Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

20:53

Za tydzień Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna, natomiast Śląsk Wrocław u siebie zmierzy się z Radomiakiem Radom.

20:51

Dzięki temu zwycięstwu Legia Warszawa pierwszy raz od dawna wychodzi ze strefy spadkowej! Natomiast wrocławianie mają już tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

93'

Koniec meczu w Warszawie! Legia wygrywa ze Śląskiem Wrocław 1:0 po bramce Pawła Wszołka!

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

86'

Paweł Wszołek zagrał w pole karne Śląska do Rafaela Lopesa, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

84'

Cayetano Quintana dostał piłkę w polu karnym Legii, ale zagrał wprost w ręce Cezarego Miszty.

80'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Fabian Piasecki pojawił się w miejsce Krzysztofa Mączyńskiego.

78'

Kolejna zmiana w szeregach gości. Cayetano Quintana zmienił Roberta Picha.

78'

W Legii Warszawa Patryk Sokołowski zmienił Tomasa Pekharta.

75'

Natomiast Petr Schwarz zmienił Patricka Olsena.

75'

Adrian Łyszczarz pojawił się w miejsce Waldemara Soboty

75'

Trzy zmiany w Śląsku Wrocław. Dennis Jastrzembski zmienił Marcela Zyllę

73'

Po zdobyciu bramki Legia zyskała spokój w grze. Gospodarze coraz lepiej radzą sobie na murawie.

70'

Do znakomitego prostopadłego podania doszedł Paweł Wszołek i przytomnym uderzeniem ponad bramkarzem Śląska otworzył wynik tego spotkania!

69'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paweł Wszołek zdobywa bramkę dla Legii Warszawa!

66'

Patryk Janasik dostał piłkę przed polem karnym Legii, zdecydował się na strzał, ale wykonanie było bardzo nieudane.

63'

Natomiast Ernest Muci pojawił się w miejsce Macieja Rosołka.

63'

Dwie zmiany w barwach Legii Warszawa. Rafael Lopes zmienił Jurgena Calhakę

61'

Maik Nawrocki ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Legii.

57'

Dośrodkowanie w pole karne Legii Warszawa na rzut rożny wypiąstkował Cezary Miszta.

56'

Obraz gry na razie się nie zmienia. Legia częściej utrzymuje się przy piłce, ale zupełnie nic z tego nie wynika.

52'

Wojciech Golla popędził skrzydłem, dograł w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

49'

Jurgen Calhaka został ukarany żółtą kartką.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

20:00

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Warszawie. Za moment wznowimy rywalizację.

19:46

Miejmy nadzieję że druga połowa meczu będzie znacznie lepsza. Na relację z tej odsłony zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części meczu w Warszawie. Do przerwy bezbramkowy remis.

44'

Paweł Wszołek popędził skrzydłem, dograł w pole karne gości do Tomasa Pekharta, ten oddał strzał, ale świetnie interweniował Michał Szromnik!

42'

Piłkarze obu drużyn grają mozolnie i w ogóle nie kwapią się, by zaatakować bramkę rywala. Stawiają głównie na szczelną defensywę.

38'

Erik Exposito dośrodkował z prawej strony boiska wprost w ręce Cezarego Miszty.

34'

Bartosz Slisz zdecydował się na strzał z dystansu, ale ponownie bardzo niecelnie.

32'

Śląsk Wrocław również nieśmiało próbuje konstruować akcje, ale niewiele z tego wynika.

28'

Josue dośrodkował z ze stałego fragmentu gry na głowę Mateusza Wieteski, ale ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

27'

Legia Warszawa wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gości.

21'

Ostatnie minuty spotkania nie są zbyt interesujące. Żadna z drużyn nie kwapi się, by zagrozić bramce rywala.

18'

Filip Mladenović zagrał w kierunku Tomasa Pekharta, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

14'

Kombinacyjna akcja Legii lewą stroną boiska zakończyła się łatwą stratą.

11'

Po rzucie rożnym dla Legii piłka trafiła do Bartosza Slisza, ten zdecydował się na strzał,ale piłka powędrowała wysoko ponad bramką gości.

9'

Mattias Johansson dostał piłkę w polu karnym Śląska, minął rywala, ale jego strzał był zdecydowanie zbyt lekki.

8'

Robert Pich dostał piłkę w polu karnym Legii, ale w decydującym momencie stracił futbolówkę.

7'

Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę na własnej połowie, ale nie potrafi przedostać się pod pole karne gospodarzy.

4'

Mattias Johansson dośrodkował wprost na głowę rywala.

3'

2'

Początek spotkania dość spokojny. Legia Warszawa częściej utrzymuje się przy piłce i próbuje zaskoczyć rywala w defensywie.

19:00

Rozpoczynamy ostatni mecz 24. kolejki PKO Ekstraklasy!

18:58

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu w Warszawie! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

18:43

Natomiast w takim zestawieniu wyjdzie dzisiaj na murawę Śląsk Wrocław:

18:43

Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

18:41

W jesiennym meczu obu drużyn padła tylko jedna bramka. We Wrocławiu to Śląsk wygrał po bramce Victora Garcii w 84. minucie spotkania. Tamten mecz był rozgrywany na początku września kiedy Legioniści jeszcze udanie rywalizowali w rozgrywkach Ligi Europy.

18:39

Natomiast Śląsk Wrocław ma cztery punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala i zajmuje dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Wrocławianie w tym roku kalendarzowym nie poznali jeszcze smaku zwycięstwa. Śląsk przegrał z Lechią Gdańsk i Piastem Gliwice oraz zremisował z Górnikiem Łęczna i przed tygodniem z Zagłębiem Lubin. Dla obu drużyn dzisiejsze spotkanie będzie niezwykle ważne, a trzy punkty niemal bezcenne.

18:36

Legia Warszawa wciąż zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i do bezpiecznego miejsca traci dwa punty. Legia Warszawa w tym roku kalendarzowym odniosła już dwa zwycięstwa, z Zagłębiem Lubin i przed tygodniem z Wisła Kraków. Dodatkowo zespół ze stolicy kraju bezbramkowy zremisował z Bruj-Bet Termalicą Nieciecza i przegrał z Wartą Poznań 0:1, czyli z bezpośrednimi rywalami o utrzymanie w lidze.

18:30

Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa na własnym stadionie zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.