Niedziela, 28 sierpnia 2022, godz. 12:30
wartaWarta Poznań
14:35

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

14:34

Natomiast w lidze za tydzień Cracovia u siebie z Rakowem Częstochowa, a Warta Poznań pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią.

14:33

W środę oba zespoły zagrają swoje mecze w ramach 1. rundy Pucharu Polski. Cracovia zmierzy się z trzecioligowym ŁKS-em Łagów, natomiast Warta Poznań podejmie na wyjeździe GKS Jastrzębie.

• Mathias Hebo Rasmussen - 3
  • Michał Rakoczy - 2, (Jakub Myszor - 3)
  • Takuto Oshima - 2, (Florian Loshaj - 2)
  • Benjamin Kallman - 2
  • Patryk Makuch - 3, (Karol Knap - bez oceny)

Warta Poznań

• Adrian Lis - 3
  • Dimitris Stavrópoulos - 3, (Wiktor Pleśnierowicz - bez oceny)
  • Dawid Szymonowicz - 4
  • Robert Ivanov - 3
  • Konrad Matuszewski - 2, (Kajetan Szmyt - bez oceny)
  • Jan Grzesik - 3
  • Maciej Żurawski - 2, (Mateusz Kupczak - 4)
  • Michał Kopczyński - 3, (Jakub Kiełb - 3)
  • Miguel Luis - 2
  • Miłosz Szczepański - 3, (Niilo Maenpaa - 3)
  • Adam Zrelak - 4
14:31

Spotkanie w Krakowie było bardzo wyrównane i niezbyt interesujące. Indywidualne błędy w drugiej połowie zadecydowały, że Warta Poznań wygrywa trzeci mecz wyjazdowy w tym sezonie.

96'

Koniec meczu w Krakowie. Warta Poznań wygrywa z Cracovią 2:0.

96'

Cały Zespół Cracovii wbiegł w pole karne Warty, goście wyszli z kontratakiem, ale do piłki dopadł Florial Loshaj. Ten jednak zamiast wybijać, zaczął się kiwać i stracił piłkę. Z futbolówką ruszył Dawid Szymonowicz i wpakował piłkę do pustej bramki.

95'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Po fatalnym błędzie obrońcy Warta podwyższa na 2:0 i pieczętuje zwycięstwo!

94'

Po dośrodkowaniu w pole karne Warty Otar Kakabadze oddał strzał, który odbity od rywala wyszedł na rzut rożny.

93'

Jakub Jugas ukarany żółtą kartką.

92'

Ostatnia zmiana w Warcie Poznań. Wktor Pleśnierowicz zmienił Dimitrisa Stavrópoulosa.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

90'

Dimítris Stavrópoulos ma problemy zdrowotne.

88'

Mateusz Kupczak dośrodkował wprost na głowę Adama Zrelaka, a ten precyzyjnym uderzeniem daje prowadzenie Warcie Poznań!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Adam Zrelak trafia do bramki gospodarzy!

86'

Robert Ivanov wpadł w pole karne Cracovii, chciał dośrodkować, ale żaden z jego partnerów z zespołu nie dopadł do piłki.

85'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Karol Knap zastąpił Patryka Makucha.

83'

Michal Siplak popędził skrzydłem, próbował zagrać w pole bramkowe gości, ale trafił wprost w Adriana Lisa.

80'

Zmiana w Warcie Poznań. Kajetan Szmyt zmienił Konrada Matuszewskiego.

77'

Mateusz Kupczak został ukarany żółtą kartką.

74'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii do Jana Grzesika, ale ten uderzył wprost w Karola Niemczyckiego.

73'

Adam Zrelak wpadł w pole karne Cracovii, dograł do Konrada Matuszewskiego, a ten wywalczył rzut rożny.

71'

Konrad Matuszewski sfaulował rywala pod własnym polem karnym.

68'

Natomiast Jakub Myszor pojawił się w miejsce Michała Rakoczego.

68'

Dwie kolejne zmiany w Cracovii. Florian Loshaj zmienił Takuto Oshimę

65'

Zmiana w składzie Cracovii. Otar Kakabadze pojawił się w miejsce Cornela Rapy.

63'

Takuto Oshima będąc pod własnym polem karnym zagrał do rywala, ale chwilę później zdołał odebrać piłkę.

61'

Natomiast Jakub Kiełb zastąpił Michała Kopczyńskiego.

61'

Mateusz Kupczak pojawił się w miejsce Macieja Żurawskiego

61'

Trzy zmiany w Warcie Poznań. Niilo Maenpaa zmienił Miłosza Szczepańskiego

59'

Uderzenie Michała Rakoczego z rzutu wolnego powędrowało tuż obok spojenia bramki gości!

58'

Ostry faul na graczu Cracovii i gospodarze będą mieli dobrą szansę z rzutu wolnego.

56'

Cornel Rapa zagrał w pole Warty, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał dojść do pozycji strzeleckiej.

54'

Niezbyt intensywne widowisko na początku drugiej połowy. Cracovia próbuje rozgrywać piłkę, ale niewiele z tego wynika.

51'

Patryk Makuch popędził prawą stroną boiska, ograł rywala i wpadł w pole karne, ale zagrał wprost w ręce Adriana Lisa.

50'

Teraz zagranie w pole karne Cracovii, ale zupełnie bez zagrożenia.

48'

Prostopadłe zagranie w pole karne Warty, ale tam pewnie interweniował Adrian Lis.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

13:36

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Krakowie. Za chwilę wznowimy pojedynek.

13:23

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Miłosz Szczepański został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

45'

Michał Rakoczy dośrodkował w pole karne Warty, ale tam Adrian Lis pewnie interweniował.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

43'

Teraz Matej Rodin cierpi na murawie.

41'

Jakub Jugas dostał piłkę przed polem karnym Warty, ale uderzył bardzo niecelnie.

39'

W końcówce znowu Cracovia zaczyna atakować, ale na razie bez niezbyt przekonująco.

36'

Jan Grzesik główkował w polu karnym Cracovii, ale Karol Niemczycki pewnie interweniował.

33'

Robert Ivanov niespodziewanie uderzył z dystansu i piłka trafiła w poprzeczkę bramki gospodarzy!

30'

Adrian Lis doznał urazu, ale chyba będzie w stanie kontynuować grę.

27'

Jakub Jugas wpadł w pole karne Warty, ale jego "centrostrzał" został wybity przez bramkarza.

24'

Jakub Jugas zdecydował się na strzał z dystansu. Tym razem celnie, ale bramkarz nie miał żadnych problemów z interwencją.

21'

Patryk Makuch dostał znakomite prostopadłe podanie, ale gracz gospodarzy trafił wprost w bramkarza Warty!

18'

Miguel Luis dostał piłkę przed polem karnym Cracovii, zawodnik gości oddał strzał, ale trafił wprost w rywala.

16'

Jakub Jugas uderzył wysoko ponad bramką rywali.

15'

Cracovia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Warty.

13'

Próba dalekiego zagrania w okolice pola karnego Warty, ale tam jeden z graczy gości skutecznie interweniował i wybił piłkę w aut.

10'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Michal Siplak.

8'

Miłosz Szczepański dośrodkował na głowę jednego z graczy Warty, ale ten nie zdołał oddać strzału.

7'

Ostry faul na Adamie Zrelaku i goście rozpoczną od rzutu wolnego.

6'

W odpowiedzi Miłosz Szczepański zagrał w pole karne Cracovii, ale tam Karol Niemczycki pewnie wyłapał piłkę.

5'

Michał Siplak dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka nie dotarła do żadnego z partnerów.

4'

Michal Siplak popędził prawą stroną boiska, ale piłka po jego dośrodkowaniu opuściła boisko.

2'

Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, Próbuje znaleźć lukę w defensywie gości.

12:34

Zaczynamy rywalizację pomiędzy Cracovią, a Wartą Poznań!

12:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Krakowie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

12:17

Natomiast oto zestawienie Warty Poznań:

12:16

Tak prezentuje się skład Cracovii na dzisiejsze spotkanie:

12:15

W poprzednim sezonie Cracovia wygrała na własnym stadionie z Wartą Poznań 2:0 po bramkach Michała Rakoczego i Jakuba Myszora. Natomiast w Grodzisku Wielkopolskim to Warta okazała się lepsza wygrywając 1:0 po trafieniu Adama Zrelaka.

12:13

Natomiast Warta Poznań jest bardzo trudna do oceny. Zespół Poznania w pierwszych sześciu meczach sezonu przegrała aż cztery razy i dwa razy wygrała. Zespół Warty ograł beniaminków, Koronę Kielce i Miedź Legnica, natomiast przegrywał głównie z ligową czołówką. Dzisiaj Warta dostaje trudnego przeciwnika i ciężko będzie o kolejne punkty.

12:12

Zespół Cracovii znakomicie rozpoczął ten sezon ligowy. "Pasy" wygrały trzy pierwsze mecze kolejno z Górnikiem Zabrze, Koroną Kielce i Legią Warszawa, jednak później przyszedł kryzys i trzy kolejne mecze bez zwycięstwa. Przed tygodniem Cracovia tylko zremisowała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1.

12:09

Witamy serdecznie! Najwyższy czas rozpocząć niedzielne granie w PKO Ekstraklasie! W pierwszym niedzielnym meczu 7. kolejki rozgrywek Cracovia na własnym stadionie zmierzy się z Wartą Poznań. Na relację na żywo z tego wydarzenia zaprasza Państwa Bartosz Głąb.