• Bartosz Nowak - 3 (Mateusz Wdowiak - 3)
  • Vladislavs Gutkovskis - 3 (Fabian Piasecki - 4)
99'

KONIEC MECZU!!!

Raków ma "patent" na Lecha! Piłkarze Marka Papszuna wygrywają w hicie 15. kolejki z mistrzem Polski 2:1 Trafienia Patryka Kuna i Fabiana Piaseckiego w doliczonym czasie gry przedzielił gol Michała Skóasia

97'

... i żółta dla Artura Sobiecha

97'

Dzieje się w końcówce. Kolejne kartki: żółta na koncie Michała Skórasia...

19:26

[WIDEO] GOL FABIANA PIASECKIEGO (LPO - RCZ 1:2)

95'

"Żółtko" na koncie Zorana Arsenicia.

93'

Teraz nie ma wątpliwości! Po centrze Iviego Lopeza Fabian Piasecki kieruje piłkę do siatki mocnym uderzeniem głową!

93'

GOL DLA RAKOWA! STRZELCEM FABIAN PIASECKI!!!

93'

Filip Marchwiński z żółtą kartką

91'

Nika Kvekveskiri zmienia Filipa Dagerstala

91'

Artur Sobiech zmienia Mikaela Ishaka.

89'

Mateusz Wdowiak upomniany żółtą kartką.

19:22

FABIAN PIASECKI MUSNĄŁ PIŁKĘ RĘKĄ I GOL NIE ZOSTAJE UZNANY!!! Fabian Piasecki zagrał ręką!

90'

Sędzia Paweł Raczkowski zbiega do monitora VAR! Prawdopodobnie Fabian Piasecki trafił ręką w piłkę zanim ta dotarła do Frana Tudora!

88'

Szok w Poznaniu! Mocne dośrodkowanie Iviego Lopeza w pole karne. Piłki nie sięga Fabian Piasecki, ale za jego plecami był Fran Tudor, który na wślizgu kieruje piłkę do siatki!

19:19

[WIDEO] GOL MICHAŁA SKÓRASIA (LPO - RCZ 1:1)

86'

Fran Tudor wrzuca miękko w "szesnastkę" do Zorana Arsenicia. Filip Bednarek nie dał się jednak zaskoczyć, pewnie łapiąc piłkę!

85'

Mikael Ishak upomniany żółtą kartką za faul w środku pola na Zoranie Arseniciu.

83'

Radosław Murawski czysto powstrzymuje Iviego Lopeza. Atak Rakowa spalił na panewce.

81'

.... a za Deiana Sorescu pojawia się Tomas Petrasek.

81'

Podwójna zmiana w Rakowie: Ben Lederman zastępuje Władysława Koczerhina...

19:11

22 817 widzów na Stadionie Poznań podczas hitu 15. kolejki

80'

NIE MA GOLA DLA RAKOWA!!!

Po zagraniu z lewej strony Patryk Kun - uderzeniem z woleja - obija poprzeczkę! dobitka Fabiana Piaseckiego z kilku metrów przelatuje wysoko nad bramką!

79'

Atak Rakowa przynosi rzut rożny. Poznaniacy radzą sobie bez zarzutu. Ruszyli z kontrą, która została przerwana przed linią środkową boiska.

77'

Zdaniem sędziego Mikael Ishak faulował w ofensywie.

73'

Fran Tudor upomniany żółtą kartką za faul.

19:01

Każda seria kiedyś się kończy

71'

Przewinienie Filipa Szymczaka w ofensywie. A ciekawie zapowiadał się atak gospodarzy...

69'

... a za Alana Czerwińskiego pojawia się Kristoffer Velde.

69'

Podwójna zmiana w Lechu: Filip Marchwiński w miejsce Afonso Sousy...

68'

Gustav Berggren zmienia Giannisa Papanikolaou.

67'

Goście wybijają piłkę przed pole karne po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do piłki dopada Michał Skóraś, który przełożył ją sobie do lewej nogi, po czym huknął nie do obrony!

67'

REMIS W POZNANIU! GOL MICHAŁA SKÓRASIA!!!

66'

Alan Czerwiński ruszył prawą stroną. Zagrywa mocno na bliższy słupek, gdzie skutecznie interweniują częstochowianie.

64'

... a za Bartosza Nowaka pojawia się Mateusz Wdowiak.

64'

Podwójna zmiana w Rakowie: Fabian Piasecki zastępuje Vladislavsa Gutkovskisa...

18:53

[WIDEO] GOL PATRYKA KUNA (LPO - RCZ 1:0)

61'

Przerwa w grze. Z murawy nie podnosi się Władysław Koczerhin, który ucierpiał w starciu z rywalem.

59'

Filip Szymczak upomniany żółtą kartką za faul.

57'

Kolejne przeciągnięte dośrodkowanie po stronie "Kolejorza". Vladan Kovacević łapie piłkę.

55'

Mikael Ishak walczył o piłkę w polu karnym Rakowa. Nie poradził sobie z nimi.

53'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Afonso Sousy z lewej strony. Piłkę spokojnie łapie Vladan Kovacević.

51'

Lech - Raków

• 3 Strzały 6
  • 3 Strzały celne 2
50'

Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć Sędzia dopatrzył się jednak przewinienia Filipa Szymczaka.

49'

Strata gospodarzy przed własnym polem karnym. Bartosz Nowak zagrywa prostopadle w "szesnastkę" do Patryka Kuna, który uderzeniem z lewego narożnika pola bramkowego w stronę dalszego rogu wpisuje się na listę strzelców!

49'

GOL DLA RAKOWA! STRZELCEM PATRYK KUN!!!

48'

Kontra Lecha przerwana w środku pola.

47'

Podanie Stratosa Svarnasa do Patryka Kuna było niedokładne.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Koniec pierwszej polowy. W hicie 15. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań bezbramkowo remisuje z Rakowem Częstochowa.

45'

Zupełnie nieudany strzał Vladislavsa Gutkovskisa. Sporo brakowało mu do celu.

44'

Dwa dośrodkowania Alana Czerwińskiego w krótkim odstępie czasu. Najpierw - prawą - z rzutu wolnego w pole karne, gdzie górowali goście, a po chwili (lewą) daleko od potencjalnych adresatów.

43'

Dośrodkowanie z lewej strony w "szesnastkę" Rakowa. Ci radzą sobie bez zarzutu.

41'

Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką mistrza Polski. Filip Bednarek wznawia grę z "piątki".

40'

Dośrodkowanie Deiana Sorescu z prawej strony blokuje Michał Skóraś. Korner dla gości.

39'

Mikael Ishak cofnął się do drugiej linii, by pomóc w rozegraniu. Jak cień podążał za nim Zoran Arsenić, który powstrzymał Szweda przytrzymywaniem.

18:11

Obecnie "Medaliki" mają 32 punkty w 14 meczach. Będzie więcej?

38'

Stratos Svarnas biegnie z piłką ze środka do lewej strony. Jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

36'

Przerwa w grze. Fran Tudor nie podnosi się z murawy, trzymając się za staw skokowy. Wydaje się, że Chorwat dotrwa do końca pierwszej połowy.

35'

Próba ataku Rakowa lewą stroną. Stratos Svarnas zagrał jednak niedokładnie do Patryka Kuna.

34'

Spóźnione wejście Giannisa Papanikolaou w nogi Jespera Karlstroema. O dziwo, kartki nie ma. Chwilę wcześniej Alan Czerwiński ruszył prawą stroną w oczekiwaniu mocnego zagrania z głębi pola. Nie doczekał się...

32'

Przewinienie Władysława Koczerhina w środku pola. Sędzia nie sięga do kieszonki, ale uciął sobie krótką rozmowę z Ukraińcem.

31'

Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Filipa Bednarka.

30'

Ivi Lopez zagrywa prostopadle w "szesnastkę" do Vladislavsa Gutkovskisa. Łotysz obrócił się wokół własnej osi, tracąc przy tym orientację w terenie. Skorzystał z tego Lubomir Satka, który wybija na rzut rożny.

29'

Filip Szymczak uderza zza pola karnego. W sam środek bramki - dokładnie tam, gdzie z "koszyczkiem" czekał Vladan Kovacević.

27'

Deian Sorescu zagrywa płasko w pole karne do Bartosza Nowaka. Ten uderza, po drodze był rykoszet, i ostatecznie piłkę łapie Filip Bednarek.

25'

Vladan Kovacević ratuje Raków przed utratą gola! Wygrywa pojedynek sam na sam z Mikaelem Ishakiem, który dostał kapitalne prostopadłe podanie od Filipa Szymczaka!

23'

W odpowiedzi Afonso Sousa uderza z woleja po zgraniu Radosława Murawskiego. Vladan Kovacević chwyta piłkę!

22'

NIE MA GOA DLA RAKOWA!

Dośrodkowanie z prawej strony na dalszy słupek. Filip Bednarek zawahał się z wyjściem i na uderzenie głową zdecydował się Vladislavs Gutkovskis, ale zabrakło pół metra, by zmieścił piłkę w bramce!

20'

Deian Sorescu urwał się prawą stroną. Tuż przed linią końcową faulował go Michał Skóraś.

18'

Obrona Lecha radzi sobie z dośrodkowaniem z lewej strony.

17:50

Mistrz Polski ustabilizował formę

14'

Mikael Ishak nie opanował piłki w polu karnym Rakowa po błędzie obrony!

11'

Starcie Patryka Kuna z Alanem Czerwińskim w bocznym sektorze boiska. Wahadłowy Rakowa nie ustał na nogach i wylądował przy bandach reklamowych.

9'

Ivi Lopez uderza prosto w mur.

8'

Lubomir Satka fauluje Władysława Koczerhina tuż przed polem karnym. Żółta kartka.

6'

Dośrodkowanie w pole karne do Vladislavsa Gutkovskisa. Ten uderza głową obok bramki.

5'

Zoran Arsenić poradził sobie w środku z Radosławem Murawskim. Zabrakło "tylko" dokładnego podania do przodu.

3'

Władysław Koczerhin zagrywa na lewą stronę do rozpędzonego Patryka Kuna. W porę zorientował "Kolejorz".

1'

Kotłuje się przed "szesnastką' gospodarzy. Antonio Milić wybija na uwolnienie w okolice linii środkowej.

1'

Na gwizdek Pawła Raczkowskiego spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Marka Papszuna!

17:31

Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy Piotrowi Gadomskiemu, współtwórcy ruchu kibicowskiego Lecha.

17:29

Kapitanami są Zoran Arsenić i Mikael Ishak.

17:28

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

17:26

Marek Papszun, trener Rakowa: - Nie nazwałbym tego meczu kluczowym w kontekście całego sezonu. Pozostało dużo kolejek. Naszym celem jest, żeby różnica punktowa zwiększała się.

17:22

Skład Rakowa:

17:19

Skład Lecha:

17:16

Bez względu na wynik Raków nie straci prowadzenia. Lech w przypadku potknięcia może za to mieć już nie dziesięć, ale np. trzynaście albo jedenaście punktów straty do częstochowian.

17:13

Lecha wspierać będzie przeszło 22 tys. kibiców. Jedno z miejsc na trybunach zajmie trener John van den Brom. Holender nie przewidział, że czwarta kartka otrzymana podczas spotkania z Cracovią wyeliminuje go z udziału w hicie 15. kolejki.

17:10

Mistrz Polski kontra liderujący pretendent. Nasz rodzynek w europejskich pucharach kontra zespół mający smykałkę do krajowych pucharów. Mikael Ishak kontra Ivi Lopez - jak widać różnie można zapowiadać mecz przy Bułgarskiej. Bez wątpienia jest to hit, który wiele wyjaśni

17:08

Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Lech - Raków. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!