• Josue - 3
  • Maciej Rosołek - 3, (Benjamin Verbić - 3)
  • Tomas Pekhart - 4
22:29

Dzięki temu zwycięstwu Jagiellonia Białystok zapewnia sobie utrzymanie w lidze, natomiast Legia Warszawa niespecjalnie zmienia swoją sytuację w lidze. Przed obiema drużynami został już ostatni mecz bez ładunku emocjonalnego.

95'

Koniec meczu w Białymstoku! Jagiellonia remisuje z Legią Warszawa 2:2!

94'

Bartosz Slisz ponownie uderzył z dystansu, tym razem bliżej, ale również niecelnie.

92'

Bartosz Slisz zakończył akcję Legii Warszawa strzałem z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

90'

Paweł Wszołek popędził prawą stroną boiska, ale nie zdołał dokładnie zagrać w pole karne Jagiellonii.

88'

Michał Pazdan chyba jeszcze doznał kontuzji przy niefortunnej interwencji we własnym polu karnym.

86'

Lindsay Rose popędził lewą stroną boiska, mocno wstrzelił piłkę w pole karne Jagiellonii, a tam przy próbie interwencji futbolówkę do własnej bramki wpakował Michał Pazdan!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Piłka odbita od Michała Pazdana trafia do bramki Jagiellonii i znowu mamy remis!

83'

Martin Pospisil mocno uderzył z rzutu wolnego, ale piłka nie znalazła drogi do bramki gości.

82'

Igor Kharatin został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

78'

Natomiast Fedor Cernych pojawił się w miejsce Karola Struskiego.

78'

Ostatnie dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Andrzej Trubeha zmienił Jesusa Imaza, który dopiero co wraca po kontuzji

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Jesus Imaz pewnie wykorzystuje rzut karny i Jagiellonia Białystok ponownie na prowadzeniu!

75'

Josue został ukarany żółtą kartką za faul na Jesusie Imazie.

75'

Jesus Imaz został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

74'

Rzut karny dla Jagiellonii Białystok po faulu na Jesusie Imazie!

73'

Lindsay Rose lekko ucierpiał po starciu z Bartłomiejem Wdowikiem.

71'

Bartosz Slisz precyzyjnie zagrał w pole karne Jagiellonii do Tomasa Pekharta, ale ten bardzo ładnym, sytuacyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Zlatana Alomerovića!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Tomas Pekhart doprowadza do wyrównania!

69'

Teraz Ernest Muci dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale został zablokowany przez Tarasa Romanczuka.

68'

Szybka akcja Legii Warszawa, Paweł Wszołek popędził prawą stroną, zagrał w pole karne Jagiellonii do Tomasa Pekharta, ale ten trafił w obrońcę rywali.

68'

Natomiast Benjamin Verbić pojawił się w miejsce Macieja Rosołka.

68'

Dwie zmiany w Legii Warszawa. Ernest Muci zmienił Jurgena Celhakę.

67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową uderzał Taras Romanczuk, ale uderzył obok słupka bramki gości.

65'

Tomas Prikryl dostał piłkę w polu karnym Legii, ale trafił wprost w obrońcę gości.

62'

Legia Warszawa zaczyna naciskać bramkę rywali, ale wciąż bije głową w mur, nie potrafi przedrzeć się przez defensywę rywali.

59'

Israel Puerto ucierpiał po interwencji we własnym polu karnym.

57'

Bartłomiej Wdowik z rzutu wolnego uderzył ponad poprzeczką bramki rywali.

56'

Martin Pospisil pokusił się o indywidualną akcję i tuż przed polem karnym Legii został nieprzepisowo zatrzymany przez Jurgena Celhakę.

54'

Lindsay Rose zdecydował się na sytuacyjne uderzenie z dystansu, ale spokojnie interweniował Zlatan Alomerović.

53'

Bardzo ofensywna zmiana w Legii Warszawa. Rafael Lopes zmienił Mateusza Hołownię.

51'

Jesus Imaz popędził prawą stroną boiska, próbował lobować bramkarza, ale Cezary Miszta spokojnie wyłapał piłkę.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przedłużył Michał Pazdan, akcję precyzyjnym uderzeniem sfinalizował Israel Puerto!

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Israel Puerto otwiera wynik meczu w Białymstoku!

48'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Legii głową uderzał Bartłomiej Wdowik, ale fantastyczną interwencją popisał się Cezary Miszta!

46'

Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

46'

Trzecia, na szczęście tym razem chyba nie wymuszona zmiana w Jagiellonii Białystok. Martin Pospisil zmienił Miłosza Matysika.

21:34

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za moment rozpoczniemy drugą część rywalizacji.

21:18

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Bogdan Tiru został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył trzy minuty.

45'

Mateusz Hołownia został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

42'

Bojan Nastić dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Jesusa Imaza, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

40'

W końcówce pierwszej połowy meczu niewiele się dzieje, oba zespoły grają tak, jakby wyczekiwały już gwizdka kończącego tę część gry.

36'

Znowu przy piłce częściej utrzymuje się Legia Warszawa, ale robi to głównie w środku pola.

33'

Jesus Imaz znakomicie dośrodkował w pole karne gości na głowę Tomasa Prikryla, ale ten uderzył wprost w Cezarego Misztę.

32'

Druga wymuszona zmiana w barwach Jagiellonii Białystok. Tomas Prikryl zmienił kontuzjowanego Diego Cariocę

30'

Josue zdecydował się na strzał z dystansu, ale gracz Legii uderzył bardzo niecelnie.

28'

Diego Carioca ucierpiał po starciu z rywalem w środkowej strefie boiska. Wcześniej urazu dostał także Igor Kharatin.

26'

Paweł Wszołek wpadł z piłką w pole karne Jagiellonii i oddał delikatny strzał, który świetnie wybronił Zlatan Alomerović!

25'

Bojan Nastić dośrodkował z rzutu rożnego, ale zupełnie bez zagrożenia.

24'

Diego Carioca dostał piłkę po lewej stronie boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

23'

Jagiellonia powoli przejmuje inicjatywę, ale na razie niewiele z tego wynika.

20'

Zagranie z rzutu wolnego prosto w mur graczy Legii i gospodarze zmarnowali dobrą sytuację.

19'

Jagiellonia Białystok wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gości.

18'

Paweł Wszołek dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, dograł jeszcze do Mateusza Hołowni, ale ten sfaulował rywala w polu karnym "Jagi".

16'

Diego Carioca zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Cezary Miszta pewnie interweniował.

13'

Szybki kontratak Jagiellonii Białystok, ale Taras Romanczuk w decydującym momencie posłał piłkę poza końcową linię boiska.

12'

Legia Warszawa spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Na razie jednak niewiele z tego wynika.

9'

Prostopadłe podanie Josue w pole karne Jagiellonii, ale tam nie dopadł do piłki żaden z graczy Legii.

7'

Jesus Imaz zmienił kontuzjowanego Marca Guala.

7'

Marc Gual ucierpiał bez kontaktu z przeciwnikiem.

6'

Bogdan Tiru popędził prawą stroną boiska, dośrodkował wprost na głowę Tarasa Romanczuka, ale ten nie zdołał oddać strzału na bramkę gości.

4'

Maciej Rosołek dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, gracz gości oddał strzał, który wylądował w rękach Zlatana Alomerovića.

2'

Spokojny początek meczu w Białymstoku. Legia Warszawa próbuje rozgrywać piłkę w środku pola.

20:31

Rozpoczynamy przedostatnią ligową batalię w tym sezonie dla obu drużyn!

20:26

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Białymstoku. Za moment rozpoczniemy rywalizacje!

19:42

19:38

19:36

Dla Jagiellonii i Legii ten sezon jest zupełnie stracony. W Warszawie na pewno nastąpi nowe otwarcie. Odejdzie wielu zawodników, z Pogoni przyjdzie trener Kosta Runjaic. W Białymstoku Piotr Nowak raczej zachowa posadę. Tym bardziej że wiosną zaczął porządkowanie kadry, wprowadzając do składu młodych piłkarzy - w tym choćby Miłosza Matysika.

19:35

Jesienią to właśnie mecz z Jagiellonią przerwał fatalną passę Legii. Od tego przełomu minęło przeszło pięć miesięcy, ale sytuacja wciąż jest daleka od oczekiwanej. Dość powiedzieć, że dopiero w ostatniej kolejce drużyna mistrzów Polski zapewniła sobie utrzymanie. Jagiellonia zachowa byt nawet dzisiaj, jeśli tylko wygra. W przypadku remisu lub porażki będzie to uzależnione od wyników innych zespołów: Śląska, Bruk-Bet Termaliki czy Wisły Kraków.

19:31

Witamy. To ostatnie spotkanie PKO Ekstraklasy przy Słonecznej w tym sezonie. Drużynie Jagiellonii Białystok do utrzymania w lidze wystarczyć może nawet remis z Legią Warszawa. Relacja LIVE od godziny 20:30.