Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
101'

Oceny piłkarzy po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok (w skali 1-6):

• Marcin Grabowski 3
  • Samuel Stefanik 4 (Bartłomiej Kukułowicz -)

• Michał Nalepa 2 (Karol Struski 3)
  • Martin Pospisil 3 (Przemysław Mystkowski 4)
  • Fedor Cernych 3
  • Tomas Prikryl 2
  • Andrzej Trubeha 3 (Jakub Lutostański -)
97'

Koniec meczu! Beniaminek zwycięża dzięki karnym i swojemu bramkarzowi! Udany debiut trenera Latala pomimo bardzo nerwowej końcówki.

96'

Pomocy medycznej wymagali Putiwcew i Pazdan. Stoperzy zderzyli się głowami.

96'

Totalna walka w polu karnym Termaliki! Pazdan leży, Romanczuk dostaje kartkę, a sędzia odgwizduje wolny dla gospodarzy.

95'

Jeszcze Grabowski łapie kartkę.

95'

Termalica nie korzysta na fatalnym wyjściu Alomerovicia. To nie jest debiut marzeń...

93'

Pod koniec regulaminowego czasu gry kartkę obejrzał również kierownik Jagiellonii.

92'

termalica

91'

Sędzia doliczył aż sześć minut.

90'

W dalszym ciągu atakuje Jagiellonia. Mocno pracuje na to Romanczuk. Kapitan bardzo chce się zrehabilitować za sprokurowanie jedenastki.

86'

Cernych z kartką. Sędzia doszukał się symulacji.

85'

I jeszcze Kukułowicz w miejsce Stefanika.

84'

Zszedł Bezpalec. Za niego Hubinek.

82'

Putiwcew w końcu z dobrą interwencją. Ale Termalica nie łapie oddechu - dalej atakuje Jagiellonia!

80'

Romanczuk dzielnie walczy o bramkę. Schodzi Trubeha. Za niego Lutostański.

79'

Kartka dla Boneckiego za faul.

78'

Cernych o jakieś dwa metry od prawego słupka. Jagiellonia przejęła inicjatywę. Termalica zgubiona.

74'

Jak blisko gola wyrównującego! Loska wybija na róg próbę Nasticia.

73'

Kibice z Białegostoku zebrali się do dopingu. Tymczasem Śpiewak opuszcza boisko. Za niego debiutujący Domgjoni. To obrońca.

72'

Jagiellonia budzi się za sprawą zmienników. Kolejna akcja, ale tym razem nieudana.

70'

GOOOOOOOOOOOOOL! Mystkowski uderza ładnie po długim słupku. Piłkę wystawił mu Bida.

68'

Loska po raz kolejny staje na wysokości zadania, naprawiając swój błąd, jakim było "wyplucie" piłki. Bardzo dobra interwencja. Uderzał Romanczuk.

67'

Bezpalec jako pierwszy zawodnik beniaminka otrzymał kartkę.

63'

Pierwszy strzał Gergela - zablokowany.

62'

Poobijany Wlazło. Oddaje opaskę i przy aplauzie kibiców schodzi z boiska. Za niego Gergel.

60'

Już czwarta zmiana w Jagiellonii. Bida za Olszewskiego.

60'

Piłkarze Jagiellonii sugerują zagranie ręką. Wcześniej jednak sędzia asystent sygnalizuje spalonego.

57'

i jeszcze Mystkowski w miejsce Pospisila.

57'

Nastić za Wdowika.

56'

Seria zmian u gości. Struski za Nalepę.

54'

Za chwilę zmiana w Jagiellonii. Wejdzie Struski.

53'

Dlaczego nie ma 3:0?! Termalica wychodzi kontrą dwóch na jednego, ale Stefanik zamiast strzelać to zwolnił i odegrał. Bardzo ważny powrót Pospisila.

50'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Biedrzycki na 2:0. Również pewny strzał - w lewy róg bramkarza. W zasadzie to było kopiuj/wklej z pierwszej połowy.

49'

Wlazło nie jest w stanie podejść do piłki. Utyka, schodzi do boku. Uderzać będzie Biedrzycki.

47'

Interweniujący w powietrzu Serb skasował wyskakującego do główki Wlazłę.

47'

Alomerović ukarany za faul na Wlazło. Obaj ucierpieli.

47'

RZUT KARNY DLA TERMALIKI! - JUŻ DRUGI W MECZU

46'

Jakiś problem zdrowotny zgłasza Trubeha.

46'

Stefanik w okolicach pola karnego. Wrzuca miękko, lecz do nikogo.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Zdaje się, że obie drużyny bez zmian personalnych.

45'

Koniec pierwszej odsłony. Termalica prowadzi dzięki trafieniu z jedenastki. Wracamy za kwadrans.

45'

Matysik z kartką. To trzeci ukarany w zespole gości.

45'

Na spalonym złapany Biedrzycki. Jagiellonia od paru minut bez pomysłu na grę.

45'

Sędzia doliczył cztery minuty. Tyle trwała analiza VAR.

44'

Alomerović przeczuł, gdzie będzie zmierzać piłka, ale jej nie chwycił.

44'

GOOOOOOOOOL! Wlazło po raz szósty z karnego w tym sezonie! Precyzyjny strzał w lewy róg.

44'

RZUT KARNY DLA TERMALIKI!

44'

Strasznie to długo trwa, za długo. Wystarczyłoby od razu pobiec do ekranu i podjąć decyzję.

44'

Trwa narada sędziów. Muszą orzec czy Romanczuk przewinił. Jakubik biegnie do ekranu...

42'

termalica

39'

Biedrzycki padł jak rażony piorunem. Chyba przesadził. Gramy dalej?

39'

Karny czy nie dla Termaliki?! Sędzia czeka na ewentualną podpowiedź VAR.

39'

Doigrał się Pospisil. Jest żółta kartka dla Czecha.

38'

Trener Górnika Jan Urban śledzi rywali z perspektywy trybun:

urban

37'

- Wygramy, wygramy, wygramy! - przekonuje sektor gości. Póki co mecz jest dosyć wyrównany.

33'

Matysik wybiega za Śpiewakiem na jego połowę. Ostatnią akcję zatrzymał faulem, ale nie na kartkę.

30'

Kibice Jagiellonii w Niecieczy:

Jaga

30'

Potężne zamieszanie pod bramką Termaliki! Nie ma gola, bo złe decyzje podjęli Romanczuk i Trubeha. Ostatecznie na spółkę interweniowali Hybs z Loską.

27'

Fajnie zapowiadała się kontra Jagiellonii. Trubeha ruszył z Prikrylem, ale w decydującym momencie zagrał mu w taki sposób, że sędzia odgwizdał ofsajd. Dobry powrót Stefanika.

25'

Loska znów wygrywa pojedynek z Trubehą! Tym razem jedną ręką przenosi piłkę po próbie głową z rzutu rożnego.

23'

Wśród widzow obecny nowy prezes Jagiellonii (wcześniej Arki), Wojciech Pertkiewicz.

19'

Loska! Bardzo dobra obrona strzału Trubehy.

19'

Murawa przeszła obowiązkowe o tej porze piaskowanie.

19'

Biedrzycki znów uprzedza Trubehę. Dobra interwencja po wrzutce Olszewskiego z prawej flanki.

18'

Sędzia uspokaja Pospisila. Zbyt agresywnie atakuje rywali.

16'

Tymczasem okazja dla Jagiellonii. Cernych szukał okienka, ale znacznie się pomylił.

16'

Fanka Termaliki, prywatnie partnerka Romana Gergela: termalica

15'

Wdowik łapie kartkę. Ratował sytuację, bo po błędzie Olszewskiego Termalica wychodziła z kontratakiem.

13'

Ważna interwencja Biedrzyckiego. Wdowik podaniem szukał kolegi w polu karnym.

12'

Nie ma gola dla Termaliki! Po świetnym dograniu Stefanika głową spróbował Bonecki. Obił prawy słupek.

9'

Grabowski uważa, że jego drużynie należał się rzut rożny. Sędzia jest innego zdania.

6'

Groźnie, ale bez konsekwencji dla Termaliki. Piłka została wybita - na tzw. "uwolnienie".

6'

Biedrzycki przewinił na wysokości pola bramkowego. Szansa dla gości na dośrodkowanie z wolnego.

4'

Śpiewak sfaulował Matysika. Stoper trzyma się za szczękę.

3'

Póki co grę prowadzą zawodnicy z Białegostoku. Piłka szuka Trubehy.

1'

Zaczęli gospodarze. Gramy!

18:01

- Zawsze tam, gdzie nasza Jaga gra! - krzyknęli kibice gości.

17:58

Piłkarze wyszli z tunelu. Gospodarze w strojach pomarańczowych, goście na czarno.

17:56

W Niecieczy pochmurno, ale na plusie. Zawody poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik. Na widowni sporo wolnych miejsc.

17:50

Nowak

17:08

W Termalice tak jak w Jagiellonii od początku jeden debiutant - to Hybs, lewy obrońca.

17:08

Poza kadrą beniaminka m.in. Kożulj, Budziłek, Tekijaski czy Mesanović.

17:07

Ławka rezerwowych Termaliki: Pawluczenko, Domgjoni, Wasielewski, Radwański, Gergel, Kocyła, Hubinek, Ambrosiewicz, Kukułowicz.

17:03

Arena zmagań z perspektywy drona:

terma

16:59

Termalica ściągnęła sześciu nowych zawodników i... dwóch trenerów. Sęk w tym, że Michał Probierz od razu odmówił, dlatego na jego miejsce wskoczył Radoslav Latal - w przeszłości trener Piasta Gliwice.

16:58

Jagiellonia ma kłopot z defensywą. Nie zagrają Puerto, Tiru czy Runje. Szansę gry otrzymuje 17-letni Matysik.

16:57

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Steinbors, Nastić, Tabiś, Wojciechowski, Bida, Mystkowski, Struski, Lutostański, Orpik.

16:56

Jagiellonia znalazła nowego prezesa, trenera, ale nie dyrektora sportowego. Do drużyny na bramkę dołączył jedynie Alomerović z Lechii. Dziś debiutuje.

16:55

Czekaliśmy na nią przeszło 40 dni i jest - Ekstraklasa wraca po długiej, zimowej przerwie. Na początek zabiera nas na wieś, gdzie walczący o utrzymanie beniaminek zagra z dopiero jedenastą Jagiellonią. U gości na ławce trenerskiej debiutuje Piotr Nowak.