Środa, 15 września 2021, godz. 16:30
Spartak MoskwaSpartak Moskwa
0 : 1
18:33

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy za dwa tygodnie na relację z meczu z Leicester City! Życzymy miłego wieczoru!

18:32

18:28

Jutro w drugim meczu naszej grupu na King Power Stadium Leicester City zmierzy się z SSC Napoli.

18:28

Za dwa tygodnie Legia Warszawa przy Łazienkowskiej podejmie angielskie Leicester City, natomiast Spartak Moskwa pojedzie do Włoch na mecz z SSC Napoli.

18:27

Legia Warszawa nie radzi sobie na krajowym podwórku, ale w Europie odnosi znakomite rezultaty! To szósta wygrana Legii w tym sezonie w Europie.

18:25

Legia Warszawa dzielnie broniła się praktycznie przez cały mecz i w końcówce wyprowadziła zabójczy kontratak, który sfinalizował Larim Kastrati! Znakomita akcja rezerwowych daje pierwsze trzy punkty Legii Warszawa w tej edycji Ligi Europy!

96'

KONIEC MECZU W MOSKWIE!!! Legia Warszawa wygrywa ze Spartakiem Moskwa 1:0 po bramce Larima Kastratiego!

95'

Zelimkhan Bakayev sfaulował gracza Legii w polu karnym warszawskiej drużyny.

94'

Kolejna akcja Legii Warszawa, ale sędzie odgwizduje spalonego.

93'

Ostatnia zmiana w szeregach Legii Warszawa. Rafael Lopes pojawił się w miejsce Josue.

92'

Ernest Muci popędził z połowy boiska lewą stroną boiska i fenomenalnie podał na nogę Larima Kastratiego, który umieścił piłkę do pustej bramki!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! LEGIA WARSZAWA OBEJMUJE PROWADZENIE PO TRAFIENIU LIRIMA KASTRATIEGO!!!

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

90'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Aleksandr Lomovitsky.

90'

Josue został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

89'

Larim Kastrati wywalczył rzut rożny po akcji prawą stroną boiska.

88'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka wylądowała w rękach Artura Boruca.

88'

Jorrit Hendrix dostał piłkę przed polem karnym Legii, oddał mocny strzał, ale po rykoszecie piła wyszła na rzut rożny.

87'

Quincy Promes dośrodkował w pole karne Legii, ale zupełnie bez zagrożenia.

85'

Mattias Johansson mocno ucierpiał po starciu w powietrzu z rywalem.

84'

Legia Warszawa wywalczyła aut na wysokości pola karnego Spartaka.

83'

Natomiast Ernest Muci zmienił Luquinhasa.

83'

Dwie zmiany także w szeregach Legii Warszawa. Tomas Pekhart pojawił się w miejsce Mahira Emreliego

82'

Natomiast Zelimkhan Bayayev zmienił Victora Mosesa.

82'

Dwie zmiany w szeregach Spartaka Moskwa. Aleksander Sobolev pojawił się w miejsce Jordana Larssona

81'

Znakomity kontratak Spartaka Moskwa, ale Mateusz Wieteska zatrzymał Ezequiela Poncea

80'

Szybka akcja Legii, Mahir Emreli wpadł z piłką w pole karne Spartaka, ale zagrał wprost w rywala.

79'

Victor Moses dośrodkował w pole karne Legii, ale obrońcy warszawskiej drużyny zdołali wybić piłkę.

77'

Larim Kastrati wpadł z piłką w pole karne Legii, zagrał wprost na głowę Mahira Emreliego, ale ten trafił tylko w słupek bramki rywala!

76'

Larim Kastrati został sfaulowany na połowie rywala i Legia będzie miała szansę na dośrodkowanie.

75'

Luquinhas dostał piłkę przed polem karnym Spartaka, zdecydował się na strzał, ale został on zablokowany.

74'

Legia znakomicie odebrała piłkę na połowie rywala, ale chwilę później Lirim Kastrati zagrał bardzo niecelnie.

73'

Jorrit Hendrix ucierpiał po jednym ze starć.

72'

Bartosz Slisz zagrał prostopadle do Luqinhasa, ten wpadł w pole karne Spartaka, ale również uderzył bardzo niecelnie.

71'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Ezequiela Poncea, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

70'

Jordan Larsson dostał piłkę w polu karnym Legii, oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował Artur Boruc!

69'

Druga zmiana w szeregach Spartaka Moskwa. Aleksandr Lomovitsky pojawił się na murawie w miejsce Ayrtona Lucasa.

69'

Po rzucie rożnym kolejny strzał na bramkę Legii, ale bardzo niecelny!

68'

Żółta kartka dla Artura Jędrzejczyka za to zagranie.

68'

Ezequiel Ponce mocno ucierpiał po starciu z Arturem Jędrzejczykiem.

67'

Quincy Promes zdecydował się na strzał z dystansu, piłka zablokowana i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

66'

Ogromne szczęście Legii Warszawa! Z dośrodkowanie niewiele wyszło, ale chwilę później piłka ponownie trafiła w pole karne Legii, tam Samuel Gigot uderzył głową, a piłka trafiła w poprzeczkę bramki Legii Warszawa!

65'

Artur Boruc zagrał wprost do rywala, ale Spartak zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

64'

Mattias Johansson dostał piłkę w polu karnym Spartaka Moskwa, ale podał wprost pod nogi rywala.

62'

Artur Boruc i Ayrton Lucas mocno ucierpieli po starciu przed polem karnym Legii!

61'

Po rzucie rożnym dla Spartaka Moskwa piłka trafiła do Victora Mosesa, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

59'

Pierwsza zmiana w szeregach Legii Warszawa. Lirim Kastrati pojawił się w miejsce Igora Kharatina.

58'

Josue dostał piłkę z prawej strony boiska, ale dośrodkował bardzo niecelnie.

57'

Ciężkie chwile Legii Warszawa. Gospodarze wciąż naciskają na obrońców warszawskiego zespołu.

55'

Kolejna żółta kartka. Tym razem Mattias Johansson ukarany za faul przy bocznej linii boiska.

55'

Josue stracił piłkę pod własnym polem karnym, ale na szczęście bez konsekwencji.

54'

Ezequiel Ponce dostał piłkę w polu karnym Legii, ale w decydującym momencie zagrał niedokładnie.

53'

Dobra akcja Legii prawą stroną boiska, ale Mattias Johansson nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

52'

Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Nail Umayarov po ostrym faulu w środku pola.

51'

Quincy Promes z rzutu wolnego uderzył wprost w mur graczy Legii.

49'

Mateusz Wieteska został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polu karnym.

48'

Legia po ofiarnej walce odebrała piłkę w środku pola, ale po chwili ją straciła.

47'

Samuel Gigot został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Mahirze Emrelim.

46'

Ezequiel Ponce dostał piłkę w polu karnym Legii, chciał uderzyć przewrotką, ale jego strzał został zablokowany!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

17:31

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Moskwie. Za moment wznowimy rywalizację!

17:25

17:19

Na razie Spartak Moskwa zdecydowanie dominuje nad Legią, ale nie potrafi tego udokumentować bramką. Legia ma momenty, zwłaszcza sam początek spotkania, jednak to zdecydowanie nie wystarczy na dobry rezultat w Moskwie. Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Moskwie. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Ezequiel Ponce wpadł z piłką w pole karne Legii, ale zagrał zupełnie do nikogo.

45'

W końcówce znowu przycisnął Spartak, ale na razie bez strzału na bramkę Legii.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

45'

Victor Moses dośrodkował w pole karne Legii, ale tym razem bez zagrożenia.

44'

Dośrodkowanie Filipa Mladenovića z łatwością zostało przejęte przez rywali.

43'

Mahir Emreli został sfaulowany blisko pola karnego Spartaka. Jest okazja na dobre dośrodkowanie.

42'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii wprost na głowę Samuela Gigota, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

41'

Kolejne zagranie w pole karne Legii i kolejna interwencja Artura Boruca poza własnym polem bramkowym.

41'

Victor Moses wpadł z piłką w pole karne Legii, uderzył zewnętrzną częścią stopy, ale niecelnie!

40'

Szybki kontratak Spartaka Moskwa zakończył się uderzeniem Jorrita Hendrixa, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

39'

Bartosz Slisz pokusił się o indywidualną akcję, stracił piłkę, ale pressingiem wywalczył aut.

37'

Znakomite prostopadłe podanie w pole karne Legii i ponownie czujny Artur Boruc pierwszy przy piłce.

36'

Akcja Spartaka lewą stroną boiska zakończyła się pewnym wyłapaniem piłki przez Artura Boruca.

35'

Po błędzie Mateusza Wieteski do strzału doszedł Quincy Promes, ale tym razem bardzo niecelnie!

34'

Quincy Promes ponownie wpadł z piłką w pole karne Legii, ale tym razem dobrze interweniowali obrońcy warszawskiego zespołu.

32'

Brak porozumienia ofensywnych graczy Legii i Bartosz Slisz oddał piłkę za darmo do rywali.

31'

Jordan Larsson dostał prostopadłe podanie w pole karne Legii, oddał mocny strzał, ale po raz pierwszy w tym meczu Artur Boruc świetnie interweniował!

30'

Kombinacyjna akcja Legii zakończyła się stratą pod polem karnym Spartaka.

29'

Jordan Larsson także uderzył z dystansu, ale tym razem bardzo niecelnie.

28'

Quincy Promes oddał strzał zza pola karnego, ale pewnie interweniował Artur Boruc!

27'

Maik Nawrocki zagrał prostopadle w kierunku Mahira Emreliego, ale ten nie zdołał dobiec do piłki.

26'

Legia Warszawa po ofiarnej walce odebrała piłkę w środku pola i wywalczyła rzut wolny.

24'

Prostopadłe podanie w kierunku Jordana Larssona przejął Artur Boruc interweniując poza własnym polem karnym.

23'

Pierwsza wymuszona zmiana w barwach Spartaka Moskwa. Jorrit Hendrix pojawił się w miejsce kontuzjowanego Romana Zobnina.

21'

Roman Zobnin ucierpiał po jednym ze strać.

20'

Artur Jędrzejczyk dośrodkował z prawej strony w pole karne Spartaka, ale spokojnie interweniowali gospodarze.

19'

Mahir Emreli pokusił się o indywidualną akcję, przebiegł pół boiska, ale ostatecznie stracił piłkę.

18'

Filip Mladenović zdecydowanie zbyt płasko z rzutu rożnego i Legia straciła dobrą szansę na zagrożenie bramki rywala.

17'

Legia wreszcie utrzymała się przy piłce przez dłuższą chwilę i Filip Mladenović wywalczył kolejny rzut rożny.

15'

Victor Moses dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale chwilę później ją stracił.

14'

Kolejny raz Spartak z łatwością przedostał się w pole karne Legii, ale w decydującym momencie niedokładność spowodowała, że polscy obrońcy mogą odetchnąć z ulgą.

13'

Znakomita, koronkowa akcja Spartaka Moskwa, ale już w polu karnym Legii jeszcze lepiej interweniował Jordan Larsson i od własnej bramki rozpocznie Artur Boruc.

11'

Luquinhas zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz Spartaka.

10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia w polu karnym Spartaka.

9'

Filip Mladenović dostał piłkę z lewej strony boiska, znakomicie dośrodkował w pole karne rywali, ale gospodarzy zdołali wybić futbolówkę na rzut rożny.

8'

Luquinhas został sfaulowany w środku pola. Chwila oddechu dla zawodników obu drużyn.

6'

Teraz Georgi Dzhikiya dostał piłkę przed polem karnym Legii, wpadł w "szesnastkę", ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez jednego z legionistów!

5'

Quincy Promes wpadł z piłką w pole karne Legii, ale jego dogranie nie trafiło do żadnego z jego partnerów!

5'

Kolejne znakomite prostopadłe podanie w pole karne Spartaka, ale Mahir Emreli nie zdołał przyjąć piłki.

4'

Na razie Legia prezentuje się bardzo dobrze, spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Spartak ma niewiele do powiedzenia.

3'

Kolejna akcja Legii Warszawa, ale dośrodkowanie z prawej strony boiska nie znalazło adresata w polu karnym gospodarzy.

1'

Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Spartaka, oddał strzał, ale w tym momencie arbiter odgwizdał spalonego.

16:31

Rozpoczynamy fazę grupową Ligi Europy dla Legii Warszawa!

16:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Moskwie. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

16:24

Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

16:23

Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się dziesięć lat temu w ostatniej rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Wtedy najpierw w Warszawie padł remis 2:2, dla Legii obie bramki zdobył Miroslav Radović, a w rewanżu w Moskwie po niezwykle emocjonującym meczu legioniści wygrali 3:2 po trafieniach Michała Kucharczyka, Macieja Rybusa i w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Janusza Gola! To był jeden z najlepszych meczów polskich drużyn w europejskich pucharach w ostatnich latach.

16:17

Natomiast Spartak Moskwa w ostatniej fazie kwalifikacji Ligi Mistrzów nie dał rady Benfice Lizbona. W meczach z portugalską drużyną Spartak dwukrotnie przegrał po 0:2 i trafił do Ligi Europy.

16:16

Legia Warszawa do fazy grupowej Ligi Europy trafiła poprzez pokonanie Slavi Praga w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy. Wcześniej legioniści nie dali rady Dinamo Zagrzeb w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów.

16:13

Witamy serdecznie! Po przygodzie Lecha Poznań teraz do fazy grupowej Ligi Europy wraca Legia Warszawa! Dzisiaj w przeciwnikiem mistrza Polski będzie Spartak Moskwa! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!