wprost w bramkarza.

15'

Przewinienie - fauluje Andrzej Niewulis i przed Radomiakiem szansa z rzutu wolnego.

13'

To mógł być gol! Próbował Maxime Dominguez, który wyłuskał piłkę spod nóg Mikea Cestora, ale uderzenie pomocnika zablokowane.

12'

Radomiak chciał przyśpieszyć długim podaniem, ale zaszwankowała celność. Przejęła Miedź.

11'

Zaatakowała Miedź. W pole karne podał Luciano Narsingh, ale piłka nie znalazła adresata.

9'

Próba Miedzi z rzutu wolnego. Dogrywał Chuca, ale przeciągnięte dośrodkowanie i piłka poza polem gry.

8'

Niezła akcja Miedzi. Dogranie z lewej strony i sprytem wykazał się Angelo Henriquez. Pierwszy strzał w meczu. Zabrakło jednak celności.

7'

Mogło być groźnie dla gości, ale dośrodkowanie Lisandro Semedo kompletnie nieudane. Zagra Miedź od bramki.

4'

Miedź w posiadaniu. Piłka w okolicach koła środkowego.

3'

Radomiak miał szansę na wyjście z kontrą, ale zabrakło precyzji. Strata.

2'

Damian Jakubik górą w pojedynku o piłkę z Luciano Narsinghiem i Radomiak przechwytuje.

1'

Rozpoczęli! Pierwszy gwizdek w tym roku w Ekstraklasie! Zaczęła Miedź.

18:00

Trwa losowanie kapitanów. Za chwilę pierwszy gwizdek.

17:58

Piłkarze już na murawie.

17:54

Piłkarze już skończyli rozgrzewkę i zmierzają do szatni. Wracamy za kilka minut. Czas na powrót Ekstraklasy!

17:47

Oto jeden z nowych nabytków Miedzi - Kamil Drygas. Doświadczony pomocnik, którego pamiętamy z gry dla Pogoni Szczecin zacznie dziś mecz na ławce, jednak prawdopodobnie w drugiej części spotkania zobaczymy go na murawie.

17:47

drygas

17:40

Przyjezdni natomiast plasują się na 10. miejscu w tabeli, a ewentualna wygrana w Legnicy pchnęłaby drużynę w górę. Bardzo aktywny był Radomiak w oknie transferowym - drużynę zasiliło aż 7 piłkarzy - 4 z nich dziś zadebiutuje, a pozostała 3 zacznie mecz na ławce.

17:35

Drużyna gospodarzy zamyka ligową tabelę, jednak by zmotywować się odpowiednio na mecz z Radomiakiem musi sobie przypomnieć o finiszu rundy jesiennej. Beniaminek bowiem zakończył rundę dwoma wygranymi i będzie chciał kontynuować tę passę w spotkaniu z Radomiakiem.

17:30

70 - tyle dni kibice czekali na powrót Ekstraklasy. Dziesięć tygodni minęło od ostatniego meczu jesieni, w którym Lechia zmierzyła się z Górnikiem. To aż nadto! Zapraszamy na otwarcie rundy wiosennej, pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie w 2023 roku! Pierwszym spotkaniem będzie pojedynek Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom! Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.