• Michał Rakoczy 2 (Jakub Myszor 3)
  • Jewhen Konoplianka 3 (Robert Ożóg)
  • Rivaldinho 2 (Florian Loshaj 3)
93'

Koniec! Legia efektowną wygraną z Cracovią (3:0) kończy ten fatalny dla siebie sezon.

88'

Robert Ożog w miejsce Konoplianki.

88'

I jeszcze Ernest Muci za Wszołka.

88'

Schodzi Josue. Za niego Igor Strzałek.

88'

Jurgen Celhaka za Sokołowskiego.

85'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Josue, nabiegł na piłkę Lopes, a ta odbiła się od słupka i wróciła na linię bramkową, gdzie zaplątała się między nogami Hrosso. Dużo szczęścia po stronie legionistów.

85'

GOOOOOL!! 3:0 DLA LEGII!!! STRZELCEM LOPES!!

83'

Znowu w roli głównej Miszta, który odbija nogami uderzenie Myszora z ostrego kąta.

82'

Mathias Hebo Rasmussen pięknie uderza z dystansu i kapitalnie interweniuje Miszta! Róg dla Cracovii.

81'

Ogromne szczęście Legii! Strzał Kakabadze odbity od Wieteski i słupek ratuje Misztę!

74'

Żegna się z Łazienkowską Pekhart. W jego miejsce Bartosz Kapustka.

71'

Niecelny strzał z około 20. metra w wykonaniu Jewhena Konoplianki. Ukrainiec nie dokręcił.

69'

Luis Rocha zastępuje Kamila Pestkę.

69'

Florian Loshaj za Rivaldinho.

66'

Dużo czasu na lewej stronie miał Josue. Dorzucił precyzyjnie do Pekharta, który z kilku metrów uderzył w Hrosso, ale piłka przełamała rękawice bramkarza Cracovii i powolutku wleciała do bramki.

65'

GOOOOOOL!!! DRUGI GOL PEKHARTA!!!

64'

Idealna sytuacja dla Rodina, który dośrodkowaniu z wolnego nie był w stanie przymierzyć z główki w światło bramki.

63'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Hołownia.

62'

Rafa Lopes wchodzi za Rosołka.

60'

A Jakub Myszor zastępuje Rakoczego.

60'

Palle van Amersfoort za Sylwestra Lusiusza.

54'

Maciej Rosołek zgrał piłkę głową do Tomasa Pekharta po dośrodkowaniu Pawła Wszołka z prawej strony. Po chwili wróciła od Czecha z powrotem do 20-latka, a ten płaskim uderzeniem zmieścił ją w bramce!

54'

GOOOOOL!!! MACIEJ ROSOŁEK I 1:0 DLA LEGII!!

51'

Pekhart trafia do siatki, jednak gol nieuznany - był spalony!

47'

Przy próbie interwencji Cezary Miszta staranował Slisza. Korner dla Cracovii.

46'

Początek drugiej części spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Anemiczny strzał Rivaldinho sprzed linii pola karnego.

45'

Niesamowite, nie ma gola dla Cracovii! Otar Kakabadze wpadł w pole karne z prawej strony, Gruzin kropnął mocno prosto w słupek, piłka się odbiła i trafiła w głowę Rivaldinho na linii bramkowej. Nie wpadła jednak do sieci.

42'

Rivaldinho po zgraniu głową był sam na 6. metrze, ale nie trafił w światło bramki! Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

40'

Póki co Cracovia nie jest w stanie zagrozić Wojskowym w żaden sposób.

37'

Ładnie mierzył Josue z rzutu wolnego. Uderzenie z 20 metrów przeszło nieznacznie obok prawego słupka.

32'

Gramy dalej.

30'

29'

Kibice Legii wracają na trybuny w akompaniamencie odpalanych rac. Sędzia przerwa spotkanie.

26'

Wrzucana z prawej strony piłka przypadkowo przeszła do Rivaldinho, a ten kompletnie zaskoczony nie oddał strzału tuż przed bramką.

24'

Kartka dla Pekharta za próbę wymuszenia rzutu karnego.

22'

Boruc widziany na trybunach z... szablą.

17'

Aktywny jest dzisiaj bardzo Wszołek. Teraz prawy wahadłowy szukał Tomasa Pekharta, ale wybili obrońcy Cracovii.

11'

Kibice Legii na znak protestu opuścili trybuny stadionu przy Łazienkowskiej.

10'

Paweł Wszołek wyszedł sam na sam, lecz przegrał pojedynek z Hrosso!

9'

Kolejna niezła próba z daleka Slisza, który znowu postraszył bramkarza Cracovii. Tym razem strzał nad bramką.

5'

Uderzenie Patryka Sokołowskiego minimalnie nad poprzeczką.

4'

Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł przed szesnastką Bartosz Slisz, a celne uderzenie znakomicie obronił Lukas Hrosso.

2'

Zablokowane uderzenie z dystansu Michała Rakoczego i będzie rzut rożny dla Cracovii.

1'

Początek spotkania.

17:24

Jednak będzie pożegnanie Artura Boruca. Po sezonie.

17:04

17:00

16:56

Nawet jeśli Legia pokona w sobotę Cracovię, to nie ruszy się już z 10. miejsca w tabeli. Brak wygranej może natomiast oznaczać spadek o kilka pozycji. Z kolei Pasy zajmują 7. miejsce, z potencjałem awansu o jeszcze jedną lokatę wyżej. Jest to realne, bo zespół Jacka Zielińskiego jest niepokonany od pięciu spotkań. Przed tygodniem bardzo pewnie ograł Wisłę Płock (3:0).

16:53

Legioniści w ostatnim czasie nie zachwycają formą. Po trzech porażkach z rzędu warszawianie rozegrali szalony mecz z Górnikiem Zabrze (5:3), a ostatnio zremisowali szczęśliwie z Jagiellonią w Białymstoku (2:2). Punkt uratował im w końcówce... Michał Pazdan, który zanotował kolejnego samobója.

16:50

Dla Legii Warszawa ten sezon w PKO Ekstraklasie był prawdziwym koszmarem. Niespodziewany awans do fazy grupowej Ligi Europy totalnie wybił zespół z rytmu. Mistrz Polski przez długi czas pałętał się w strefie spadkowej i dopiero zimowe zgrupowanie pod okiem Aleksandara Vukovicia pozwoliło względnie odbudować formę. Wiosną Wojskowi zaczęli punktować i w pewny sposób zapewnili sobie ligowy byt. Bolesny finansowo może okazać się szczególnie brak awansu do europejskich pucharów.

16:40

Witamy! Legia Warszawa meczem z Cracovią kończy sezon 2021/22 w PKO Ekstraklasie, o którym będzie chciała jak najszybciej zapomnieć. Wojskowi nie mogą już poprawić 10. miejsca w tabeli, za to Pasy mają szansę na awans na 6. miejsce. Zapraszamy na relację na żywo.