Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:58

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

19:57

Za tydzień Zagłębie Lubin zagra u siebie z Wisłą Płock, natomiast Warta Poznań teoretycznie u siebie, ale przy Bułgarskiej zmierzy się w meczu derbowym z Lechem Poznań.

• Dawid Szymonowicz - 3
  • Konrad Matuszewski - 3, (Enis Destan - bez oceny)
  • Niilo Maenpaa - 4, (Kajetan Szmyt - 2)
  • Mateusz Kupczak - 3
  • Maciej Żurawski - 3, (Miłosz Szczepański - 3)
  • Miguel Luis - 3, (Milan Corryn - bez oceny)

• Łukasz Łakomy - 4
  • Filip Starzyński - 2, (Tomasz Pieńko - 4)
  • Tornike Gaprindaszwili - 4
  • Damjan Bohar - 3, (Cheikhou Dieng - 2)
  • Martin Doleżal - 3, (Rafał Adamski - 4)
19:51

Oba zespoły miały szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu, ale ostatecznie remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem.

93'

Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Warta Poznań remisuje z Zagłębiem Lubin 2:2.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

89'

Natomiast Enis Destan pojawił się w miejsce Konrada Matuszewskiego.

89'

Dwie ostatnie zmiany w Warcie Poznań. Milan Corryn zmienił Miguela Luisa

85'

Dośrodkowanie nieudane, ale na przedpolu był jeszcze Tomasz Pieńko, który mocnym strzałem uderzył obok bramki.

84'

W odpowiedzi zaatakowało Zagłębie i zdołało wywalczyć rzut rożny.

81'

Kacper Bieszczad świetnie interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu gracza Warty.

79'

Cheikhou Dieng został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

77'

Natomiast Tomasz Pieńko zastąpił Filipa Starzyńskiego.

77'

Dwie zmiany w w Zagłębiu Lubin. Cheikhou Dieng zmienił Damjana Bohara

75'

Żółta kartka za faul w środku pola, a ukarany nią Adam Zrelak.

74'

Zmiana w Warcie Poznań. Kajetan Szmyt zmienił Niilo Maenpę.

73'

Kacper Bieszczad wyszedł do dośrodkowania, zawodnik Warty spróbował strzału ponad bramkarzem gospodarzy, ale na miejscu był Guram Giorbelidze, który wybił piłkę z linii bramkowej!

72'

Niilo Maenpaa dostał piłkę w polu karnym Zagłębia, zagrał do Adama Zrelaka, a ten tym razem nie pomylił się i wpakował piłkę do bramki!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Świetna odpowiedź Warty Poznań i znowu remis!

68'

Świetny kontratak Zagłębia Lubin, Damjan Bohar zagrał w pole karne Warty do Rafała Adamskiego, a ten precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Rafał Adamski zdobywa bramkę dla Zagłębia Lubin!

67'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

66'

Po akcji skrzydłem gospodarze wywalczyli rzut rożny.

63'

Łukasz Łakomy zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzenie zostało zablokowane.

60'

Prostopadłe podanie w kierunku bramki Zagłębia Lubin, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał dopaść do tej piłki.

57'

Boisko opuszcza Martin Doleżal, a w jego miejsce pojawia się Rafał Adamski.

54'

Po fatalnej stracie obrońcy Zagłębia Lubin Adam Zrelak nie trafił na pustą bramkę!

52'

Pierwsza zmiana w Warcie Poznań. Miłosz Szczepański zastąpił Macieja Żurawskiego.

50'

Łukasz Łakomy w bardzo łatwy sposób stracił piłkę po lewej stronie boiska.

48'

Zagłębie Lubin z dużym animuszem rozpoczęło drugą część spotkania. "Miedziowi" rozgrywają piłkę na połowie przeciwnika.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

19:00

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za moment wznowimy rywalizację!

18:46

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Warta Poznań remisuje z Zagłębiem Lubin 1:1.

42'

Dwie ładne akcje bramkowe, jednak w kolejnych minutach mamy festiwal bardzo niedokładnych dośrodkowań. Teraz Łukasz Łakomy zagrał bardzo niecelnie.

40'

W odpowiedzi Warta Poznań. Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, ale bez żadnego zagrożenia.

37'

Zagłębia Lubin chciało pójść za ciosem, ale do dośrodkowania ze skrzydła tym razem nie doszedł Filip Starzyński.

34'

Łukasz Łakomy znakomicie dośrodkował w pole karne Warty Poznań wprost na głowę Martina Doleżala, a ten świetnym strzałem doprowadził do wyrównania!

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Błyskawiczna odpowiedź Zagłębia Lubin i mamy remis!

29'

Dynamiczna akcja Warty Poznań, znakomite podanie wzdłuż bramki gości wykończył Jan Grzesik precyzyjnym uderzeniem i tym samym otworzył wynik meczu w Grodzisku Wielkopolskim!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Jan Grzesik trafia do bramki i Warta obejmuje prowadzenie!

24'

Ostry faul w środku pola, ale na razie jeszcze bez kartki.

22'

Tornike Gaprindaszwilin doszedł do pozycji strzeleckiej, ale trafił wprost w Adriana Lisa.

20'

Zagłębie próbuje uspokoić grę i spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola bez chęci na zaatakowanie bramki rywali.

18'

Adam Zrelak mocno uderzył z dystansu, ale świetnie interweniował Kacper Bieszczad!

17'

Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Warty Poznań bez zagrożenia.

16'

"Miedziowi" przeprowadzili akcję prawą stroną boiska i zdołali wywalczyć rzut rożny.

14'

Trwa wymiana ciosów, ale na razie bardzo mizerna. Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia spokojnie wyłapał Kacper Bieszczad.

12'

Wrzutka z narożnika pola karnego w "szesnastkę" Warty bardzo nieudane.

11'

Teraz to Zagłębie Lubin zdołało wywalczyć rzut rożny.

9'

Odpowiada Zagłębie Lubin, ale akcja skrzydłem nie przyniosła żadnego efektu.

7'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia bez zagrożenia.

6'

Miguel Luis zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

4'

Tornike Gaprindaszwili popędził prawą stroną boiska, ale dograł wprost w ręce Adriana Lisa.

2'

Pierwsze zagranie w pole karne Zagłębia, ale na razie jeszcze bez zagrożenia.

18:01

Zaczynamy 9. kolejkę PKO Ekstraklasy!

17:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

17:55

Natomiast oto zestawienie Warty Poznań:

17:55

Tak prezentuje się skład Zagłębia Lubin na dzisiejsze spotkanie:

17:55

W poprzednim sezonie Warta Poznań przegrała w Grodzisku Wielkopolskim z Zagłębiem Lubin 0:2 po bramkach Tomasa Zajica i Patryka Szysza. Za to w Lubinie to Warta była znacznie lepsza wygrywając aż 4:0.

17:53

Natomiast Zagłębie Lubin ma punkt mniej, jednak w tabeli plasuje się cztery pozycje niżej. W poprzedniej kolejce "Miedziowi" również zremisowali, tyle że u siebie z Jagiellonią Białystok 1:1.

17:53

Warta Poznań z dorobkiem dziesięciu punktów plasuje się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. Przed tygodniem w bardzo bezbarwnym meczu Warciarze bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

17:51

Czas na start 9. kolejki PKO Ekstraklasy! Na inaugurację tej serii gier Warta Poznań na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.