Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
14:31

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

14:30

Za tydzień w ostatniej kolejce Stal Mielec zagra w Płocku z Wisłą, natomiast Śląsk Wrocław w prawdopodobnym meczu o utrzymanie zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze.

• Mateusz Matras - 4
  • Bożidar Czorbadżijski - 2, (Konrad Wrzesiński - 3)
  • Mateusz Żyro - 3
  • Grzegorz Tomasiewicz - 3, (Marcin Budziński - bez oceny)
  • Maciej Urbańczyk - 3, (Dominik Steczyk - 3)

• Petr Schwarz - 3
  • Krzysztof Mączyński - 2, (Waldemar Sobota - 3)
  • Patrick Olsen - 3, (Diogo Verdasca - 2)
  • Robert Pich - 4, (Victor Garcia - 1)
  • Dennis Jastrzembski - 3, (Marcel Zylla - 3)
  • Erik Exposito - 2, (Fabian Piasecki - 4)
14:28

Stal Mielec dzięki temu remisowi oficjalnie utrzymuje się w lidze, natomiast Śląsk Wrocław ciągle musi walczyć do ostatniej kolejki, chyba że dzisiaj Wisła Kraków przegra z Radomiakiem Radom.

96'

Koniec meczu w Mielcu! Stal ma utrzymanie w PKO Ekstraklasie!

96'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła wprost na głowę Mateusza Matrasa, który precyzyjnym uderzeniem wprawił w euforię stadion w Mielcu!

96'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Coś nieprawdopodobnego!!! Mateusz Matras daje utrzymanie Stali Mielec!!!

95'

Fabian Piasecki dołącza do notesu arbitra tego meczu.

94'

Zakotłowało się w polu karnym Śląska Wrocław! Najpierw Konrad Wrzesiński, a potem Maksymilian Sitek byli bliscy zdobycia wyrównującej bramki!

93'

Festiwal kartek w Mielcu. Waldemar Sobota piątym graczem Śląska z co najmniej jedną żółtą kartką.

92'

Victor Garcia ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko!

91'

Petr Schwarz został ukarany żółtą kartką.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

89'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Marcin Budziński, ale Matus Putnocky pewnie interweniował.

86'

W końcówce meczu Stal Mielec częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

83'

Mateusz Matras także z żółtą kartką.

82'

Victor Garcia został ukarany żółtą kartką.

81'

W Stali Mielec Marcin Budziński zastąpił Grzegorza Tomasiewicza.

79'

Kolejna szansa przed Fabianem Piaseckim! Gracz Śląska Wrocław trafił tylko w słupek bramki gospodarzy!

77'

Natomiast Diogo Verdasca zastąpił Patricka Olsena.

77'

Marcel Zylla pojawił się w miejsce Dennisa Jastrzembskiego

77'

Trzy zmiany w Śląsku Wrocław. Victor Garcia zmienił Roberta Picha

74'

Fabian Piasecki ruszył na pole karne Stali Mielec, ale ponownie w ostatniej chwili został zatrzymany!

69'

Robert Pich stanął przed szansą na swoją drugą bramkę, ale przegrał pojedynek z Bartoszem Mrozkiem!

66'

Natomiast Dominik Steczyk pojawił się w miejsce Macieja Urbańczyka.

66'

Dwie zmiany w Stali Mielec. Konrad Wrzesiński zmienił Bożidara Czorbadżijskiego

65'

Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Maciej Domański.

63'

Mark Tamas został ukarany żółtą kartką.

62'

Fabian Piasecki popędził na pole karne Stali Mielec, ale w decydującym momencie został zatrzymany przez jednego z obrońców gospodarzy.

59'

Zmiana w Śląsku Wrocław. Fabian Piasecki zmienił Erika Exposito.

57'

W drugiej połowie lepiej prezentuje się Stal Mielec, gospodarze częściej utrzymują się przy piłce i próbują przedostać się pod pole karne rywala.

54'

Krystian Getinger został ukarany żółtą kartką.

51'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska nie przyniosło zagrożenia.

49'

Dennis Jastrzembski ucierpiał po starciu we własnym polu karnym, ale raczej wróci do gry.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

13:31

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wznowimy rywalizację.

13:18

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Mielcu. Do przerwy Śląsk Wrocław prowadzi ze Stalą 1:0.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

43'

Końcówka pierwszej połowy meczu. Śląsk wydaje się kontrolować przebieg gry.

40'

Prostopadłe podanie do Patryka Janasika, ale ten nie potrafił złapać piłki przed końcową linią.

38'

Stal Mielec próbuje przejąć inicjatywę, ale nie potrafi przedrzeć się przez dobrze ustawioną defensywę gości.

35'

Moment lekkiego przestoju, Śląsk uspokoił grę i rozgrywa w środku pola.

32'

Kolejne zagranie w pole karne Śląska Wrocław, ale tym razem bez zagrożenia.

30'

Szybki mecz w Mielcu, raz jeden, raz drugi zespół próbuje przedostać się pod pole karne rywala.

27'

Patryk Janasik zagrał w pole karne Stali Mielec, ale tam piłka trafiła do Bartosza Mrozka.

25'

Niestety w tym meczu już nie zagra Krzysztof Mączyński, którego zmienia Waldemar Sobota.

23'

Krzysztof Mączyński został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

22'

Krzysztof Mączyński mocno ucierpiał po własnym faulu.

20'

Po stracie bramki Stal Mielec próbuje naciskać rywali, ale na razie razi niedokładnością.

17'

Dennis Jastrzembski popędził lewą stroną boiska, zagrał wzdłuż pola karnego wprost do Roberta Picha, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza Stali!

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Robert Pich otwiera wynik spotkania w Mielcu!

15'

Patryk Janasik popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

12'

W odpowiedzi Erik Exposito dostał piłkę w polu karnym Stali, ale jego uderzenie pewnie wybronił Bartosz Mrozek.

9'

Bożidar Czorbadżijski niespodziewanie dopadł do piłki w polu karnym Śląska, ale gracz gospodarzy nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

6'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany został Erik Exposito.

4'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Stali.

3'

Błyskawiczny kontratak ŚląskaWrocław, ale zabrakło dokładności i mamy tylko rzut rożny dla gości.

2'

Znakomita akcja Stali Mielec, Maciej Domański dostał piłkę w polu karnym gości, oddał mocny strzał, ale trafił tylko w poprzeczkę!

12:30

Rozpoczynamy niedzielne granie w PKO Ekstraklasie!

12:26

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Mielcu. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

12:06

Natomiast Śląsk Wrocław zagra dzisiaj w takim składzie:

12:04

W takim zestawieniu zaprezentuje się dzisiaj Stal Mielec:

12:01

Jesienią Śląsk Wrocław wygrał na własnym stadionie ze Stalą Mielec 2:1 po bramkach Mateusza Praszelika i Petra Schwarza. Dla Stali Mielec jedyną bramkę zdobył Bożidar Czorbadżijski. Wszystkie bramki padły w końcówce spotkania.

11:55

Natomiast Śląsk Wrocław w ostatnim czasie notuje sporo remisów. Na pięć ostatnich meczów wrocławianie zremisowali aż cztery. Jedynie w bardzo ważnym meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza zanotowali kompromitującą porażkę 0:4. W pozostałych meczach wrocławianie urywali punkt między innymi Pogoni Szczecin oraz Rakowowi Częstochowa.

11:53

Tydzień temu Stal Mielec po bardzo emocjonującym meczu przegrała w Gdańsku z Lechią 2:3. Decydująca bramka dla Lechii padła w doliczonym czasie gry, a weryfikacja tego gola trwała kilka minut. Ostatecznie arbiter uznał bramkę i Stal wciąż musi bić się o utrzymanie w lidze.

11:49

Stal Mielec w tym roku kalendarzowym wygrała zaledwie dwa mecze ligowe. Były to pojedynki z Wisłą Kraków i Legią Warszawa. Niegdyś byłby to spory wyczyn, ale obecnie oba zespoły są na podobnym poziomie jak Stal.

11:47

Natomiast Śląsk Wrocław jest w nieco gorszej sytuacji. Wrocławianie mają dwa punkty mniej od Stali i w przypadku dzisiejszej porażki będzie z drżeniem serca patrzeć na poczynania Wisły Kraków i Bruk-Bet Termalici Nieciecza.

11:45

Stal Mielec plasuje się na czternastym miejscu ligowej tabeli, ma pięć punktów przewagi nad Wisłą Kraków i już dzisiaj może zapewnić sobie utrzymanie. Wystarczy że Stal nie przegra dzisiejszego meczu, lub jeśli Wisła Kraków nie wygra dzisiaj z Radomiakiem Radom.

11:40

Witamy serdecznie w ostatnią piłkarską niedzielę tego sezonu PKO Ekstraklasy! W niezwykle ważnym meczu w kwestii utrzymania w lidze Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.