floraFlora Tallinn
22:54

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

22:54

Spotkanie rewanżowe w Tallinie zostanie rozegrane w przyszły wtorek o godzinie 18:00.

94'

Koniec meczu w Warszawie! Legia rzutem na taśmę wygrywa z Florą Tallin 2:1 i w dobrej pozycji przystąpi do meczu rewanżowego.

92'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Filipa Mladenovića jeden z obrońców Flory zbyt krótko wybił piłkę, ta trafiła do Rafaela Lopesa, który potężnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Rafael Lopes w samej końcówce daje prowadzenie Legii Warszawa!

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

90'

Sergei Zenjov został ukarany żółtą kartką za faul na Filipie Mladenoviću.

89'

Luquinhas zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny.

87'

Josip Juranović ponownie dośrodkował w pole karne Flory Tallin, ale ponownie żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

84'

Konstantin Vassiljev wpadł z piłką w pole karne Legii, ale w ostatniej chwili odebrał mu piłkę Andre Martins.

82'

Josip Juranović dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale zrobił to bardzo niecelnie i żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

81'

Natomiast Sten Reinkort zmienił Rauno Sappinena.

81'

Dwie zmiany w szeregach Flory Tallin. Markus Poom pojawił się w miejsce Markusa Soometsa

79'

Josip Juranović dośrodkował wprost na głowę Tomasa Pekharta, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

78'

Legia długo utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

76'

Filip Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Mateusza Wieteski, ale jego uderzenie z linii bramkowej wybił jeden z obrońców rywali!

75'

Josue z rzutu wolnego uderzył wprost w mur zawodników Flory Tallin.

74'

Pierwsza zmiana w szeregach Flory Tallin. Ken Kallaste pojawił się w miejsce kontuzjowanego Marco Lukki.

73'

Luquinhas został sfaulowany blisko pola karnego rywali i Legia będzie miała szansę na zagrożenie bramki rywala.

71'

Tomas Pekhart sfaulował w ofensywie jednego z rywali w polu karnym Flory.

68'

Marco Lukka ucierpiał po jednym ze starć w środku pola.

66'

Kolejny raz Legia Warszawa łatwo straciła piłkę przy rozegraniu piłki w środku pola.

64'

Kolejne dośrodkowanie Filipa Mladenovića, tym razem na głowę Rafaela Lopesa, ale ten uderzył niecelnie.

63'

Dośrodkowanie Filipa Mladenovića trafiło wprost na głowę Artura Jędrzejczyka, ale jego strzał znakomicie obronił bramkarz Flory!

62'

Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Flory, gracz Legii minął rywala, ale dośrodkował zbyt mocno w pole bramkowe rywali.

60'

Trzecia zmiana w barwach Legii Warszawa. Rafael Lopes pojawił się w miejsce Mateusza Hołowni.

58'

Legii kompletnie nie układa się rozgrywanie piłki w środku pola. Gospodarze bardzo łatwo tracą piłkę bez naciskania przez przeciwników.

56'

Druga zmiana w szeregach Legii Warszawa. Josue pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

54'

Henrik Ojamaa dostał piłkę w polu karnym Legii, minął dwóch zawodników i wystawił idealnie do Rauno Sappinena, który z zimną krwią precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Flora Tallin doprowadza do wyrównania po trafieniu Rauno Sappinena!

52'

Dośrodkowanie Andre Martinsa trafiło na głowę Mateusza Wieteski, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

51'

Legia Warszawa wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

50'

Sergei Zenjov dośrodkował w pole karne Legii, ale tam piłka nie trafiła do żadnego z jego partnerów.

48'

Początek drugiej części meczu bardzo spokojny, żaden z zespołów nie chce odważniej zaatakować bramkę rywala.

46'

Rozpoczynamy drugą część tego spotkania!

22:04

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Za moment wznowimy rywalizację.

21:48

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części meczu w Warszawie. Do przerwy Legia Warszawa prowadzi z Florą Tallin 1:0 po bramce Bartosza Kapustki.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

43'

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne Flory, ale tam Tomas Pekhart sfaulował rywala.

40'

Konstantin Vassiljev dośrodkował w pole karne Legii, ale tam Henrik Pürg uderzył bardzo niecelnie.

37'

W końcówce pierwszej połowy to Flora ma więcej z gry, ale na razie niewiele z tego wynika.

34'

Moment nudniejszej gry. Piłka jest głównie rozgrywana w środku pola. Legia częściej się przy niej utrzymuje, ale teraz niewiele z tego wynika.

31'

Henrik Ojamaa zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale z łatwością piłkę wyłapał Artur Boruc.

29'

Sergei Zenjov dostał piłkę po prawej stronie boiska, złamał akcję do środka i oddał minimalnie niecelny strzał!

28'

Mateusz Hołownia stracił piłkę na własnej połowie, ruszył z nią Sergei Zenjov, wpadł w pole karne Legii, ale jego uderzenie znakomicie obronił Artur Boruc!

27'

Filip Mladenović zagrał w pole karne Flory do Luquinhasa, ale ten w znakomitej sytuacji nie zdołał trafił w bramkę rywali!

25'

Legia coraz mocniej naciska przeciwników. Teraz Luquinhas uruchomił po prawej stronie Artura Jędrzejczyka, ale ten dośrodkował wprost w nogi rywala.

23'

Dośrodkowanie Konstantina Vassiljeva nie spowodowało zagrożenia pod bramką Legii.

22'

Teraz Flora Tallin nieco dłużej utrzymała się przy piłce i wywalczyła faul niedaleko pola karnego Legii.

19'

Znakomita, kombinacyjna akcja Legii po której piłka trafiła do Andre Martinsa w polu karnym rywali, ale ten uderzył bardzo niecelnie!

17'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Marco Lukka za faul na Jasipie Juranoviću.

15'

Filip Mladenović wpadł z piłką w pole karne Flory, ale podał niedokładnie do partnerów.

13'

Josip Juranović dośrodkował w pole karne gości, ale piłka nie trafiła do żadnego z legionistów.

12'

Luquinhas już zameldował się rywalowi ogrywając go z łatwością, po czym został sfaulowany.

11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie było zagrożenia pod bramką Legii.

10'

Po błędzie Mateusza Hołownii w pole karne Legii wpadł Rauno Sappinen, ale dograł niedokładnie i goście wywalczyli tylko rzut rożny.

9'

Mahir Emreli ruszył prawą stroną boiska, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ostatecznie ją stracił.

7'

Bartosz Slisz pojawia się na murawie w miejsce kontuzjowanego Bartosza Kapustki.

5'

Bartosz Kapustka prawdopodobnie ucierpiał przy radości po zdobytej bramce i za moment będzie musiał opuścić boisko!

4'

Bartosz Kapustka dostał piłkę na połowie boiska i ruszył z piłką w kierunku bramki rywala. Kapustka minął kilku przeciwników po czym uderzył z linii pola karnego rywali i umieścił piłkę w bramce przeciwników!

3'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Bartosz Kapustka otwiera wynik spotkania w Warszawie!

2'

Na samym początku spotkania Legia Warszawa spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Każdy z zawodników Legii chce poczuć piłkę.

21:02

Rozpoczynamy pierwszy mecz 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów!

20:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Warszawie. Za moment rozpoczniemy to spotkanie.

20:40

Oto skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

20:39

Dzisiaj w drużynie Flory Tallin wystąpi trójka graczy, która w przeszłości grała w polskiej lidze. Są to Konstantin Vassiljev, który grał między w Piaście Gliwice i Jagiellonii Białystok, Henrik Ojamaa, który występował w Legii Warszawa, Miedzi Legnica i Widzewie Łódź, oraz Sergei Zenjov, który reprezentował barwy Cracovii.

20:35

Jeśli Legia Warszawa ogra w dwumeczu drużynę Flory Tallin, wtedy w następnej rundzie trafi na wygranego dwumeczu Dinama Zagrzeb z Omonią Nikozja. Dodatkowo warto odnotować, że Legia Warszawa w przypadku awansu do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów zapewni sobie udział w fazie grupowej co najmniej Ligi Konferencji. Jednak Legioniści na pewno celują w duży wyższe cele, czyli przede wszystkim awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

20:32

Legia Warszawa do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów awansowała po wyeliminowaniu mistrza Norwegii. Był to duży wyczyn w wykonaniu mistrzów Polski, zwłaszcza, że legioniści bardzo gładko poradzili sobie z rywalami. Dzisiaj naprzeciw Legii stanie dużo słabszy na papierze rywal. Jednak europejskie puchary nauczyły nas już wielokrotnie, że dużo słabsze drużyny mogą sprawić ogromne problemy polskim drużynom.

20:31

Witamy serdecznie! W meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa zmierzy się z estońską Florą Tallin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.