• Kajetan Szmyt - 3, (Dimitris Stravrópoulos - 3)
  • Miłosz Szczepański - 2, (Miguel Luis - 3)
  • Adam Zrelak - 3
19:27

Legia Warszawa wydaje się minimalnym nakładem sił, ale chyba zasłużenie wygrała z Wartą Poznań. Dzisiaj goście nie mieli pomysłu na dobrze dysponowaną defensywę gospodarzy.

96'

Koniec meczu na stadionie przy Łazienkowskiej. Legia wygrywa z Wartą Poznań 1:0.

94'

Enis Destan ukarany żółtą kartką za faul na Robercie Pichu.

92'

Arbiter sprawdzał potencjalną czerwoną kartkę dla Jana Grzesika, ale ostatecznie zdecydował się na nie pokazanie jej.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

90'

Jan Grzesik ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

88'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Josue zastąpił Roberta Picha.

86'

W Warcie Poznań Milan Corryn zmienił Mateusza Kopczyńskiego.

85'

Adam Zrelak wpadł w pole karne Legii, zagrał do Enisa Destana, ale ten uderzył wprost w rywala.

82'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Legii po dośrodkowaniu sprzed pola karnego. Ucierpieli Artur Jędrzejczyk i Lindsay Rose.

81'

Trzecia zmiana w Legii Warszawa. Blaz Kramer zmienił Carlitosa.

79'

Adam Zrelak z rzutu wolnego uderzył wprost w ręce Kacpra Tobiasza.

78'

Mateusz Kupczak sfaulowany blisko pola karnego Legii i teraz dobra szansa dla gości.

75'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii bez zagrożenia.

74'

W odpowiedzi Enis Destan popędził na bramkę Legii, wpadł w pole karne i uderzył mocno, ale tor lotu piłki przeciął Maik Nawrocki.

72'

Josue dośrodkował na głowę Maika Nawrockiego, ale ten uderzył niecelnie.

70'

Druga zmiana w szeregach Legii. Bartosz Kapustka zmienił Macieja Rosołka.

69'

Josue mocno dośrodkował z rzutu rożnego, jednak piłka opuściła plac gry.

68'

Kolejny stały fragment gry dla Legii. Warszawiacy wywalczyli rzut rożny.

67'

Zmiana w Warcie Poznań. Enis Destan zmienił Michała Kopczyńskiego.

66'

Josue z rzutu wolnego uderzył niecelnie.

65'

Bartosz Slisz sfaulowany bardzo blisko pola karnego Warty. Będzie szansa dla gospodarzy.

63'

Paweł Wszołek dośrodkował w pole karne gości na głowę Yuriego Ribeiro, ale ten zamiast strzelać, podawał niecelnie.

61'

Natomiast Miguel Luis zastąpił Miłosza Szczepańskiego.

61'

Dimitris Stavrópoulos pojawił się w miejsce Kajetana Szmyta

61'

Trzy zmiany w Warcie Poznań. Niilo Maenpaa zmienił Macieja Żurawskiego

58'

Mocna ulewa w Warszawie, co na pewno nie ułatwia gry żadnej z ekip.

57'

Carlitos wpadł z piłką w pole karne Warty, minął rywala, ale uderzył niecelnie.

56'

Wrzutkę Josue pewnie wypiąstkował Adrian Lis.

55'

Szansa dla Legii na dobre dośrodkowanie po faulu blisko pola karnego gości.

52'

Yuri Ribeiro zagrał w pole karne Legii do Carlitosa, który spróbował uderzać przewrotką, ale piłka minęła bramkę gości.

50'

Maciej Żurawski zagrał prostopadle w pole karne Warty, ale tam Kacper Tobiasz skutecznie interweniował.

49'

Legia wraca do prowadzenia gry. Paweł Wszołek zagrał w pole karne Warty, ale podał wprost pod nogi obrońcy.

47'

Wrzut z autu w pole karne Legii bez zagrożenia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

46'

Zmiana w Legii Warszawa. Lindsay Rose zmienił Ernesta Muciego.

18:32

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu przy Łazienkowskiej. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:18

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu przy Łazienkowskiej. Do przerwy Legia prowadzi z Wartą 1:0.

43'

Michał Kopczyński wrzucił w pole karne gospodarzy do Jana Grzesika, ale ten nie potrafił oddać strzału.

41'

Kajetan Szmyt dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne Legii, ale tam obrońcy gospodarzy świetnie interweniowali.

40'

Bartosz Slisz ukarany żółtą kartą za faul w środku pola.

38'

Warta nieco lepiej prezentuje się teraz w utrzymaniu przy piłce. Jednak zupełnie nic z tego nie wynika.

36'

Ernest Muci ukarany żółtą kartką za faul pod bramką rywala.

35'

Dośrodkowanie w pole karne Warty, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał dopaść do piłki i oddać strzału.

33'

Warta po raz pierwszy utrzymuje się przy piłce przez dłuższą chwilę, ale nie ma pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

31'

Warta ma duże problemy z wyjściem z własnej połowy. Teraz świetny wślizg Pawła Wszołka w środkowej strefie boiska.

29'

Ernest Muci zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył niecelnie.

26'

Po zdobyciu bramki przez Legię, obraz gry wciąż nie ulega zmianie. Gospodarze mają niemal całkowitą kontrolę nad meczem.

24'

Niezbyt udane rozegranie rzutu rożnego przez Legię, ale wybita piłka trafiła przed pole karne do Macieja Rosołka, który precyzyjnym wolejem nie dał szans Adrianowi Lisowi!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Maciej Rosołek otwiera wynik meczu przy Łazienkowskiej!!!

20'

Maciej Rosołek dostał piłkę w polu karnym gości, ale bardzo złe uderzenie.

18'

Legia przejęła kontrolę nad środkiem pola. Goście od dłuższego czasu nie potrafią odebrać piłki.

16'

Paweł Wszołek popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole bramkowe Warty, ale tam ponownie bez strzału.

15'

Josue dobrze dośrodkował z narożnika boiska, Carlitos zgrał tę piłkę, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

14'

Kolejna ofensywna akcja Legii i rzut rożny dla gospodarzy.

13'

Maciej Rosołek dostał piłkę w polu karnym gości, ale łatwo ją stracił.

12'

Josue dośrodkował w pole karne Warty, ale tam Adrian Lis wybił ją z "szesnastki".

11'

Wrzut z autu bez zagrożenia bramki gospodarzy.

10'

Konrad Matuszewski źle dośrodkował w pole karne Legii, ale goście jeszcze będą mieli aut blisko pola karnego rywali.

9'

Bramkarz Warty zdolny do gry.

7'

Adrian Lis ucierpiał przy starciu z Carlitosem.

6'

Mocne wstrzelenie piłki Josue w pole karne gości, ale tam Carlitos sfaulował Adriana Lisa.

5'

Kombinacyjna akcja Legii, ale Bartosz Slisz nie trafił czysto w piłkę próbując oddawać strzał.

3'

Na razie lepsze wrażenie sprawia Warta Poznań, która próbuje rozgrywać piłkę w środku pola.

1'

Kajetan Szmyt uderzył z dystansu, ale strzał bardzo nieudany.

17:31

Zaczynamy spotkanie Legii z Wartą.

17:26

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu przy Łazienkowskiej, za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:24

Kibice Warty doskonale pamiętają ostatnią konfrontacje swojej drużyny z Legią w Warszawie - to była wygrana Warty 1:0. Do tego sensacyjnego wyniku chcieliby z pewnością nawiązać i znów sprawdzić ogromną niespodziankę podopieczni Dawida Szulczka.

17:12

W zespole Warty do składu po kartkowej pauzie powraca Adam Zrelak. W zeszłej kolejce Słowaka udanie zastąpił 20-letni Enis Destan. Turek zdobył nawet swoją pierwszą bramkę w PKO Ekstraklasie, ale dziś będzie musiał zadowolić się rolą rezerwowego.

17:10

Nie ma wątpliwości, że mimo całkiem dobrych wyników i wysokiej pozycji w tabeli Legia wciąż nie gra na miarę możliwości. W ostatnim meczu z poznańskim Lechem zespół Kosty Runjaicia nie oddał nawet jednego celnego strzału na bramkę Filipa Bednarka.