Czwartek, 25 listopada 2021, godz. 21:00
1. połowa3 : 1
22:53

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

22:52

Za dwa tygodnie Legia Warszawa na własnym stadionie zmierzy się ze Spartakiem Moskwa w meczu o awans do kolejnej rundy Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy, natomiast Leicester poleci do Włoch na mecz z SSC Napoli.

94'

Koniec meczu w Leicester. Gospodarze zasłużenie wygrywają z Legią Warszawa 3:1.

92'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Leicester.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

90'

Ernest Muci został ostro sfaulowany przy polu karnym Leicester.

89'

Marc Albrighton został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk za faul pod własnym polem karnym.

85'

Natomiast Kelechi Iheanacho pojawił się w miejsce Patsona Daki.

85'

Dwie zmiany w zespole Leicester. Marc Albrighton zmienił Ademola Lookmana

83'

Świetnie rozegrany rzut rożny przez Leicester i Patson Daka był bliski zdobycia czwartej bramki dla Leicester.

79'

Natomiast Tomas Pekhart pojawił się w miejsce Luquinhasa.

79'

Ostatnie dwie zmiany w barwach Legii Warszawa. Szymon Włodarczyk zmienił Mahira Emreliego

78'

Wilfred Ndidi dośrodkował ze skrzydła w pole karne Legii, ale tam ponownie interweniował Cezary Miszta.

74'

Indywidualną akcją popisał się Mahir Emreli, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Kaspera Schmeichela.

71'

Natomiast Jurgen Celhaka pojawił się w miejsce Andre Martinsa.

71'

Dwie zmiany w szeregach Legii Warszawa. Kacper Skibicki zmienił Filipa Mladenovića

67'

Harvey Barnes wpadł w pole karne Legii, oddał strzał, ale znakomicie interweniował Cezary Miszta!

63'

Natomiast Ayoze Perez zmienił Jamesa Maddisona.

63'

Dwie zmiany w szeregach Leicester City. Kerman Dewsbury-Hall zmienił Boubakaryego Soumare

62'

Filip Mladenović z rzutu wolnego dośrodkował bardzo źle.

61'

Luke Thomas został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

58'

Mahir Emreli zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale strzał okazał się bardzo niecelny.

57'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Leicester nie przyniosło żadnego rezultatu.

55'

Nieoczekiwanie Legia częściej utrzymuje się przy piłce. Leicester nieco odpuściło ostatnie minuty i daje Legii pokazać na co ją stać.

53'

Filip Mladenović wrzucił piłkę w pole karne Leicester, ale tam spokojnie interweniował Kasper Schmeichel.

51'

Początek drugiej połowy meczu w miarę wyrównany. Leicester częściej utrzymuje się przy piłce, ale bez konkretów.

48'

Mateusz Wieteska został ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

47'

Luke Thomas znalazł się w polu karnym Legii, oddał strzał, ale Cezary Miszta znakomicie interweniował!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

W przerwie meczu Mateusz Hołownia pojawił się w miejsce Mattiasa Johanssona.

22:02

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu King Power Stadium. Za moment wznowimy rywalizację.

21:48

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Leicester. Do przerwy gospodarze zasłużenie prowadzą z Legią Warszawa 3:1.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

44'

Filip Mladenović z rzutu wolnego uderzył bardzo wysoko ponad bramką gospodarzy.

43'

Andre Martins został sfaulowany blisko pola karnego Leicester.

43'

Filip Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Mateusza Wieteski, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

42'

Ernest Muci dostał piłkę w polu karnym Leicester, minął rywala, ale nie zdołał już oddać strzału na bramkę gospodarzy!

39'

Filip Mladenović został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

38'

Filip Mladenović zagrał w pole karne Leicester, ale tam Ernest Muci minimalnie minął się z piłką.

37'

Po zdobyciu bramki Legia nieco częściej utrzymuje się przy piłce, ale bardzo źle sprawuje się w defensywie i zasłużenie przegrywa różnicą dwóch bramek.

34'

James Maddison z rzutu rożnego dośrodkował wprost na głowę zupełnie niepilnowanego Wilfreda Ndidiego, a ten z łatwością umieścił piłkę w bramce Legii.

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Wolfred Ndidi i Leicester znowu prowadzi różnicą dwóch bramek!

32'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Legię zakończył się łatwą stratą piłki.

30'

Filip Mladenović pokusił się o indywidualną akcję, oddał strzał i Legia ma kolejny rzut rożny.

27'

Strzał Mahira Emreliego obronił Kasper Schmeichel, ale z dobitką pognał Filip Mladenović, który już umieścił piłkę w bramce!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Filip Mladenović zdobywa bramkę kontaktową!

25'

Rzut karny dla Legii Warszawa po zagraniu ręką jednego z graczy Leicester!

24'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego doszło na głowę Daniela Amarteya, ale ten uderzył zdecydowanie zbyt lekko.

22'

James Maddison dostał piłkę w polu karnym Legii, zwiódł dwóch rywali i mocnym uderzeniem nie dał szans na interwencję Cezaremu Miszcie!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! James Maddison i Leicester prowadzi 2:0!

20'

Duży kocioł pod bramką Legii, gracz Leicester trzykrotnie oddawali strzały na bramkę Legii, ale wszystkie trafiały w obrońców gości!

19'

Filip Mladenović mocno dośrodkował w pole Leicester, ale ponownie bez zagrożenia.

18'

Teraz Legia zdołała wywalczyć rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło żadnego zagrożenia pod bramką Leicester.

16'

Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Leicester, ale gracz Legii zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

14'

Legia Warszawa nie jest w stanie wyjść z piłką z własnej połowy boiska. Niedobrze to wygląda.

12'

Harvey Barnes wpadł z piłką w pole karne Legii, wygrał przebitkę z graczem Legii, piłka trafiła do Patsona Daki,a ten z zimną krwią otworzył wynik spotkania w Leicester!

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Patson Daka otwiera wynik meczu w Leicester!

9'

Leicester spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Legia nie potrafi odebrać piłki.

7'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie przyniosło rezultatu.

7'

Harvey Barnes oddał strzał z narożnika pola karnego, ale Mateusz Wieteska zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

6'

Patson Daka zagrał w pole karne Legii, ale zrobił to niedokładnie.

4'

James Maddison dostał piłkę w polu karnym Legii Warszawa, ale nie znalazł miejsca by oddać strzał.

3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Legii Warszawa.

2'

Harvey Barnes popędził lewą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

1'

Bartosz Slisz oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Kasper Schmeichel

1'

Mateusz Wieteska stracił piłkę pod własnym polem karnym, a chwilę później Cezary Miszta wypuścił piłkę z rąk. Niezbyt dobry początek Legii.

21:02

Rozpoczynamy pojedynek!

20:55

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie King Power Stadium! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

20:50

Natomiast oto skład Leicester City:

20:49

Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie!

20:45

Pod koniec wrześnie Legia Warszawa sensacyjnie pokonała Leicester City 1:0 po bramce w 31. minucie Mahira Emreliego. Wtedy Legioniści prowadzili w rozgrywkach grupowych.

20:44

Natomiast Leicester City najpierw zremisował z SSC Napoli, później niespodziewanie przegrał z Legią Warszawa, a następnie w dwumeczu ze Spartakiem Moskwa zdobył aż cztery punkty. Jednak mimo to "Lisy" wciąż pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.

20:41

Legia Warszawa wygrała dwa pierwsze mecze, na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa i u siebie z Leicester City. Natomiast potem dwa pojedynki z SSC Napoli zakończyły się wyraźnymi porażkami zespołu Legii.

20:39

Nikomu nie trzeba mówić, kto jest faworytem dzisiejszego spotkania. Jednak to Legia Warszawa jest wyżej w tabeli Ligi Europy od swoich dzisiejszych rywali i lepszy wynik w pierwszym meczu. Legia zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów, natomiast Leicester City ma na swoim koncie jedno "oczko" mniej i zamyka tabelę swojej grupy Ligi Europy.

20:34

Witamy serdecznie! W meczu 5. kolejki piłkarskiej Ligi Europy Legia Warszawa na wyjeździe zmierzy się z Leicester City! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!