Niedziela, 28 listopada 2021, godz. 17:30
1 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
100'

Koniec! Legia z przełamaniem! Wymęczyła skromną wygraną z Jagiellonią Białystok. Dziękujemy za uwagę.

99'

Sikibicki głową na swoją bramkę, Boruc wyciągnął się jak długi i sparował piłkę do boku!

93'

Z wolnego wrzucał Mystkowski, piłkę głową nad bramką przeniósł Żyro.

90'

Sędzia dorzucił aż 9 minut.

89'

Strzał głową Puerto po rzucie rożnym przechodzi tuż obok bramki Boruca!

87'

Wchodzi za niego Andre Martins.

86'

Problemy ze zdrowiem Luquinhasa.

84'

Celny strzał Trubehy do protokołu, ale to Boruca nie mogło zaskoczyć.

84'

Andrzej Trubeha w miejsce Prikryla.

82'

Pekhart wślizgiem umieszcza piłkę w siatce, ale dogrywający Josue był na spalonym! I zdaje się, że Czech również.

80'

Niezbyt dobre zagranie do Dziekońskiego, którego mocno postraszył Pekhart.

76'

Bartłomiej Wdowik za Nasticia.

74'

Prikryl chyba przypadkowo spadł na nogę Luquinhasa, który wybijał piłkę wślizgiem. Kolejna kontuzja w zespole Legii?

73'

Ogromny błąd Boruc przy wyjściu do piłki na 16. metr! Szczęśliwie dla gospodarzy strzał Prikryla zablokował jeden z obrońców Legii.

71'

Piłka w siatce Legii! Ale bramka głową nieuznana. Na spalonym Puerto!

71'

Żółta kartka dla Luquinhasa za faul na Olszewskim.

70'

Strzał Luquinhasa prosto w Michała Pazdana, który mocno to odczuł.

68'

Strzał w środek bramki Fedora Cernych, ale pewnie broni Boruc.

67'

Tomas Pekhart w miejsce Rose'a.

67'

A Przemysław Mystkowski za Prikryla.

66'

Miłosz Matysik w miejsce Augustyna.

65'

Jest duży problem z Rosem, który mocno krwawi.

63'

Fatalnie wyglądające zderzenie głowami. Rose wyskoczył wysoko i wpadł prosto w Augustuna.

58'

Żyro ładnie tyłem do bramki, zagrał do Romanczuka, a ten z 18 metrów celnie strzelił na bramkę Boruca.

54'

Ładnie Mladenović wypuścił Emrelego, lecz Azer przegrał pojedynek z Augustynem.

52'

Boruc najpierw dał się objechać Prikrylowi, by za moment wybić piłkę na róg. Ale i tak była pozycja spalona.

51'

Po wrzutce z rogu musnął piłkę głową Hołownia, ale nic więcej z tego rozegrania nie wyszło.

48'

Żółta kartka dla Romanczuka.

47'

Kompletnie nieudana próba strzału Emrelego, który zauważył wysuniętego Dziekońskiego.

46'

I co ciekawe Lindsay Rose w miejsce Johanssona. Czyżby uraz Szweda?

46'

Paweł Olszewski wszedł za Bidę.

46'

Początek drugiej połowy.

18:31

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Bramka uznana, Legia na prowadzeniu.

45'

VAR sprawdza tę sytuację, czy nie było przypadkiem spalonego Emreliego.

45'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Piłkę wrzuconą przez Mladenovicia zgrał głową w okolice słupka Mateusz Wieteska, a akcję zamknął na wślizgu rezerwowy Johansson!

45'

GOOOOOOL!!! JOHANSSON!! LEGIA OTWIERA WYNIK!!

45'

Fantastyczny strzał Josue zmierzający w okienko i kapitalnie broni jedną ręką Xavier Dziekoński!

42'

Kolejny świetny przechwyt Romanczuka i w rezultacie rzut wolny dla Jagiellonii.

39'

Poprzeczka! Josue ładnie mierzył lewą nogą z rzutu wolnego.

36'

Szansa dla Legii! Emreli przepchnął Augustyna, ale lekkim strzałem w zasadzie nabił w nogi bramkarza Jagi. Tylko róg.

35'

Prikryl ukarany kartką.

32'

Błąd Mateusza Hołowni. Bida posłał świecę na sam środek szesnastki, skiksował przy strzał Mateusz Żyro.

29'

Piłka do Mladenovicia na lewą stronę pole karnego, strzał Serba jednak zablokowany.

27'

Koncertowo Mahir Emreli zepsuł akcję w przewadze Legii. Była szansa na lepsze rozegranie.

26'

Kiks Yuriego Ribeiro, ale na szczęście dla Legii Tomas Prikryl źle wrzucał na dalszy słupek.

23'

Filip Mladenović na czystej pozycji przed polem karnym, długo mierzył i w końcu uderzył nad poprzeczką!

20'

Nastić z pierwszej piłki ze skrzydła w pole karne. Akcję zamykał Bartosz Bida, ale nie przymierzył w światło bramki.

18'

Niezła akcja Legii, którą napędził Luquinhas, ale w decydującej fazie źle technicznie zagrał Josue.

15'

Bardzo niedokładny strzał Luquinhasa.

14'

Taras Romanczuk wybija piłkę zmierzającą do bramki po strzale głową!

13'

W ostatniej chwili obrońca Legii przeciął prostopadłe podanie na prawe skrzydło.

10'

Wchodzi na plac Mattias Johansson.

9'

Zmiana jednak będzie konieczna. Jędrzejczyk został po prostu staranowany i chyba bark nie wytrzymał.

7'

Służby medyczne już przy kapitanie Legii.

6'

Bardzo niebezpieczny faul na Arturze Jędrzejczyku! Kartka dla Bojana Nasticia.

4'

Przed polem karnym znalazł się Mateusz Wieteska, oddał strzał, który został zablokowany. Będzie róg.

2'

Mistrzowie Polski od pierwszych minut starają się "usiąść" na rywalu i zdobyć bramkę.

1'

Początek spotkania.

16:57

Rezerwowi Jagiellonia: Jasionek, Mystkowski, Bitok, Trubeha, Olszewski, Tabiś, Wdowik, Matysik, Toporkiewicz

16:55

Rezerwowi Legia: Miszta, Johansson, Martins, Pekhart, Włodarczyk, Rose, Kisiel, Ciepela

16:43

16:40

16:24

Jagiellonia nie przegrała od trzech spotkań. W poprzedniej kolejce ograła Wisłę Kraków (3:1) i na koncie ma 12 punktów więcej od najbliższego rywala.

16:22

Czy potężny kryzys zostanie zażegnany w starciu z Jagiellonią? Przesłanek ku temu jest niewiele. Legioniści w nogach mają czwartkowe spotkanie z Leicester City (1:3). Co gorsza, w Anglii stracili swojego najskuteczniejszego w PKO Ekstraklasie strzelca - Ernesta Muciego. Albańczyk uszkodził staw skokowy i do końca roku wypadł z gry. Legii nie pomogą także kontuzjowani Maik Nawrocki, Lirim Kastrati czy Rafael Lopes. Do bramki ma za to wrócić Artur Boruc.

16:20

16:18

Licznik ligowych porażek Legii wskazuje liczbę 10. Tak fatalnych statystyk nie posiada żaden inny zespół. W tabeli Wojskowi zajmują przedostatnie miejsce z identycznym dorobkiem co "czerwona latarnia" z Łęcznej. Przed tygodniem w Zabrzu mistrz Polski przegrał siódme spotkanie z rzędu. W ten sposób wyrównał niechlubny rekord z... 1936 roku, kiedy spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej.

16:15

Witamy. Mistrz Polski notuje serię siedmiu ligowych porażek z rzędu. Opłakaną formę Legii postara się wykorzystać Jagiellonia. Zespół Ireneusza Mamrota do tej pory na wyjeździe wygrał tylko raz. Początek meczu o godzinie 17:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!