Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
14:26

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

14:25

Za tydzień Zagłębie Lubin pojedzie do Grodziska Wielkopolskiego na mecz z Wartą Poznań, natomiast Jagiellonia Białystok u siebie podejmie Stal Mielec.

• Tomasz Makowski - 4
  • Łukasz Łakomy - 4, (Koki Hinokio - bez oceny)
  • Kacper Chodyna - 3, (Tornike Gaprindaszwili - 4)
  • Filip Starzyński - 3, (Marko Poletanović - bez oceny)
  • Damjan Bohar - 4, (Cheikhou Dieng - bez oceny)
  • Rafał Adamski - 3, (Dawid Kurminowski - bez oceny)

Jagiellonia Białystok

• Zlatan Alomerović - 3
  • Tomas Prikryl - 3
  • Israel Puerto - 3
  • Michał Pazdan - 3
  • Bojan Nastić - 3
  • Jakub Lewicki - 3, (Mateusz Kowalski - bez oceny)
  • Taras Romanczuk - 3, (Martin Pospisil - 3)
  • Nene - 4
  • Fedor Cernych - 3, (Marc Gual - 3)
  • Bartosz Bida - 3, (Maciej Bortniczuk - 4)
  • Jesus Imaz - 3, (Wojciech Łaski - bez oceny)
14:23

Oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie zwycięskiej bramki, ale mimo wszystko bliżej tego było Zagłębie. Ostatecznie remis wydaje się być sprawiedliwy.

94'

Koniec meczu w Lubinie! Zagłębie remisuje z Jagiellonią Białystok 1:1.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

90'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Koki Hinokio zmienił Łukasza Łakomego.

89'

Natomiast Wojciech Łaski pojawił się w miejsce Jesusa Imaza.

89'

Dwie ostatnie zmiany w Jagiellonii Białystok. Mateusz Kowalski zmienił Jakuba Lewickiego

88'

Maciej Bortniczuk ucierpiał po starciu w środku pola, ale raczej to lekki uraz.

86'

Nene zagrał w pole karne Zagłębia do Macieja Bortniczuka, ten przyjął piłkę i mocnym strzałem umieścił piłkę w rogu bramki rywali!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Maciej Bortniczuk doprowadza do wyrównania!

82'

Łukasz Łakomy chciał zagrać prostopadle, ale Israel Puerto łatwo przejął piłkę.

80'

W drużynie Zagłębia Lubin Cheikhou Dieng pojawił się w miejsce Damjana Bohara

77'

Natomiast Marko Poletanović pojawił się w miejsce Filipa Starzyńskiego.

77'

Dwie zmiany w Zagłębiu Lubin. Dawid Kurminowski zmienił Rafała Adamskiego

76'

Maciej Bortniczuk oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

74'

Wrzutka w pole karne Zagłębia, ale Kacper Bieszczad pewnie wyłapał piłkę.

72'

Łukasz Łakomy sfaulował rywala w polu karnym Jagiellonii i gospodarze stracili szansę na drugą bramkę.

70'

Damjan Bohar stanął przed szansą na ładną bramkę z dystansu, ale zawodnik Zagłębia uderzył minimalnie niecelnie!

67'

Zmiana w drużynie Jagiellonii. Martin Pospisil zmienił Tarasa Romanczuka.

64'

Kolejna cudowna interwencja Zlatana Alomerovića po uderzeniu Tornike Gaprindaszwiliego!

63'

Tornike Gaprindaszwili wpadł w pole karne Jagiellonii, uderzył mocno, ale Zlatan Alomerović świetnie interweniował!

61'

Natomiast Maciej Bortniczuk pojawił się w miejsce Bartosza Bidy.

61'

Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Marc Gual zmienił Fedora Cernycha

60'

Tomasz Makowski dośrodkował w pole karne Jagiellonii Białystok, nikt nie przeciął tej wrzutki, ale zmylony Zlatan Alomerović wpuścił piłkę do swojej bramki!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Tomasz Makowski zdobywa bramkę dla Zagłębia Lubin!

57'

Damjan Bohar wpadł z piłką w pole karne Jagiellonii, ale zagrał fatalnie i gospodarze stracili piłkę.

55'

Łukasz Łakomy oddał strzał z dystansu, ale piłka także minęła bramkę rywala.

53'

Damjan Bohar zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył minimalnie obok bramki!

52'

Tomas Prikryl dostał piłkę po prawej stronie boiska, zagrał w pole karne, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

49'

Tornike Gaprindaszwili mocno ucierpiał po starciu w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

47'

Filip Starzyński uderzył z rzutu wolnego, ale Kacper Bieszczad spokojnie interweniował.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Lubinie!

46'

W przerwie jedna zmiana w Zagłębiu Lubin. Tornike Gaprindaszwili zmienił Kacpra Chodynę.

13:30

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Lubinie. Za chwilę wznowimy rywalizację.

13:16

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

43'

Bartosz Kopacz oddał strzał z dystansu, ale to uderzenie zostało zablokowane.

40'

Zagłębie coraz bardziej naciska bramkę rywala. Gospodarze jeszcze przed przerwą chcą wyjść na prowadzenie.

37'

Kacper Chodyna wpadł w pole karne Jagiellonii i uderzył mocno, ale świetna interwencja bramkarza gości!

35'

Filip Starzyński mocno uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki rywala!

33'

Filip Starzyński dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, chciał zagrać do Rafała Adamskiego, ale tego uprzedził obrońca "Jagi".

30'

Łukasz Łakomy zdecydował się na strzał z dystansu, ale ponownie znakomicie broni Zlatan Alomerović.

28'

Świetna wrzutka na głowę Bartosza Bidy, ale ten uderzył nad poprzeczką.

26'

Kolejna wrzutka w pole karne Jagiellonii, ale tym razem świetnie interweniował Zlatan Alomerović.

24'

Dogranie do Jesusa Imaza w pole karne Zagłębia, ale tam Hiszpan nie zdołał przyjąć piłki.

22'

Damjan Bohar wpadł w pole karne Jagiellonii, minął rywala i uderzył minimalnie niecelnie!

20'

Świetne rozegranie Jagiellonii Białystok, Fedor Cernych oddał strzał zza pola karnego, ale piłka minęła bramkę gospodarzy.

18'

Teraz Bartosz Bida dostał piłkę w "szesnastce" gości, ale bardzo łatwo stracił piłkę.

17'

Fedor Cernych dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam Tomas Prikryl sfaulował rywala.

15'

Znakomita kombinacyjna akcja Zagłębia, Damjan Bohar dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, ale uderzył fatalnie.

13'

W odpowiedzi z kontratakiem ruszyło Zagłębie, Filip Starzyński wpadł w pole karne, ale uderzył bardzo niecelnie.

12'

Jakub Lewicki popędził skrzydłem, dograł w pole karne gospodarzy do Fedora Cernycha, ale ten uderzył wprost w obrońcę rywali.

10'

Znakomite prostopadłe podanie do Tomasa Prikryla, ten pojawił się sam na sam z bramkarzem Zagłębia, ale znowu spalony.

8'

Wrzutkę w pole karne Zagłębia Lubin spokojnie wybić Jarosław Jach.

6'

Łukasz Łakomy spróbował dośrodkować w pole karne Jagiellonii, ale wrzutka spokojnie zablokowana.

4'

Próba prostopadłego podania do Fedora Cernycha, ale zawodnik Jagiellonii był na spalonym.

2'

Zagłębie Lubin rozpoczęło mecz od utrzymywania się przy piłce. Gospodarze spokojnie rozgrywają futbolówkę w środkowej strefie boiska.

12:31

Zaczynamy niedzielne granie w PKO Ekstraklasie!

12:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Lubinie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

12:11

Natomiast tak prezentuje się skład Jagiellonii Białystok:

12:11

Tak prezentuje się skład Zagłębia Lubin na dzisiejsze spotkanie:

12:09

W poprzednim sezonie w starciach Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok dwukrotnie lepsza okazała się "Jaga". W Lubinie wygrała 1:0 po trafieniu Jesusa Jimaza. Natomiast w Białystoku wygrała 2:1 po bramkach Andrzeja Trubehy i Marca Guala. Jedynego gola dla "Miedziowych" zdobył wtedy Patryk Szysz, który obecnie występuje w lidze tureckiej.

12:07

W środku mijającego tygodnia oba zespoły zagrały w 1. rundzie Fortuna Pucharu Polski. Zagłębie Lubin bez problemu poradziło sobie z czwartoligowym Startem Jełową wygrywając aż 4:0 po golach Aleksa Ławniczaka, Mateusza Bartolewskiego i dwóch trafieniach Filipa Starzyńskiego. Dużo większe problemy z awansem miała Jagiellonia Białystok, która trafiła na pierwszoligową Odrę Opole. W podstawowym czasie gry nie padły bramki, a decydujące trafienie w 96. minucie meczu dla "Jagi" zanotował Maciej Bortniczuk.

12:03

Natomiast Jagiellonia Białystok miała fatalny początek sezonu, ale teraz powoli wszystko zaczyna wracać do normy. W pierwszych czterech meczach "Jaga" zdobyła tylko trzy punkty wygrywając z Piastem Gliwice w 1. kolejce sezonu PKO Ekstraklasy. Jednak w trzech ostatnich meczach zespół z Białegostoku zdobył aż pięć "oczek" wygrywając z Miedzią Legnica oraz remisując z Górnikiem Zabrze i Rakowem Częstochowa. Dzisiaj faworytem wydaje się być "Jaga", ale Zagłębie wcale nie stoi na straconej pozycji.

12:00

Oba zespoły niezbyt imponująco rozpoczęły ten sezon ligowy. Zagłębie Lubin w siedmiu spotkaniach ligowych zdobyło osiem punktów notując dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki. Ostatnie dwa spotkania "Miedziowych" to przegrane z Radomiakiem Radom i Pogonią Szczecin. Dzisiaj trzecia porażka może spowodować, że sytuacja Zagłębia może robić się bardzo nieciekawa.

11:57

Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin na własnym stadionie zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.