Rzut wolny dla Śląska - goście mogą próbować strzału

Jastrzembski wywalczył kolejny rzut rożny

77'

Quintana schodzi, Łyszczarz wchodzi

75'

Zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Mijusković wybija piłkę z linii bramkowej!

74'

Konczkowski schodzi, Janasik wchodzi

73'

Obieta schodzi, Kobacki wchodzi

71'

Śląsk nadal nie ma pomysłu na sforsowanie bloku defensywnego rywala

68'

Narsingh schodzi, Dominguez wchodzi

68'

Victor Garcia schodzi, Jastrzembski wchodzi

68'

Schwarz schodzi, Expósito wchodzi

68'

Nahuel Leiva schodzi, Rzuchowski wchodzi

63'

Narsingh minął rywala w polu karnym i stanął oko w oko z bramkarzem. Jego bardzo lekki strzał nie stanowił problemu dla Leszczyńskiego

60'

Strzały:

• Miedź - 10
  • Śląsk - 3
57'

Schwarz dostał górną piłkę w pole karne. Pomocnik stanął sam na sam z bramkarzem, ale zawodnik Śląska nawet nie oddał strzału celnego

55'

Matynia chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z 35 metrów - bramkarz na posterunku

53'

Olsen ukarany kartką

51'

Naveda z żółtą kartką

50'

Chuca z kolejnym niezłym uderzeniem. Pomocnik stwarza dzisiaj największe zagrożenie pod bramką rywali

47'

Leszczyński zmuszony do interwencji po uderzeniu z rzutu wolnego

46'

Rzut wolny dla Miedzi z odległości 30 metrów. Niezła okazja

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Na relację z drugiej części zapraszamy za kilkanaście minut

45'

Sędzia doliczył 1 minutę

41'

Chuca przyjął piłkę, futbolówka podskoczyła, ale pomocnik postanowił, że to wykorzysta. Zawodnik Miedzi huknął z dystansu i przelobował tym mocnym strzałem bramkarza rywali. Leszczyński bez szans

41'

Chuca!!! CO ZA BRAMKA! 1:0 DLA MIEDZI!

41'

John Yeboah wpadł w pole karne i stanął sam na sam z bramkarze. Skrzydłowy niestety za mocno wypuścił sobie piłkę i bramkarz bez problemu złapał futbolówkę

37'

Garcia wywalczył rzut rożny

34'

Dobra piłka do Obiety. Gretarsson w ostatniej chwili wybił na rzut rożny

31'

Schwarz chciał wejść dryblingiem w ostatnią tercję boiska, ale został zatrzymany przez obrońcę

30'

Strzały po 30 minutach:

• Miedź - 2
  • Śląsk - 1
27'

Śląsk wrócił do ataku pozycyjnego. Goście nie spieszą się z przeniesieniem piłki na połowę rywala

25'

Yeboah upadł na murawę po starciu z Kostką. Zawodnik zaraz powinien wrócić do gry

22'

Olsen miał dobry pomysł, żeby podać piłkę do Konczkowskiego nad głowami obrońców. Ta próba okazała się za mocna

19'

Prosta strata Henriqueza na własnej połowie. Śląsk przejął piłkę i wrzucił piłkę w pole karne - centra była jednak przewidywalna. Futbolówkę złapał bramkarz

17'

Śląsk będzie miał okazję wrzucić piłkę w pole karne z prawego skrzydła

16'

Strzały:

• Miedź - 2
  • Śląsk - 1
12'

Napastnik Miedzi chciał odebrać piłkę bramkarzowi, ale Leszczyński się nie pomylił przy wybiciu

9'

Długa piłka posłana do Narsingha, ale nawet szybki Holender do tego nie zdążył

9'

Piłka jakimś cudem trafiła do Henriqueza, który był niekryty w polu karnym. Napastnik strzelił prosto w obrońcę!

7'

Matynia chciał wrzucić z lewego skrzydła, ale został zablokowany

5'

Miedź nie chce czekać bezczynnie - gospodarze podchodzą wysoko, aby przejąć piłkę

3'

Goście próbują cierpliwego ataku pozycyjnego. Obrońcy Śląska wymieniają piłkę między sobą

12:30

Zaczynamy pierwszy niedzielny mecz Ekstraklasy!

12:26

Ivan Djurdjević, trener Śląska: – Myślę, że nie tylko w starciu z Miedzią, ale w każdym spotkaniu Ekstraklasy, podstawową rzeczą jest koncentracja. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, w jaki sposób gramy z zespołami niżej notowanymi niż Śląsk, nikomu nie ujmując. Mamy z tym problem.

12:23

Skład gości:

12:20

Skład gospodarzy:

12:17

Śląsk Wrocław jest prawdopodobnie najbardziej nieprzewidywalną drużyną w polskiej lidze. Podopieczni Ivana Đurđevica byli w stanie wygrać z Pogonią lub Lechem, a nie poradzili sobie z takimi rywalami jak Stal Mielec czy Korona Kielce. Wrocławianie cały czas próbują ustabilizować formę, a dzisiejszy mecz może być idealną okazją, żeby zanotować serię dwóch wygranych z rzędu.

12:13

Sytuacja Miedzi jest fatalna - po 14 kolejkach klub zajmuje ostatnie miejsce w lidze z sześcioma punktami na koncie. Przyczyny tak słabej dyspozycji doszukuje się w prawdziwej Wieży Babel, która powstała w klubie z Legnicy. Do drużyny przyszło bardzo wielu zawodników różnych narodowości. W ostatnim meczu z Pogonią Szczecin, w podstawowym składzie wyszedł tylko jeden Polak - Abramowicz.

12:10

Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Miedź Legnica - Śląsk Wrocław. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!