• Dawid Kownacki - 4, (Adrien Ba Loua - 4)
  • Joao Amaral - 3, (Dani Ramirez - 3)
  • Mikael Ishak - 4
19:33

Oba zespoły miały mnóstwo okazji do zdobycia bramki, ale ostatecznie mecz kończy się remisem, co szczególnie nie zmienia sytuacji jednego i drugiego zespołu. Wisła wciąż jest niemal na samym dnie ligowej tabeli, natomiast Lech pozostaje na podium PKO Ekstraklasy.

98'

Koniec meczu w Krakowie! Wisła remisuje z Lechem Poznań 1:1! Znakomite widowisko w stolicy Małopolski!

97'

Adriel Ba Loua popędził skrzydłem, zagrał w pole karne Wisły wprost na nogę Antonio Milića, a ten sytuacyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania!

97'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Antonio Milić doprowadza do wyrównania w ostatniej akcji meczu!

95'

Bartosz Salamon schodzi z boiska z kontuzją.

93'

Znakomite zagranie w pole karne Wisły, ale po raz kolejny znakomicie interweniuje Mikołaj Biegański!

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż siedem minut!

89'

Natomiast Maciej Sadlok pojawił się w miejsce Konrada Gruszkowskiego.

89'

Dwie ostatnie zmiany w Wiśle Kraków. Elvis Manu zmienił Zdenka Ondraska

86'

Końcówka meczu w Krakowie. Większą przewagę ma Lech Poznań, jednak jest niezwykle nieskuteczny.

83'

Przed stuprocentową okazją stanął Mikael Ishak, ale snajper Lecha fatalnie spudłował!

82'

Ostatnia zmiana w szeregach gości. Alan Czerwiński zmienił Joela Pereirę.

80'

W drużynie Wisły Kraków Sebastian Ring zmienił Momo Cisse.

76'

Marko Poletanović ucierpiał jednym ze starć.

72'

Natomiast Filip Marchwiński zmienił Michała Skórasia.

72'

Dwie zmiany w Lechu Poznań. Adriel Ba Loua pojawił się w miejsce Dawida Kownackiego

69'

Świetne dośrodkowanie Marko Poletanovića w pole karne Lecha, ale po raz kolejny Wisła nie wykorzystała znakomitej okazji.

67'

Natomiast Nikola Kuveljić pojawił się w miejsce Luisa Fernandeza.

67'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Piotr Starzyński zmienił Stefana Savića

64'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bliski strzału był Mikael Ishak, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował Joseph Colley!

63'

Lech Poznań wywalczył rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

59'

Kolejna zmiana w szeregach Lecha Poznań. Dani Ramirez zmienił Joao Amarala.

55'

Joseph Colley trafił do bramki Lecha Poznań, ale arbiter zdecydował się nie uznać tego gola!

52'

Znakomite prostopadłe podanie w kierunku pola karnego Lecha Poznań, ale w decydującym momencie znakomicie interweniował Antonio Milić!

49'

Momo Cisse pokusił się o indywidualną akcję i oddał strzał, który jednak został zablokowany.

46'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Wisły trafiło na głowę Dawida Kownackiego, ale jego uderzenie zdołał zablokować Joseph Colley.

46'

Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

46'

W drugiej połowie Pedro Tiba zastąpi kontuzjowanego Radosława Murawskiego.

18:34

Piłkarze obu zespołów powoli wracają na murawę stadionu przy ulicy Reymonta. Za moment rozpoczniemy drugą część tego spotkania.

18:21

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Krakowie. Do przerwy Wisła zasłużenie prowadzi z Lechem Poznań 1:0.

45'

Żółtą kartką ukarany został Momo Cisse.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

44'

Stefan Savić wpadł z piłką w pole karne Lecha, dograł do Zdenka Ondraska, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w samym okienku bramki gości!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Zdenek Ondrasek rehabilituje się i zdobywa piękną bramkę!

42'

Po rzucie wolnym dla Wisły Kraków kolejna stuprocentowa okazja! Zdenek Ondrasek dopadł do piłki i uderzył minimalnie niecelnie!

40'

Radosław Murawski ucierpiał po jednym ze starć.

37'

W ostatnich minutach dominuje gra w środku pola. Oba zespoły nie pozwalają rywalom zbliżyć się do własnego pola karnego.

34'

Joao Amaral dośrodkował piłkę w pole karne Wisły, ale tym razem bez zagrożenia.

31'

Luis Fernandez został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

30'

Joao Amaral dośrodkował idealnie na głowę Dawida Kownackiego, a ten oddał mocny strzał głową, jednak świetną interwencją popisał się Mikołaj Biegański!

28'

Dawid Kownacki został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

26'

To powinna być bramka dla Wisły Kraków! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marko Poletanovića zakotłowało się w polu karnym Lecha. Do piłki dopadł Joseph Colley, ale uderzył wprost w Filipa Bednarka!

22'

Joao Amaral pokusił się o indywidualną akcję, ale stracił piłkę w decydującym momencie.

19'

W ostatnich minutach coraz częściej przy piłce zaczyna utrzymywać się Lech, ale niewiele z tego wynika.

16'

Michał Skóraś dostał piłkę pod polem karnym Wisły, minął rywala i oddał mocny strzał, który trafił tylko w słupek bramki Wisły!

13'

Joao Amaral ucierpiał po jednym ze starć.

12'

Wykonanie rzutu wolnego gorsze niż przed momentem. Tym razem bez zagrożenia.

11'

Kolejny rzut wolny dla Wisły Kraków blisko pola karnego Lecha.

10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło na głowę Momo Cisse, ale ten nie zdołał skierować piłki do bramki Lecha.

9'

Wisła Kraków wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Lecha.

7'

Czas wznowić grę!

5'

Mamy chwilę przerwy, bo oprawa kibiców Wisły Kraków uniemożliwia dobrą widoczność.

4'

Michał Skóraś został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

2'

Luis Fernandez dostał piłkę w polu karnym Lecha Poznań, ale gracz gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

17:31

Rozpoczynamy dawny klasyk PKO Ekstraklasy!

17:27

Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie stadionu przy ulicy Reymonta 22. Za moment rozpoczniemy to widowisko!

17:26

Natomiast tak prezentuje się skład Lecha Poznań:

17:26

Oto zestawienie Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

17:25

W jesiennym starciu obu drużyn zdecydowanie lepszy okazał się Lech Poznań, który na własnym stadionie rozbił Wisłę Kraków aż 5:0. Wtedy bramki dla "Kolejorza" zdobywali Joao Amaral, Adriel Ba Loua, Pedro Rebocho i dwa trafienia zanotował Mikael ishak. Dzisiaj Lech również jest zdecydowanym faworytem, ale Wisła nie będzie chciała doprowadzić do takiej kompromitacji na własnym stadionie.

17:25

Wisła Kraków w tym roku jest znacznie bardziej stabilna, jednak kibicom na pewno nie o taką stabilność chodzi. "Biała Gwiazda" w pierwszych dwóch meczach tego roku zanotowała dwie porażki z Rakowem Częstochowa i Stalą Mielec. Później udało się zdobyć jeden punkt w meczu z Górnikiem Łęczna, ale kolejny mecz to kolejna porażka, tym razem z Legią Warszawa. Przed tygodniem Wisła znowu zremisowała. Tym razem 1:1 z Lechią Gdańsk.

17:22

W tym roku kalendarzowym Lech Poznań spisuje się naprawdę różnie. W pierwszym tegorocznym meczu "Kolejorz" niespodziewanie tylko zremisował z Cracovią 3:3, później jednak rozbił ostatni w tabeli Bruk-Bet Termalicę aż 5:0. Następny mecz to porażka w meczu na szczycie przeciwko Lechii Gdańsk, a później arcyważna wygrana z rywalem o koronę mistrza Polski, Pogonią Szczecin aż 3:0. Przed tygodniem Lech zaliczył kolejną porażkę, tym razem 0:1 z Rakowem Częstochowa.

17:20

Natomiast żeby znaleźć w tabeli Wisłę Kraków, musimy spojrzeć znacznie niżej. "Białą Gwiazda" znajduje się na przedostatnim miejscu i nawet dzisiejsze zwycięstwo nie wyprowadzi jej ponad strefę spadkową. Wisła Kraków traci do piętnastego Śląska Wrocław cztery punkty.

17:18

Lech Poznań jest absolutnym kandydatem do tytułu mistrza Polski. "Kolejorz" aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w lidze, ale w przypadku dzisiejszego zwycięstwa, wróci na fotel lidera, bowiem do pierwszej Pogoni Szczecin traci tylko dwa punkty.

17:16

Witamy serdecznie! Kiedyś byłby to absolutny hit kolejki, jednak teraz z powodu bardzo słabej postawy "Białej Gwiazdy" jest to tylko ciekawy mecz ligowy. Na pojedynek Wisły Kraków z Lechem Poznań zaprasza Państwa Bartosz Głąb!