napoliSSC Napoli
20:39

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

20:39

Dzięki temu zwycięstwu SSC Napoli wyprzedza w tabeli Legię Warszawa, a już wieczorem to samo może zrobić Leicester City.

95'

Koniec meczu w Warszawie. SSC Napoli rozbija Legię 4:1.

94'

Matteo Politano oddał mocny strzał z dystansu, ale minimalnie niecelnie.

93'

Fantastyczna interwencja Cezarego Miszty po strzale głową Amira Rrahmaniego!

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

91'

Adam Ounas dostał piłkę w polu karnym Legii, minął w efektowny sposób Artura Jędrzejczyka i potężnym wolejem umieścił piłkę w bramce!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Adam Ounas zdobywa przepiękną bramkę dla SSC Napoli!

88'

Kalidou Koulibaly znalazł się w polu karnym Legii, ale jego strzał spokojnie wyłapał Cezary Miszta.

86'

Adam Ounas dostał piłkę w polu karnym Legii, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

84'

Ernest Muci próbował oddać strzał z dystansu, ale trafił wprost w obrońcę Napoli.

83'

Natomiast Adam Ounas pojawił się w miejsce Hirvinga Lozano.

83'

Dwie zmiany w zespole SSC Napoli. Alessandro Zanoli zmienił Andrea Petagnę

81'

Rafael Lopes pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

80'

Znakomite prostopadłe podanie do Andrei Petagni, ten wyłożył piłkę Hirvingovi Lozano, który umieścił futbolówkę w pustej bramce Legii.

79'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Hirving Lozano podwyższa na 3:1!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Przepięknie wykonany rzut karny przez Driesa Mertensa!

74'

Josue otrzymuje żółtą kartkę za faul we własnym polu karnym.

74'

Cezary Miszta został ukarany żółtą kartką za pretensję w kierunku arbitra.

74'

Kolejny rzut karny dla SSC Napoli!

73'

Dries Mertens pojawił się w miejsce Piotra Zielińskiego.

71'

W drużynie Legii Warszawa Andre Martins zmienił Bartosza Slisza.

70'

Matteo Politano fatalnie dośrodkował w pole karne Legii.

69'

Hirving Lozano mocno ucierpiał po starciu z graczem Legii.

68'

Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką za faul na Hirvingu Lozano.

67'

Natomiast w zespole Legii Warszawa Ernest Muci zmienił Lirima Kastratiego.

65'

Natomiast Matteo Politano pojawił się w miejsce Elifa Elmasa.

65'

Dwie zmiany w zespole SSC Napoli. Stanislav Lobotka zmienił Diego Demme

64'

Piotr Zieliński znakomicie wyłożył piłkę do Elifa Elmasa, ale jego strzał zablokowany.

63'

Josue delikatnie ucierpiał po starciu z jednym z graczy gości.

62'

Yuri Ribeiro dośrodkował w pole karne Napoli, ale zupełnie bez zagrożenia.

60'

Andrea Petagna oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

59'

Giovanni Di Lorenzo dośrodkował z prawej strony boiska, ale świetną interwencją popisał się Cezary Miszta!

58'

Kalidou Koulibaly fantastycznie zatrzymał przy linii bocznej Lirima Kastratiego.

56'

Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez Hirvinga Lozano.

54'

Elif Elmas został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

53'

Andrea Petagna wpadł z piłką w pole karne Legii, ale Cezary Miszta pewnie interweniował.

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Piotr Zieliński doprowadza do wyrównania!

50'

Rzut karny dla SSC Napoli za faul na Piotrze Zielińskim!

47'

To musiała być druga bramka dla Legii! Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, idealnie wyłożył do Yuri Ribeiro, a ten potężnie uderzył w słupek bramki Napoli!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

19:47

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu przy Łazienkowskiej. Za moment wznowimy rywalizację!

19:34

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu! Do przerwy Legia sensacyjnie prowadzi 1:0!

45'

Zamieszanie po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego, ale ostatecznie piłka w rękach Cezarego Miszty.

45'

Hirving Lozano ponownie popędził prawą stronę i wywalczył szósty rzut rożny.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

43'

Końcówka pierwszej połowy meczu w Warszawie. Żaden z zespołów nie kwapi się do zdobycia bramki.

40'

Filip Mladenović zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

37'

Mahir Emreli i Mateusz Wieteska lekko ucierpieli po starciach z rywalami.

36'

Hirving Lozano popędził prawą stroną boiska, łatwo minął Filipa Mladenovića, ale zagrał zbyt mocno i żaden z jego partnerów nie zdołał opanować piłki.

34'

Luquinhas został sfaulowany przez trójkę graczy Napoli, którzy nie potrafili poradzić sobie z graczem Legii.

32'

Giovanni Di Lorenzo wpadł z piłką w pole karne Legii, ale w decydującym momencie zatrzymał go Filip Mladenović.

29'

Hirving Lozano zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

28'

Piotr Zieliński z rzutu wolnego uderzył wprost w mur.

27'

Kolejny faul pod bramką Legii i Napoli będzie miało szansę na wyrównanie.

25'

Kolejna znakomita akcja SSC Napoli! W polu karnym Legii piłka trafiła do Elifa Elmasa, ale jego uderzenie znakomicie wybronił Cezary Miszta!

23'

Luquinhas sfaulował rywala w środku pola. Legia ma ogromne problemy by wyjść z własnej połowy.

21'

Andre Zambo przejął piłkę przed bramką Legii, ale uderzył bardzo niecelnie.

19'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła na głowę Andre Zambo, ale ten trafił wprost w ręce Cezarego Miszty.

17'

To powinno być wyrównanie! Po akcji prawą stroną boiska piłka w polu karnym Legii trafiła do Piotra Zielińskiego, który potężnym strzałem obił poprzeczkę!

16'

W tym przypadku dośrodkowanie również nie zagroziło bramce Napoli.

15'

Teraz Legia Warszawa wywalczyła rzut wolny na połowie gości.

14'

Dośrodkowanie Piotra Zielińskiego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Legii.

13'

Filip Mladenović sfaulował rywala tuż przy własnym polu karnym. Będzie znakomita szansa na wyrównanie dla Napoli.

11'

Filip Mladenović dostał piłkę po lewej stronie, wpadł w pole karne gości i wyłożył do Mahira Emreliego! Ten mocnym strzałem uradował 28. tysięcy kibiców Legii przy Łazienkowskiej!

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mahir Emreli otwiera wynik spotkania w Warszawie!

8'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale tym razem pewnie interweniował Cezary Miszta.

7'

Znakomite zagranie w pole karne Legii, ale tam żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

5'

Dośrodkowanie Piotra Zielińskiego nie dotarło do żadnego z partnerów.

4'

Pierwsze dośrodkowanie piłki w pole karne Legii i Mateusz Wieteska musiał wybić piłkę na rzut rożny.

3'

Świetna oskrzydlająca akcja Legii Warszawa, ale nieporozumienie w polu karnym Napoli sprawiło, że Legia straciła szansę na oddanie groźnego strzału.

2'

Pierwszy atak gości, ale łatwa strata przy linii bocznej i Legia może utrzymać się przy piłce.

18:47

Rozpoczynamy batalię Legii Warszawa z SSC Napoli!

18:37

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już w tunelu stadionu Legii. Za moment rozpoczniemy spotkanie!

18:30

Natomiast oto skład SSC Napoli!

18:23

Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie!

18:18

Zdecydowanie lepiej w lidze prezentuje się drużyna SSC Napoli. Włosi liderują we włoskiej Serie A, ale mają tyle samo punktów co drugi AC Milan. Drużyna z Neapolu tylko raz w tym sezonie straciła punkty, a było to w wyjazdowym meczu z AS Romą. W pozostałych dziesięciu meczach w lidze zespół spod Wezuwiusza wygrywał.W ubiegły weekend SSC Napoli wygrało na wyjeździe z Salernitaną 1:0 po bramce Piotra Zielińskiego, który dzisiaj zagra od pierwszej minuty.

18:14

Wszyscy wiemy, że w krajowych rozgrywkach Legia Warszawa spisuje się katastrofalnie. Aktualny mistrz Polski po raz ostatni w PKO Ekstraklasie zdobył punkty w połowie września. Od tego momentu poniósł pięć kolejnych porażek, a w sumie Legia Warszawa przegrała aż osiem spotkań w lidze.

18:09

Legia Warszawa świetnie rozpoczęła rozgrywki Ligi Europy od dwóch skromnych zwycięstw po 1:0 na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa i u siebie z Leicester City. Przed dwoma tygodniami Legioniści dzielnie bronili się do 76. minuty spotkania, jednak w ciągu ostatniego kwadransa włoska drużyna zdobyła trzy bramki i pewnie wygrała to spotkanie. To było pierwsze zwycięstwo Napoli w tej edycji Ligi Europy.