Poniedziałek, 6 grudnia 2021, godz. 18:00
Wisła KrakówWisła Kraków
19:55

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

19:54

Za tydzień Warta Poznań pojedzie do Wrocławia na mecz ze Śląskiem, natomiast Wisła Kraków w Lubinie podejmie Zagłębie.

95'

Koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim! Warta Poznań remisuje z Wisłą Kraków 1:1.

94'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w polu karnym Warty najlepiej odnalazł się Michal Frydrych i strzałem głową doprowadził do wyrównania!

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Michal Frydrych doprowadza do wyrównania!

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

86'

Natomiast Nikola Kuvelijić pojawił się w miejsce Gieorgija Żukowa.

86'

Dwie ostatnie zmiany w barwach Wisły Kraków. Patryk Plewka zmienił Konrada Gruszkowskiego

84'

Dor Hugi oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Adrian Lis.

81'

W zespole Warty Poznań Mario Rodriguez pojawił się w miejsce Adama Zrelaka.

77'

Po dośrodkowaniu w pole karne Warty zrobiło się gorąco, ale Felicio Brown Forbes nie zdołał oddać strzału z bliskiej odległości.

74'

Po zdobyciu bramki Warta kontroluje grę. Gospodarze rozgrywają piłkę spokojnie w środku pola.

70'

Natomiast Jan Kliment pojawił się w miejsce Michala Skvarki.

70'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Dor Hugi zmienił Yawa Yeboaha

67'

Po fantastycznym prostopadłym podaniu do piłki dopadł Adam Zrelak i z zimną krwią, mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Adam Zrelak otwiera wynik meczu w Grodzisku Wielkopolskim!

62'

Natomiast za kontuzjowanego Szymona Czyża na placu gry pojawił się Mateusz Czyżycki.

62'

Dwie zmiany także w zespole Warty Poznań. Jakub Sangowski zmienił Mateusza Kuzimskiego

61'

Pierwsza zmiana w szeregach Wisły Kraków. Stefan Savić zmienił Mateusza Młyńskiego.

60'

Szymon Czyż ucierpiał po jednym ze starć.

57'

Yaw Yeboah chciał przedrzeć się środkiem pola, ale stracił piłkę na wysokości trzydziestego metra przed bramką rywali.

54'

Jan Grzesik wpadł z piłką w pole karne Wisły, oddał strzał, ale Paweł Kieszek zdołał odbić uderzenie na rzut rożny.

53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Wisły.

52'

Odpowiedź Warty i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

49'

Początek drugiej połowy mocniej rozpoczęła Wisła Kraków. Goście raz za razem atakują pole karne rywali.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

19:02

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment wznowimy rywalizację.

18:46

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Grodzisku Wielkopolskim. Po beznadziejnej pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

42'

Felicio Brown Forbes dostał piłkę przed polem karnym Warty, ruszył na bramkę gospodarzy, oddał strzał, ale świetnie interweniował Adrian Lis!

40'

Szymon Czyż zdecydował się na strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Paweł Kieszek.

36'

Wisłą Kraków w ostatnich minutach częściej utrzymuje się przy piłce, oddala zagrożenie od własnej bramki, ale sama w sumie nie kwapi się do ataków.

32'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Warty, ale ponownie bez zagrożenia.

29'

W dzisiejszym spotkaniu rywalizacją toczy się głównie w środku pola. Na razie nie jest to najciekawsze spotkanie dla postronnych obserwatorów.

26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

25'

Wisła Kraków wywalczyła rzut wolny, ale daleko od pola karnego rywali.

23'

Wisła Kraków stara dłużej utrzymać się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

20'

Po akcji lewą stroną boiska zakotłowało się w polu karnym Wisły, ale ostatecznie Szymon Czyż nie zdołał przeciąć podania wzdłuż bramki.

15'

Nieśmiało atakuje dzisiaj Wisłą Kraków. Yaw Yeboah dostał piłkę w polu karnym Warty, ale nie wykorzystał sytuacji.

12'

Mateusz Młyński dośrodkował w pole karne Warty, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

9'

Na początku spotkania zdecydowanie lepiej prezentuje się Warta Poznań, ale na razie nie potrafi znowu przedostać się w pole karne Wisły.

6'

Wisła Kraków zaatakowała skrzydłem, ale nie nikt nie zdołał przetransportować piłki w pole karne gospodarzy.

3'

Warta Poznań wciąż naciska, ale tym razem piłka wylądowała w rękach Pawła Kieszka.

1'

Ależ początek meczu w wykonaniu Warty Poznań! Mateusz Kuzimski trafił do bramki Wisły, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

18:00

Rozpoczynamy pojedynek!

17:58

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Grodzisku Wielkopolskim. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

17:53

Natomiast to mikołajkowe zestawienie Warty Poznań:

17:53

Oto skład Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

17:50

W poprzednim sezonie oba spotkania pomiędzy dzisiejszymi rywalami zakończyły się zwycięstwem Warty. W Grodzisku Wielkopolskim wygrała 2:1 po trafieniach Jana Grzesika i Mateusza Kuzimskiego, natomiast w Krakowie padła tylko jedna bramka, a zdobył ją także Mateusz Kuzimski.

17:49

Natomiast Wisłą Kraków jest podbudowana ograniem Widzewa Łódź w Pucharze Polski i awansem do ćwierćfinału tych rozgrywek. Na krajowym podwórku "Biała Gwiazda" przegrała dwa ostatnie spotkania, ale wcześniej wygrała prestiżowe derby Krakowa. Mimo wszystko wydaje się, że Wisła jest w lepszej formie od jej dzisiejszego rywala.

17:47

Warta Poznań w ostatnich tygodniach wygrała tylko spotkanie z Piastem Gliwice na początku listopada. Ostatnie dwa spotkania kończyły się porażkami. Przed ograniem Piasta drużyna z Poznania zanotowała fatalną serię dziesięciu kolejnych spotkań bez zwycięstwa.

17:46

Wisła Kraków wcale nie spisuje się dożo lepiej. "Biała Gwiazda" ma na swoim koncie siedemnaście "oczek" i pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. W ostatnich tygodniach Wisłą notuje bardzo słabe wyniki i niewiele zapowiada poprawę.

17:44

Warta Poznań zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i ma swoim koncie jedenaście punktów. Jednak drużyna z Poznania do bezpiecznej lokaty traci tylko jeden punkt. Dzisiejsze zwycięstwo może wiele zmienić w postrzeganiu zespołu Warty, jednak wydaje się, że obecny sezon będzie dużo cięższy od poprzedniego.

17:42

Witamy serdecznie! W ostatnim meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim zmierzy się z Wisłą Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.