• Bartosz Nowak - 3, (Mateusz Wdowiak - 3)
  • Ivi Lopez - 3, (Sebastian Musiolik - bez oceny)
  • Fabian Piasecki - 3, (Vladislavs Gutkovskis - 3)
19:26

Wyrównane spotkanie w Łodzi kończy się zasłużonym remisem. Dla Widzewa ten punkt jest na pewno bardzo wartościowy, natomiast Raków na pewno żałuje, że nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

95'

Koniec meczu w Łodzi. Pojedynek Rakowa z Widzewem kończy się bezbramkowym remisem.

93'

Natomiast Mateusz Żyro zastąpił Patryka Stępińskiego.

93'

Dwie roszady także w Widzewie Łódź. Mateusz Kempski pojawił się w miejsce Jordi Sancheza

92'

Ostatnia zmiana w Rakowie Częstochowa. Sebastian Musiolik zmienił Ivi Lopeza.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

90'

Jordi Sanchez popędził na bramkę Rakowa, oddał mocny strzał, ale świetną interwencją popisał się Vladan Kovacević!

88'

Bartłomiej Pawłowski popędził lewą stroną boiska, ale dośrodkował wprost na głowę rywala.

85'

Ben Lederman pojawia się na murawie w miejsce Giannisa Papanikolaou.

82'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa powędrowało w kierunku Vladislavsa Gutkovskisa, ale snajper Rakowa nie zdołał oddać strzału.

79'

Ivi Lopez zagrał do Vladislavsa Gutkovskisa, ten zdecydował się na strzał, który trafił wprost w obrońcę gospodarzy.

76'

Ivi Lopez pokusił się o strzał z rzutu wolnego, ale piłka odbita od rywala nie zagroziła bramce Widzewa.

73'

Jeszcze raz z piłką ruszył Jordi Sanchez, ale wykonanie identyczne, czyli strzał niecelny.

70'

Karol Danielak zagrał do Jordi Sancheza, ten popędził na bramkę gości, ale uderzył niecelnie.

68'

Trener Widzewa ukarany żółtą kartką za niezgadzanie się z decyzją arbitra.

65'

Natomiast Karol Danielak zastąpił Mato Milosa.

65'

Dwie zmiany także w Widzewie. Patryk Lipski zmienił Juliusza Letniowskiego

64'

Natomiast Mateusz Wdowiak zastąpił Bartosza Nowaka.

64'

Dwie zmiany w Rakowie Częstochowa. Vladislavs Gutkovskis zmienił Fabiana Piaseckiego

63'

Juliusz Letniowski ucierpiał po starciu w środku pola.

61'

Ivi Lopez dostał piłkę w polu karnym Widzewa, ale gracz gości nie zdołał skierować piłki w światło bramki!

57'

Pierwsza zmiana w Widzewie Łódź. Bartłomiej Pawłowski zmienił Łukasza Zjawińskiego.

55'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa bez zagrożenia.

54'

Po akcji Jordi Sancheza gospodarzom udało się wywalczyć rzut rożny.

52'

Ivi Lopez umieścił piłkę w bramce Widzewa, ale arbiter słusznie dopatrzył się spalonego!

49'

Raków Częstochowa w swoim stylu rozgrywa piłkę w środku pola, ale na razie nie potrafią znaleźć dziury w defensywie rywali, by móc zagrać tam piłkę.

47'

Mamy analizę VAR po tym jak w polu karnym Widzewa po kontakcie z rywalem upadł Ivi Lopez - nie będzie jedenastki.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

W przerwie jedna zmiana w Rakowie. Deian Sorescu zmienił Wiktora Długosza.

18:32

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:18

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

43'

Teraz swoich sił strzałem z dystansu próbował Łukasz Zjawiński, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

40'

Patryk Kun jest dzisiaj bardzo aktywny. Teraz jego strzał świetnie wybronił Henrich Ravas!

37'

Dynamiczna akcja gospodarzy, ale Juliusz Letniowski łatwo stracił piłkę.

35'

W ostatnich minutach dużo gry w środku pola. Widzew dłużej utrzymał się przy piłce, ale nie potrafił przełożyć tego na sytuację bramkową.

32'

Arbiter długo analizował sytuację, czy Vladan Kovacević nie sfaulował Łukasza Zwolińskiego, ale ostatecznie uznał, że bramkarz Rakowa zagrywał czysto.

29'

Fatalny błąd Vladana Kovacevića, który nie trafił w piłkę, ale Łukasz Zjawiński nie zdołał nadarzającej się sytuacji!

26'

Patryk Kun popędził skrzydłem, dośrodkował na pole karne Widzewa, ale bez zagrożenia.

23'

Ivi Lopez zagrał cudowne prostopadłe podanie do Fabiana Piaseckiego, ale ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył niecelnie!

20'

Goście coraz bardziej naciskają bramkę rywala, ale wciąż defensywa Widzewa nienaruszona.

17'

Bartosz Nowak został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

14'

Patryk Kun dośrodkował wprost na głowę Fabiana Piaseckiego, ale ten uderzył ponad bramką gospodarzy.

11'

Raków próbuje narzucić swój styl gry, goście rozgrywają piłkę w środku pola, ale na razie defensywa Widzewa radzi sobie całkiem nieźle.

8'

Piorunujący początek meczu, ale teraz nieco uspokoiło nam się spotkanie.

5'

Ivi Lopez znakomicie zagrał w pole karne Widzewa do Władysława Koczerhina, ale ten w świetnej sytuacji fatalnie spudłował!

4'

Kolejny raz gospodarze przedostali się pod pole karne Rakowa, ale tym razem uderzenie zostało zablokowane.

3'

Wykonanie rzutu wolnego przez Widzew bardzo nieudane i spokojnie piłkę przejął Vladan Kovacević.

2'

Pierwsza żółta kartka już teraz, a ukarany nią Zoran Arsenić.

17:31

Rozpoczynamy starcie Widzewa z Rakowem!

17:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:23

Natomiast oto zestawienie Rakowa Częstochowa:

17:22

Tak prezentuje się skład Widzewa Łódź na dzisiejsze spotkanie:

17:20

Natomiast Widzew Łódź plasuje się na siódmej pozycji w lidze i ma trzy punkty straty do swojego dzisiejszego rywala. Widzewiacy przed dwoma tygodniami rozbili Stal Mielec 3:0, a wcześniej uporali się z Cracovią.

17:19

Raków Częstochowa zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansuje na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Przed przerwą reprezentacyjną Raków odniósł dwa okazałe zwycięstwa z Legią Warszawa i Radomiakiem Radom. Dzisiaj zespół z Częstochowy również jest faworytem, ale o komplet punktów na gorącym terenie w Łodzi może być naprawdę ciężko.

17:17

Witamy serdecznie! W najciekawiej zapowiadającym się niedzielnym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Widzew Łódź na własnym stadionie zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.