Dośrodkowania Wisły są dzisiaj fatalne. Tym razem próbował Pawlak

66'

Hamulic uderzył z odległości 30 metrów. Jego koledzy mają pretensje, bo byli lepiej ustawieni w tej akcji

65'

Vallo mógł dojść do doskonałej sytuacji, ale źle przyjął piłkę. Futbolówka mu odskoczyła

63'

Dośrodkowanie Wisły z lewej strony, ale po raz kolejny piłka trafia w ręce bramkarza

61'

Faul taktyczny Chrzanowskiego, ale sędzia nie pokazał kartki

60'

Wisła gra w drugiej połowie dużo odważniej. Wyskoki pressing gości może budzić optymizm w sympatykach ekipy z Płocka

58'

Sekulski z niezłą próbą dośrodkowania, ale został złapany na spalonego

55'

Vallo wchodzi, Gono schodzi

55'

Davo wchodzi, Drapiński schodzi

54'

Sekulski wchodzi, Lewandowski schodzi

51'

Mrozek uruchomił Domańskiego długim podaniem, ale niestety był spalony

49'

Dobre wyjście Stali spod pressingu. Wyszła z tego niezła kontra, która nie została zakończona strzałem

47'

Stal nie jest usatysfakcjonowana z wyniku. Gospodarze cały czas atakują

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec 1. połowy. Na relację z drugiej części zapraszamy za kilkanaście minut

44'

Stal próbuje ataku pozycyjnego

40'

Niezła kontra Wisły, ale Wolski podjął złą decyzję - zdecydowanie zwolnił akcję

39'

Rafał Wolski chciał minąć dwóch rywali pod linią końcową, ale obrońcy byli górą. Gra wznowiona od bramki

37'

Rafał Wolski faulowany w środku boiska

34'

Ratajczyk minął kilku rywali i huknął na bramkę. Kamiński broni!

33'

Szwoch ukarany kartką

33'

Maciej Wolski wywalczył rzut wolny. Kolejna szansa na dośrodkowanie

31'

Mrozek nie dał się zaskoczyć płaskim dośrodkowaniem

30'

Hamulic czekał na podanie w uliczkę, ale jego koledzy go nie dostrzegli. Podanie zostało wykonane za późno

28'

Said Hamulic chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu. Tym razem obok słupka

27'

26'

Lewandowski stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali. Mrozek obronił ten słaby strzał

24'

Rafał Wolski oddał strzał z pierwszej piłki - niestety prosto w bramkarza. Pierwsze uderzenie Wisły w tym meczu

23'

Krzysztof Kamiński wyszedł w powietrze, aby złapać dośrodkowanie. Niesamowity zasięg bramkarza

21'

Strzały:

• Stal - 5
  • Wisła - 0
19'

GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Stali! Wlazło!!!

19'

Sędzia sprawdził sytuację. Będzie rzut karny, ale nie za zagranie ręką, a za faul na Flisie!

16'

Dośrodkowanie Stali w pole karne. Piłkarze domagają się karnego po zagraniu piłki ręką!

14'

Krywociuk ukarany żółtą kartką

12'

Ratajczyk chciał wejść w pole karne dryblingiem, ale został w porę zatrzymany przez obrońców

11'

Hamulic opanował ciężką górną piłkę, obrócił się i uderzył. Strzał był zbyt lekki

9'

Dobre podanie za linię obrony do Gono, ale zawodnik "wygonił się" poza pole karne

8'

Hamulic ruszył do prostopadłej piłki, ale Kamiński okazał się szybszy

7'

Bardzo wysokie tempo budowania akcji Wisły. Goście jednak nie chcą zaryzykować - długo wymieniają piłkę między sobą

5'

Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska

3'

Domański wpadł w pole karne, uderzył bardzo mocno, ale bramkarz na posterunku

3'

Kamiński bardzo odważnie. Wdał się w drybling z napastnikiem rywali

2'

Goście od samego początku próbują ataku pozycyjnego

1'

Zaczynamy spotkanie Stal Mielec - Wisła Płock!

14:56

Za kilka chwil zaczynamy!

14:55

Adam Majewski, trener Stali: - Jesteśmy po analizie przeciwnika. Wiemy doskonale jak gra Wisła Płock. Jest to trudny rywal, który jest w tym sezonie zespołem czołowym, natomiast mamy plan. Nie jest on nawet bardzo skomplikowany - ważna będzie komunikacja.

14:52

Skład gości:

14:49

Skład gospodarzy:

14:47

Wisła Płock na początku sezonu była największa rewelacją rozgrywek. Podopieczni Pavola Staňo przez wiele tygodni utrzymywali się na fotelu lidera. Ich przemyślana i zespołowa gra mogła budzić podziw wielu obserwatorów. Słabsza forma na przełomie sierpnia i września sprawiła, że Wisła spadła o jedną pozycję, a aktualnie zajmuje obecnie 3. miejsce. Przed startem kampanii 2022/23 nikt w Płocku nie zakładał walki o mistrzostwo, ale Wisła jest tylko pięć punktów za Rakowem Częstochowa.

14:44

Ekipa Adama Majewskiego już na w pierwszym meczu w sezonie udowodniła, że Stal mierzy w coś więcej niż tylko utrzymanie. Po pewnej wygranej z Lechem wielu kibiców mówiło, że to zasługa bardzo słabego Kolejorza. Kolejne miesiące pokazują, że Mielczanie są w stanie regularnie wygrywać i dopisywać kolejne punkty do ligowej tabeli. Obecnie Stal jest na 6. miejscu. W przypadku wygranej z Wisłą, "Biało-Niebiescy" awansują na 3. miejsce. Biorąc pod uwagę to, że większość ekspertów uważała, że Stal spadnie z ligi, to bardzo dobry wynik.

14:40

Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Stal - Wisła. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania