• Koki Hinokio - 4
  • Maciej Domański - 4, (Albin Granlund - 3)
  • Maksymilian Sitek - 3, (Adrian Szczutowski - bez oceny)
16:51

Ogromne gwizdy żegnają piłkarzy Wisły Kraków. "Biała Gwiazda" przegrywa minimalnie, ale praktycznie zupełnie nie powalczyła w tym meczu. Wisła po tej kolejce może zbliżyć się do strefy spadkowej. Natomiast Stal Mielec awansuje już na siódmą pozycję w lidze.

94'

Koniec meczu w Krakowie. Stal Mielec zasłużenie wygrywa z Wisłą 1:0 po bramce Grzegorza Tomasiewicza!

90'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej

87'

Wisła Kraków traci tylko jedną bramkę, ale zbytnio nie widać nadzieli w poczynaniach graczy gospodarzy. Stal wyraźnie kontroluje przebieg gry.

84'

Konrad Gruszkowski został ukarany żółtą kartką.

82'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Adrian Szczutowski zmienił Maksymiliana Sitka.

80'

Dośrodkowanie w pole karne Stali Mielec, ale zupełnie bez zagrożenia.

78'

Natomiast w Wiśle Kraków Piotr Starzyński pojawił się w miejsce Michala Skvarki.

77'

W drużynie Stali Mielec Konrad Wrzesiński zmienił Grzegorza Tomasiewicza

75'

Stal Mielec przejmuje inicjatywę, ale również bez większego zagrożenia pod bramką rywali.

73'

Maciej Urbańczyk oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale uderzenie okazało się minimalnie niecelne.

71'

Natomiast Albin Granlund pojawił się w miejsce Macieja Domańskiego.

71'

Dwie zmiany w szeregach Stali Mielec. Mateusz Matras zmienił Arkadiusza Kasperkiewicza

68'

Stal Mielec wydaje się kontrolować przebieg tego spotkania. Wisła gra w piłkę, ale nie potrafi znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy rywali.

65'

Zdenek Ondrasek wpadł z piłką w pole karne Stali, oddał strzał, ale uderzenie okazało się bardzo niecelne.

62'

Wisła Kraków w drugiej części meczu zdecydowanie częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

59'

Natomiast Zdenek Ondrasek pojawił się w miejsce Stefana Savića.

59'

Dwie kolejne zmiany w szeregach Wisły Kraków. Mateusz Młyński zmienił Dora Hugiego

58'

Stefan Savić popędził lewą stroną boiska, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

55'

Koki Hinokio został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

54'

W odpowiedzi Krystian Getinger dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale jego uderzenie znakomicie wybronił Mikołaj Biegański!

53'

Michal Skvarka dostał piłkę przed polem karnym Stali, minął rywala, ale w ostatniej chwili pierwszy przy piłce był Rafał Strączek!

51'

Jan Kliment popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Stali, ale piłkę z łatwością przejęli rywale.

49'

Spokojny początek drugiej połowy meczu w wykonaniu obu zespołów.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu w Krakowie!

46'

Natomiast Luis Fernandez pojawił się w miejsce Nikolę Kuveljića.

46'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Konrad Gruszkowski zmienił Dawida Szota

15:59

Piłkarze obu zespołów już wracają na murawę stadionu miejskiego w Krakowie.

15:46

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części meczu w Krakowie. Do przerwy Stal zdecydowanie zasłużenie prowadzi z Wisłą Kraków 1:0.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

42'

Koki Hinokio znalazł się w polu karnym Wisły, oddał strzał, ale spokojnie interweniował Mikołaj Biegański.

40'

Maciej Domański oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

38'

Dobre zagranie w pole karne Stali Mielec, ale skutecznie interweniował Rafał Strączek.

37'

Enis Fazlagić ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

36'

Mateusz Żyro ucierpiał po jednym ze starć.

34'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy zakotłowało się w polu karnym Stali, ale żaden z graczy "Białej Gwiazdy" nie zdołał dopaść do piłki.

32'

Nieco uspokoiła nam się gra w ostatnich minutach. Oba zespoły głównie rozgrywają piłkę w środku pola.

30'

Arkadiusz Kasperkiewicz został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

29'

Dor Hugi zazgrał wprost w ręce Rafała Strączka.

28'

Jeden z graczy Stali sfaulował rywala niedaleko własnego pola karnego i Wisła będzie miała okazję zagrozić bramce rywali.

26'

Maciej Domański dośrodkował w pole karne Wisły, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną jednego z graczy Stali.

25'

Stal Mielec wywalczyła rzut wolny niedaleko pola karnego gospodarzy.

24'

Stal Mielec z łatwością przedostała się pod pole karne Wisły, ale Maksymilian Sitek nie zdołał przyjąć prostej piłki.

22'

Dawid Szot dośrodkował z głębi pola, ale spokojnie interweniował Rafał Strączek.

20'

Sebastian Ring ponownie dośrodkował ze skrzydła, ale obrońcy Stali spokojnie wybili piłkę.

19'

Strzał z rzutu wolnego Macieja Domańskiego bardzo nieudany.

18'

Meksymilian Sitek sfaulowany blisko pola karnego Wisły Kraków i goście będą mieli okazję na podwyższenie rezultatu.

17'

Sebastian Ring popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne Stali, ale tam skutecznie interweniował Rafał Strączek.

15'

Koki Hinokio zdecydował się na strzał z dystansu, ale tym razem niecelnie.

14'

Kolejna interwencja Mikołaja Biegańskiego! Tym razem po uderzeniu głową Mateusza Żyro!

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się pod bramką Wisły Kraków. Najlepiej w tym zamieszaniu odnalazł się Grzegorz Tomasiewicz, który sytuacyjnym strzałem głową trafił do bramki rywali!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grzegorz Tomasiewicz trafia do bramki gospodarzy!

11'

Grzegorz Tomasiewicz oddał strzał z dystansu i z dużym trudem interweniował Mikołaj Biegański!

10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Stali Mielec.

9'

Wisła Kraków zdołała wywalczyć rzut rożny z lewej strony boiska.

8'

Maksymilian Sitek oddał strzał na bramkę Wisły, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

7'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków, ale obrońcy gospodarzy łatwo wybili piłkę.

5'

Dor Hugi oddał strzał z rzutu wolnego, ale minimalnie niecelnie.

4'

Wisła Kraków wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Stali.

2'

Jan Kliment dostał piłkę po prawej stronie boiska, zagrał w "szesnastkę" gości, ale nikt z jego partnerów nie dopadł do piłki.

15:00

Rozpoczynamy starcie w Krakowie!

14:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu im. Henryka Reymana w Krakowie! Zaraz początek meczu!

14:21

Natomiast oto jedenastka Stali Mielec:

14:06

W takim zestawieniu na dzisiejsze spotkanie wyjdzie Wisła Kraków:

14:03

W pierwszej tegorocznej kolejce PKO Ekstraklasy oba zespoły poniosły porażki. Wisła Kraków przegrała w Częstochowie z Rakowem 0:2, natomiast Stal Mielec na własnym stadionie uległa Górnikowi Zabrze 1:2. W końcówce tego meczu rzutu karnego nie wykorzystał Grzegorz Tomasiewicz, który do tej pory był bezbłędny.

14:01

Oba zespoły trafiły na siebie także w 1/32 Fortuna Pucharu Polski. Tym razem w Mielcu lepsi okazali się goście wygrywając 3:1 po bramkach Mateusza Młyńskiego, Serafina Szoty i Yawa Yeboaha. Jedyny gol dla Stali Mielec padł po samobójczym trafieniu Jana Klimenta. Stal ponad godzinę grała w osłabieniu po tym jak już w 28. minucie spotkania czerwoną kartką został ukarany Kamil Kościelny.

13:58

Jeszcze latem pojedynek Stali Mielec z Wisłą Kraków zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Bramki dla gospodarzy po bramkach Aleksandara Koleva i Mateusza Maka. Jedynego gola dla "Białej Gwiazdy" zdobył Jan Kliment.

13:54

Natomiast Stal Mielec plasuje się na dziewiątej pozycji w tabeli. Mielczanie dobrze spisują się w tym sezonie PKO Ekstraklasy. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa mogą awansować nawet na szóstą pozycję w lidze.

13:52

Wisła Kraków zajmuje obecnie trzynaste miejsce w ligowej tabeli. "Białą Gwiazda" ma jedynie trzy punkty nad strefą spadkową, a do swojego dzisiejszego rywala zajmuje aż siedem punktów.

13:49

Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków na własnym stadionie zmierzy się ze Stalą Mielec. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.