Koniec meczu w Suwałkach. Legia Warszawa wygrywa z Wigrami 3:1.

Znakomity kontratak Legii Warszawa, ale w ostatniej chwili Josue zepsuł wysiłek kolegów i stracił piłkę.

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

Ostatnia zmiana w tym meczu. Jakub Kisiel zmienił Limira Kastratiego.

87'

Natomiast Kacper Zaborski pojawił się w miejsce Kamila Adamka.

87'

Ostatnie dwie zmiany w szeregach gospodarzy. Krystian Ogrodnowski pojawił się w miejsce Bartłomieja Babiarza

85'

Mahir Emreli ruszył z połowy boiska sam na sam z bramkarzem Wigier, ale w decydującym momencie uderzył niecelnie.

83'

Po bardzo długim czasie wreszcie akcja Wigier, ale skończyła się tylko na rzucie rożnym.

80'

Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, dograł do Mahira Emreliego, a ten mocnym uderzeniem podwyższył wynik meczu na 3:1!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mahir Emreli podwyższa na 3:1!

79'

W zespole Wigier Suwałki Rafał Grzelak pojawił się w miejsce Patryka Mularczyka.

76'

Josue dośrodkował z rzutu rożnego, ale nie zagroziło to bramce gospodarzy.

74'

Mahir Emreli dostał piłkę w polu karnym Wigier, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy!

72'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Patryk Mularczyk.

69'

Kamil Adamek wpadł z piłką w pole karne Lecha, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane!

69'

Natomiast Kosei Iwao pojawił się w miejsce Mariusza Rybickiego.

69'

Dwie zmiany w szeregach Wigier Suwałki. Mateusz Sowiński zmienił Michała Łabojko

66'

Fatalny błąd bramkarza Wigier! Hieronim Zoch przy próbie wybicia piłki spod własnej bramki nastrzelił Larima Kastratiegoi piłka wpadła do bramki!

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Larim Kastrati zdobywa bramkę dla Legii na 2:1!

64'

Josue oddał mocny strzał z dalszej odległości, ale uderzył bardzo niecelnie.

60'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Wigier.

59'

Legia Warszawa wywalczyła rzut rożny po akcji prawą stroną boiska.

57'

Natomiast Ernest Muci zmienił Rafaela Lopesa.

57'

Dwie kolejne zmiany w szeregach Legii Warszawa. Mahir Emreli pojawił się w miejsce Kacpra Kostorza

54'

Tym razem uderzenie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Legii.

53'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Josue.

51'

Rafael Lopes oddał sytuacyjny strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Hieronim Zoch!

49'

Josue zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale skutecznie interweniował bramkarz Wigier!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Kacper Skwierczyński pojawił się w miejsce Yuriego Ribeiro.

46'

W przerwie dwie zmiany w szeregach Legii Warszawa. Josue zmienił Jurgena Celhaka

18:31

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Suwałkach. Za moment wznowimy rywalizację.

18:18

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części meczu w Suwałkach. Do przerwy remis 1:1.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

43'

Po znakomitej akcji gości piłka trafiła do Kacpra Kostorza, ten zdecydował się na strzał z dystansu i zdobył piękną wyrównującą bramkę!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kacper Kostorz doprowadza do wyrównania!

41'

Mariusz Rybicki świetnie uderzył z rzutu wolnego, Cezary Miszta odbił piłkę przed siebie, a do niej dopadł Kacper Michalski i wpakował piłkę do bramki rywali!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wigry Suwałki obejmują prowadzenie po trafieniu Kacpra Michalskiego!

38'

Mariusz Rybicki z rzutu wolnego uderzył minimalnie niecelnie.

37'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Legii.

34'

Lirim Kastrati wpadł z piłką w pole karne Wigier, ale ponownie niecelnie dośrodkował.

30'

Kacper Michalski niespodziewanie znalazł się przed szansą na zdobycie bramki, minął Cezarego Misztę, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

28'

Wigry Suwałki zaatakowały bramkę Legii, ale na razie niewiele z tego wynika.

24'

Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Wigier do strzału doszedł Mateusz Hołownia, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy.

22'

Rafael Lopes dostał piłkę na głowę w polu karnym rywali. Gracz Legii oddał strzał, ale świetnie interweniował Hieronim Zoch.

19'

Lirim Kastrati wpadł z prawej strony w pole karne Wigier, zagrał do Rafaela Lopesa, ale ten uderzył niecelnie.

18'

Kacper Kostorz dostał piłkę w polu karnym Wigier, próbował jeszcze odegrać, ale trafił wprost w rywala.

15'

Kolejne zagranie piłki w pole karne Wigier, ale Rafael Lopes nie zdołał zagrozić bramce rywali.

12'

Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska, dograł do Kacpra Kostorza, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć piłki.

10'

Denis Gojko popędził prawą stroną boiska, zagrał w ole karne gości, ale tam Kamil Adamek sfaulował rywala w ofensywie.

9'

Szybki kontratak Legii zepsuł Lirim Kastrati, który w łatwy sposób stracił piłkę.

7'

Denis Gojko zagrał w pole karne Legii, ale do piłki nie zdołał dopaść Mariusz Rybicki.

5'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła wprost na głowę Kacpra Kostorza, ale ten uderzył minimalnie ponad poprzeczką bramki rywali.

4'

Lirim Kastrati popędził prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

3'

Igor Kharatin zagrał prostopadle w kierunku bramki Wigier, ale pierwszy do piłki dopadł Hieronim Zoch.

17:31

Rozpoczynamy pojedynek w Fortuna Pucharze Polski!

17:28

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Suwałkach. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

17:27

Natomiast oto zestawienie Legii Warszawa:

17:26

Oto Skład Wigier Suwałki na dzisiejsze spotkanie:

17:24

Legia Warszawa w krajowych rozgrywkach również nie radzi sobie najlepiej. Mistrzowie Polski po sześciu spotkaniach mają zaledwie dziewięć "oczek" na koncie. Legioniści zajmują obecnie dopiero dwunaste miejsce w tabeli, ale mają dwa spotkania rozegrane mniej od większości drużyn.

17:22

Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Legia Warszawa. Jednak krajowe puchary rządzą się swoimi prawami. Wigry Suwałki zajmują dopiero czternaste miejsce w ligowej tabeli i mają zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

17:18

Witamy serdecznie! W meczu 1/32 Fortuna Pucharu Polski drugoligowe Wigry Suwałki zmierzą się z mistrzem Polski Legią Warszawa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!