Stal MielecStal Mielec
16:57

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej soboty!

16:56

Za tydzień Stal Mielec zagra u siebie z Wisłą Płock, natomiast Śląsk Wrocław pojedzie do Zabrza na mecz z Górnikiem.

95'

Koniec meczu we Wrocławiu! Śląsk wygrywa ze Stalą Mielec 2:1!

93'

Dużo niedokładności w końcówce spotkania. Żaden z zespołów nie potrafi zbliżyć się do bramki rywali.

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

88'

Krystian Getinger dośrodkował piłkę w pole karne Śląska wprost na głowę Grzegorza Tomasiewicza, ale ten uderzył ponad poprzeczką bramki Matusa Putnockyego.

85'

Sebastian Bejger ucierpiał po faulu Krystiana Getingera.

85'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Krystian Getinger.

82'

Zmiana w zespole gości. Maciej Jankowski pojawił się w miejsce Koki Hinokio.

82'

Oskrzydlająca akcja Śląska zakończyła się podaniem do Petra Schwarza, a ten sytuacyjnym uderzeniem pokonał Rafała Strączka!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Ależ odpowiedź Śląska Wrocław! Petr Schwarz zdobywa bramkę na 2:1!

81'

Sebastian Bejger zmienił Mateusza Praszelika.

81'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło wprost na głowę Bożidara Czorbadżijskiego, a ten z zimną krwią wpakował piłkę do bramki!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Bożidar Czorbadżijski doprowadza do wyrównania!

78'

Mateusz Praszelik przejął piłkę na połowie rywali, oddał strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie przelobowała Rafała Strączka!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Śląsk Wrocław obejmuje prowadzenie po trafieniu Mateusza Praszelika!

76'

Trzecia zmiana w zespole Śląska Wrocław. Jakub Iskra zmienił Waldemara Sobotę.

74'

Maksymilian Sitek dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale gracz Stali trafił tylko w boczną siatkę.

72'

Druga zmiana w szeregach Stali Mielec. Dawid Kort pojawił się w miejsce Macieja Urbańczyka.

71'

Śląsk Wrocław przeprowadził akcję prawą stroną, ale akcja zakończyła się faulem w ofensywie.

67'

Łukasz Bejger ucierpiał po jednym ze starć.

66'

Mateusz Mak stanął przed znakomitą szansą na zdobycie bramki, ale jego uderzenie fenomenalnie wybronił Matus Putnocky!

63'

Krzysztof Mączyński dośrodkował w pole karne Stali, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

60'

Pierwsza zmiana w szeregach Stali Mielec. Aleksandar Kolew zmienił Albina Granlunda.

57'

Mateusz Praszelik pokusił się o indywidualną akcję, minął dwójkę rywali i oddał mocny strzał, który jednak świetnie wybronił Rafał Strączek!

53'

Mateusz Praszelik zdecydował się na strzał z dystansu, który powędrował wysoko nad bramką Stali.

52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Śląska.

51'

Maksymilian Sitek oddał strzał z dystansu, który został zablokowany.

49'

Mateusz Mak zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy!

48'

Znakomite dośrodkowanie piłki w pole karne Śląska wprost na głowę Krystiana Getingera, ale gracz Stali uderzył bardzo niecelnie!

47'

Grzegorz Tomasiewicz został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu we Wrocławiu!

46'

Natomiast Szymon Lewkot pojawił się w miejsce Bartłomieja Pawłowskiego.

46'

W przerwie meczu dwie zmiany w zespole Śląska Wrocław. Robert Pich zmienił Cayetano Quintanę

16:03

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu we Wrocławiu. Za moment wznowimy rywalizację.

15:51

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu we Wrocławiu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Koki Hinokio trafił do bramki Śląska w ostatniej akcji pierwszej połowy meczu, ale gracz Stali przyjmował piłkę ręką i arbiter nie uznał gola.

45'

Do podstawowej części gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Konrad Poprawa ukarany czerwoną kartką za zagranie ręką z premedytacją!

40'

Początek spotkania meczu we Wrocławiu był naprawdę interesujący, jednak ostatnie minuty to ciężki okres dla kibiców. Nie dzieje się zbyt wiele.

36'

Ostatnie minuty to głównie gra w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi szczególnie zagrozić bramce rywali.

33'

Cayetano Quintana dostał piłkę w polu karnym Stali, ale nie zdołał zagrozić bramce Rafała Strączka.

30'

Tak naprawdę pierwsza groźna akcja Stali w tym meczu, ale jeden z graczy gości niedokładnie trafił w piłkę i zmarnował wysiłek partnerów.

27'

Kolejne zagranie w pole karne Stali, ale bez żadnego zagrożenia bramki Rafała Strączka.

25'

Waldemar Sobota spróbował strzału z dystansu, ale uderzył wprost w rywala.

21'

Bożidar Czorbadżijski ucierpiał przy starciu w środku pola, ale zawodnik Stali za chwilę powinien wrócić do gry.

17'

Szybka akcja Śląska Wrocław, ale w decydującym momencie arbiter przerwał grę dopatrując się spalonego.

14'

Krzysztof Mączyński dośrodkował w pole karne Stali, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

11'

Mateusz Praszelik dostał piłkę przed polem karnym Stali, zdecydował się na strzał, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki gości.

9'

Dino Stiglec ponownie znalazł się na skrzydle, ale tym razem zagrał do rywala.

7'

Bartłomiej Pawłowski popędził prawą stroną boiska, ale gracz Śląska ostatecznie stracił piłkę.

4'

Dino Stiglec popędził prawą stroną boiska, dośrodkował wprost na głowę swojego partnera, ale ten uderzył zbyt lekko i spokojnie piłkę wyłapał Rafał Strączek.

3'

Początek spotkania bardzo spokojny. Gracze obu drużyn nie kwapią się do ataku na bramkę rywali.

15:01

Rozpoczynamy pojedynek we Wrocławiu!

14:56

Piłkarze wychodzą na boisko. Śląsk zagra w zielonych strojach, Stal na biało.

14:51

W Śląsku prócz Exposito nie ma również Janasika czy Tamasa. W Stali nieobecni de Amo, Żyro czy Wrzesiński.

14:50

W zeszłej kolejce Śląsk przegrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 1:2, z kolei Stal potrafiła zremisować z Lechią Gdańsk 3:3.

14:50

Ławka rezerwowych Stali: Primel, Seweryn, Wyparło, Kort, Maj, Jankowski, Szczutowski, Kolew.

14:49

Ławka rezerwowych Śląska: Szromnik, Verdasca, Lewkot, Garcia, Iskra, Makowski, Pich, Łyszczarz, Bergier.

14:49

Czas na drugi sobotni mecz. Obie drużyny zagrają bez najlepszych snajperów. W Śląsku za kartki pauzuje Exposito, w Stali wypożyczony ze Śląska Piasecki.