• Mateusz Kupczak - 3
  • Kajetan Szmyt - 4 (Maciej Żurawski - bez oceny)
  • Adam Zrelak - 4 (Enis Destan - bez oceny)
96'

Nie ma! Koniec meczu! Warta wygrywa dzięki samobójowi i szybkiej odpowiedzi na wyrównanie Radomiaka.

96'

Czy będzie drugi karny dla Radomiaka po drugim faulu Kościelnego?!

92'

Trwa druga z czterech doliczonych minut.

90'

Sędzia odgwizduje faul na bramkarzu Warty, Grobelnym. Pewna interwencja na przedpolu, choć przypłacona bólem.

90'

Bitwa o piłkę w polu karnym Warty. Jest róg dla Radomiaka. Został kilka minut gry.

84'

Ostatnia zmiana w Radomiaku. Leandro za Machado.

83'

Warta nie ogranicza się do bronienia. Próbuje jeszcze coś zdziałać.

78'

W miejsce zmęczonego Zrelaka pojawia się Destan.

78'

Pleśnierowicz zmienia Luisa.

75'

Celny, ale przewidywalny strzał Radomiaka po wrzutce Jakubika.

74'

Żurawski w miejsce Szmyta.

72'

Tak zwany "bilard" w polu karnym Warty, czyli piłka odbijała się jak szalona. Ostatecznie trafiła do rąk Grobelnego.

70'

Radomiak wysoko podchodzi pod Wartę. Czeka nas emocjonująca końcówka meczu.

66'

Pawłowski za Grzybka.

66'

Warta wróciła do żywych! Szmyt dograł z prawej flanki, Zrelak skończył na wślizgu.

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! No coś niesłychanego. Jest 3:2 dla Warty. BŁYSKAWICZNA RIPOSTA. ZRELAK!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nascimento doprowadza do wyrównania! Pewny strzał w prawy róg. Radomiak od 0:2 do 2:2!

63'

Kościelny próbował opanować piłkę. Nie zauważył, że od tyłu zabiega Grzybek, którego... kopnął. Sędzia wskazuje na jedenasty metr!

63'

Rzut karny dla Radomiaka!

58'

Zamieszanie w polu bramkowym Warty! Grobelny interweniuje na linii, a może za nią. Kibice myślą, że sędzia odgwizduje gola Radomiaka, ale bramkarz Warty został sfaulowany i o tym pomyślał arbiter.

56'

Grobelny wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu. Warcie przyda się trochę spokojowi. Fatalnie weszła w tę połowę, jeszcze nic nie jest pewnego.

50'

Luis postanowił dokręcać piłkę. Dobry pomysł, ale zabrakło nieco precyzji.

49'

Ivanov padł na murawę po starciu z rywalem.

49'

Kibice zapewniają piłkarzy, że są z nimi.

48'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogę Machado, który bez zastanowienia kopnął na bramkę. Wielka euforia w Radomiu.

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Machado na 1:2 i Radomiak błyskawicznie łapie kontakt!

46'

Tym razem od środka zaczął Radomiak. Trybuny skandują: Piłka nożna dla kibiców.

46'

Nowakowski w miejsce Alvesa.

46'

W Warcie wszedł Kopczyński. Zszedł Maenpaa, piłkarz z kartką.

46'

Feliks za Justininano.

46'

Jakubik za Semedo.

47'

Koniec pierwszej połowy. Kibice żegnają piłkarzy Radomiaka gwizdami. Na razie gra i strzela Warta przy udziale Radomiaka.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty. Warta pewnie zmierza po zwycięstwo. Ciekawe czy w przerwie trener Lewandowski zmieni Kobylaka.

43'

Trwa przerwa w grze na pomoc medyczną udzielaną młodzieżowcowi Warty.

42'

Jeszcze jedna akcja Warty po stracie Radomiaka. Szmyt był już w polu karnym, ale nie ma strzału, po którym byłoby po wszystkim.

41'

Szansa na bramkę dla Warty po rzucie wolnym.

37'

A Warcie ciągle nie jest mało. Dalej w ataku, chce jeszcze strzelić trzeciego gola przed przerwą.

32'

Szybki wypad Warty, nagle goście mają przewagę trzech na dwóch. Boczni rozciągają się, a biegnący z piłką po środku Luis oddaje celny strzał.

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Znakomita kontra Warty i chyba jest po meczu! Luis na 2:0.

29'

Radomiak próbuje się odgryźć, ale niewiele może. Wrzutki nie dochodzą do celu.

24'

Złe dośrodkowanie Mauridesa. Nie ma ani strzału. Piłkę na krótkim słupku wyłapuje Grobelny.

24'

Tym razem dobra interwencja Kobylaka. Dostał brawa od kibiców.

21'

Ten samobój stanie się viralem w internecie. Kobylak próbował opanować piłkę przed linią i nie dał rady! To była prosta sytuacja.

20'

kobylak

19'

GOOOOOOOOOOOL! NIESŁYCHANY SAMOBÓJ KOBYLAKA!!!!!!!

19'

Słuszna decyzja arbitra. Piłkarz Warty chyba próbował wykorzystać fakt, że jest mgła i niewiele widać. Rossi nawet go nie ruszył.

18'

Maenpaa ukarany kartką za próbę wymuszenia jedenastki! Sędzia był blisko, nie posiłkował się VAR-em.

16'

Zderzenie Kobylaka ze Zrelakiem. Sędzia odgwizduje spalonego w akcji Warty.

13'

Spokój Kobylaka. Piłka niebezpiecznie zmierzała w kierunku bramki, ale golkiper Radomiaka zaczekał w miejscu i złapał do rąk.

12'

Piłka zawędrowała w szesnastkę Warty, lecz tak kozłowała, że piłkarz Radomiaka nie miał jak jej dobrze uderzyć, ani nawet przyjąć.

10'

Widoczność mniej więcej na 30-40 metrów. Jest problem z oceną. Ciekawe, jak w takich warunkach radzą sobie sędziowie VAR.

7'

Znów w ataku Radomiak. Z dystansu kopie Alves - wyraźnie nad poprzeczką.

6'

Wrzucił Abramowicz, głową skończył Maurides. Strzał zupełnie niecelny, ale ta akcja miała dobre tempo.

3'

I znowu interwencja bramkarza Radomiaka. Przed linią łapie piłkę po dośrodkowaniu.

3'

Kupczak odbiera piłkę, Zrelak oddaje strzał w polu karnym. Kobylak odbija na róg.

1'

Gramy. Rozpoczęła Warta i od razu ruszyła na bramkę!

18:57

Radomiak w białym komplecie strojów, Warta na czarno z szarymi wstawkami.

18:54

radomiak

18:30

Ławka rezerwowych Radomiaka: Ojrzyński, Matos, Jakubik, Pawłowski, Łukasik, Nowakowski, Leandro, Sokół, Feliks.

18:30

Ławka rezerwowych Warty: Lis, Żurawski, Jakóbowski, Kopczyński, Sarbinowski, Pleśnierowicz, Rakowski, Paszkowski, Destan.

18:29

W zeszłej kolejce Radomiak wyszarpał punkty z Piastem Gliwice (2:1), natomiast Warta zremisowała bezbramkowo z Górnikiem Zabrze.

18:29

Czuć i widać jesień w powietrzu. Mecz toczyć się będzie we mgle.

18:28

Wyjątkowo nie o godzinie 18, lecz o 19 rozpocznie się mecz zamykający 15. kolejkę. Wystąpią "średniacy" ligi, czyli obecnie dziewiąty Radomiak z dwunastą Wartą.