Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 1
Radomiak RadomRadomiak Radom
96'

Koniec meczu! Radomiak dalej błyszczy. Piąte zwycięstwo z rzędu staje się faktem!

94'

Świdzikowski za Rondona.

94'

To jednak był Cele i nie w poprzeczkę, lecz w słupek. Sporo się tu dzieje!

93'

MAURIDES! Jest poprzeczka po strzale. Ależ okazja dla Radomiaka.

92'

Kocioł w polu karnym Radomiaka! Majchrowicz zbija do boku strzał, a potem przed linią pomaga mu jeden z obrońców! To był chyba Cichocki.

91'

Jeszcze z dystansu Wisła, ale Majchrowicz odbija do boku.

90'

Sędzia doliczył pięć minut.

88'

Kuveljić! Ładnie wystawiono mu piłkę, ale znów kopnął minimalnie nad bramką. Ależ okazja - lepszej chyba już nie będzie!

87'

Kartka dla Karwota.

87'

Hugi w miejsce Gruszkowskiego. Wisła kończy trójką obrońców.

85'

Zabrakło siły w strzale Rondona. Za słaba próba po dograniu ze skrzydła.

85'

Yeboah do Klimenta, ale tak go trafił, że piłka uciekła tam, gdzie nie powinna.

84'

Na szczęście nie potrzebuje zmiany. W Krakowie warunki do gry wciąż dość wymagające. Boisko jest grząskie.

84'

Bramkarz Radomiaka zarył w ziemię przy wybiciu piłki z piątego metra.

83'

Majchrowicz nabawił się urazu. Przerwa w grze na pomoc sztabu medycznego.

80'

Kliment kopnął z dystansu - źle. Wisła ma coraz mniej czasu na odrobienie strat.

77'

Jakubik! Znowu jego okazja. Uderza obok słupka.

76'

Oczywiście trener Banasik dostał kartkę.

76'

Leandro w ostatniej akcji obił jednak nie poprzeczkę, lecz prawy słupek.

75'

No i mamy debiutanta. Cele z RPA za Leandro.

75'

Wchodzi Bogusz za Angielskiego.

73'

NIE MA DRUGIEJ BRAMKI! Leandro obija poprzeczkę. Ależ blisko.

71'

Angielski ładnie podholował piłkę, jednak uderzył bardzo słabo, bez siły.

71'

wisła

69'

Zszedł Skvarka, wszedł Brown Forbes. Wisła na dwóch napastników.

68'

Po rożnym piłka spada pod nogę Jakubika. Boczny obrońca uderza z okolicy dwudziestego metra, ale niecelnie.

67'

Wisła grać, k... mać! - skanduje publiczność.

66'

Schodzi Matos, wchodzi Karwot.

65'

Biegański zatrzymuje Rondona. Kto wie czy to nie była kluczowa interwencja meczu?

63'

Kartka dla Abramowicza.

62'

Majchrowicz przepuścił piłkę po wrzutce Yeboaha z wolnego. Dobrze postąpił, bo z tego i tak nie byłoby gola.

61'

W drugiej połowie Wisła gra zupełnie inaczej. Mocno naciska na Radomiaka.

59'

Strzał Hanouska. Po koźle, obok długiego słupka.

59'

Dwa strzały Angielskiego: pierwszy w boczną siatkę, drugi zablokowany.

59'

Radomiak

57'

Kuveljić obejrzał żółtą kartkę.

57'

Kocioł pod bramką Radomiaka. Dwóch piłkarzy wybija na wślizgu, wmieszał się w to jeszcze bramkarz... Wisła coraz bliżej wyrównania.

53'

Ależ pudło! Kuveljić z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką. Wisła w natarciu!

52'

Sędzia ma rację. Matos zablokował strzał głową, a nie ręką.

52'

Wisła reklamuje karnego! Sędzia rękoma pokazuje: nic nie ma, nic nie ma!

51'

Kuveljić uderzył z dalekiej odległości, jakoś w dwudziesty rząd krzesełek...

50'

Wisła naciska. Rossi dwukrotnie wybija w aut. Wolał nie ryzykować.

48'

- Walczyć Wisła, walczyć! - skanduje młyn.

48'

Rondon z dystansu - bardzo niecelnie.

48'

Starzyński od razu próbuje rozkręcić ofensywnę Wisły. Rossi przerwał jego podanie do Klimenta.

46'

Druga połowa rozpoczęta przez Wisłę. Dalej pada deszcz.

46'

A za Plewkę pojawił się Kuveljić.

46'

Starzyński zmienia Młyńskiego.

45'

Koniec pierwszej odsłony. Radomiak prowadzi z Wisłą i póki co prezentuje się lepiej.

45'

Majchrowicz! Świetna interwencja. Gdyby nie on, padłaby bramka.

45'

Kibice: Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie.

45'

W Krakowie nieustannie pada deszcz.

45'

Z powodu analizy VAR sędzia doliczył trzy minuty.

43'

Gruszkowski niby dośrodkował na głowę Klimenta, a wyszedł z tego centrostrzał. Majchrowicz, jego kolega z młodzieżówki, ma dużo szczęścia. Piłka przechodzi tuż obok prawego słupka.

42'

Hanousek źle się zachował po rożnym. Piłka spadła mu koźle przed szesnastkę i zamiast od razu strzelić to bawił się w przyjęcie, a po nim w dośrodkowanie.

41'

Tak padła jedyna bramka:

39'

Nie ma gola na 1:1! Skvarka odkleił się od Rossiego i kopnął minimalnie nad poprzeczką.

39'

Leandro z rożnego do niepilnowanego Kaputa, ale ten widowiskowo się machnął.

37'

Póki co Wisła bez argumentów w rozegraniu. Młyński złapany na ofsajdzie. Znów trzeba było posłać dlugą piłkę.

35'

Wisła wciąż bez celnego strzału. Radomiak ma trzy i bramkę na koncie. Pojawiają się gwizdy trybun...

35'

Bardzo dobrze na tle Wisły wygląda Abramowicz.

34'

Powrót Yeboaha. Udane przerwanie groźnej akcji. Kolejny korner dla Radomiaka.

33'

Radomiak tak wysoko podchodzi, że Wisła jest zmuszona do grania długich piłek. W efekcie często kończy stratą.

33'

Rossi uderzył mocno i wysoko nad bramką.

32'

Sadlok krzykiem motywuje kolegów.

31'

Tym razem zablokowany został Rondon. Kolejny korner dla Radomiaka, ale z drugiego narożnika,

31'

Abramowicz! Ładnie kiwnął rywala, po czym oddał strzał przy prawym słupku. Biegański broni, jest róg.

28'

Radomiak walczy o ósmy mecz bez porażki. Najlepszą serię pod tym względem posiada Lechia - to dziesięć meczów (w zeszłej kolejce jedenaście meczów Rakowa przerwała Cracovia).

28'

Cichocki proponuje, by Radomiak uspokoił i uporządkował grę.

24'

Trener Banasik w płaszczu, właśnie coś notuje.

23'

No i była taka szansa. Radomiak szybko przeniósł ciężar gry z prawej na lewą stronę. Dopiero w polu karnym jeden z wiślaków zablokował ostatnie zagranie.

22'

Ostatnie minuty pod znakiem wymiany podań przez Wisłę. Radomiak wyczekuje okazji na kontratak.

21'

Kibice Wisły pozdrawiają Ruch Chorzów.

21'

Yeboah bezpośrednio z rzutu wolnego! Po rykoszecie piłka wychodzi za końcową linię. Zabrakło około 2-3 metrów.

17'

Groźnie pod bramką Radomiaka! Wisła w ostatniej chwili zablokowana! To Jakubik uprzedził bramkarza.

15'

Radomiak szybko odbiera piłkę Yeboahowi.

12'

Wisła praktycznie bez okazji, a za chwilę minie kwadrans gry.

10'

Ultrasi Radomiaka życzą "smacznej kawusi" :)

Radomiak

9'

Angielski w rzutach karnych: 4/4. Znakomita skuteczność. Wcześniej wykorzystał okazje z Lechią, Jagiellonią i Cracovią. Radomiak ugrał w tych meczach pięć punktów.

8'

Z trybun beniaminka wspiera kilkuset kibiców. Na loży jest prezes Stempniewski.

7'

Sektor gości w ekstazie! Angielski kopnął w lewy róg, Biegański rzucił się w prawy.

6'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Sam poszkodowany wykorzystuje okazję. Siódme trafienie Angielskiego w sezonie. To najskuteczniejszy Polak w ekstraklasie.

5'

Po analizie jednak KARNY! Radomiak przed szansą na gola.

4'

Sędzia Sylwestrzak pobiegł obejrzeć sytuację na ekranie. Czekamy na decyzję.

3'

Nie da się ukryć, że El Mahdioui zahaczył Angielskiego. To może być rzut karny dla Radomiaka.

3'

W polu karnym padł Angielski. Sędzia prosi, żeby wstał.

2'

Radomiak wysoko naciska na Wisłę. Abramowicz, były piłkarz Białej Gwiazdy, wjechał z piłką w pole karne, ale nie zdążył oddać strzału.

1'

Gramy. Od środka rozpoczął Radomiak.

20:27

Piłkarze wyszli na boisko. Wisła w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. Radomiak gra na zielono.

20:20

Drużyny zakończyły rozgrzewkę. Nie przestało padać.

20:01

W Gliwicach mieliśmy mecz na śniegu, w Krakowie gra będzie toczyć się w deszczu.

19:39

Ławka rezerwowych Wisły: Kieszek, Mehremić, Wachowiak, Hugi, Kuveljić, Szot, Starzyński, Savić, Brown Forbes.

19:39

Wisła naturalnie bez Frydrycha (czerwona kartka), ale i Urygi, Żukowa czy Błaszczykowskiego.

19:26

Ławka rezerwowych Radomiaka: Kochalski, G. Silva, Bogusz, Cele, Świdzikowski, Karwot, Nowakowski, Rhuan, Sokół.

19:26

Radomiak bez Machado i Nascimento. Pierwszy z wymienionych pauzuje za kartki.

19:22

Radomiak ma za sobą czwarte zwycięstwo z rzędu. Wygrał w Lubinie z Zagłębiem (2:0).

19:21

Wisła ma za sobą porażkę z Jagiellonią Białystok (1:3). Mecz w pewnym sensie "ustawiła" szybka czerwona kartka dla Frydrycha.

19:21

Przy Reymonta zagra czternasty z piątym zespołem - nie na odwrót. To beniaminek spisuje się znacznie lepiej i zasłużenie zajmuje wysokie miejsce. Dziś chce wydłużyć serię meczów bez porażki do ośmiu.