Niedziela, 7 listopada 2021, godz. 17:30
1. połowa1 : 2
19:25

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

19:25

Po przerwie reprezentacyjnej Legia Warszawa pojedzie do Zabrza na mecz z Górnikiem, natomiast Stal Mielec zagra u siebie z Lechią Gdańsk.

19:23

Dzięki temu zwycięstwu Stal Mielec pojawia się na siódmym miejscu w lidze. Natomiast jedyną dobrą informacją dla Legii jest to, że za tydzień na pewno nie przegra, bo następna kolejka zostanie rozegrana dopiero za dwa tygodnie.

94'

Koniec meczu w Warszawie! Stal Mielec wygrywa z Legią Warszawa 3:1. Ogromne gwizdy i wyzwiska żegnają piłkarzy Legii!

92'

Filip Mladenović z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką bramki Rafała Strączka.

91'

Bożidar Czorbadżijski został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

90'

Filip Mladenović oddał strzał, który poleciał niemal na aut.

88'

Kacper Skibicki oddał strzał z dystansu, ale Rafał Strączek pewnie interweniował.

85'

Natomiast Bożidar Czorbadżijski pojawił się w miejsce Grzegorza Tomasiewicza.

85'

Dwie ostatnie zmiany w barwach Stali Mielec. Wiktor Kłos zmienił Maksymiliana Sitka

84'

Legia Warszawa rozpaczliwie próbuje atakować, ale piłkarze ze stolicy nie potrafią wykonać kilku dokładnych podań.

82'

Krystian Getinger z rzutu wolnego dośrodkował wprost na głowę Mateusza Żyro, a ten fantastycznym strzałem pokonał Cezarego Misztę!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Żyro podwyższa na 3:1! Legia w całkowitej rozsypce!

80'

Fabian Piasecki popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Legii, ale uderzył wprost w Cezarego Misztę.

78'

Filip Mladenović został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

77'

Kolejne uderzenie Filipa Mladenovića i po raz kolejny znakomicie Rafał Strączek!

77'

Filip Mladenović dostał piłkę po lewej stronie, oddał strzał, ale piłka po rękawicy Rafała Strączka wyszła na rzut rożny.

75'

Natomiast Kacper Skibicki pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

75'

Dwie kolejne zmiany w szeregach Legii Warszawa. Lirim Kastrati zmienił Josue

74'

Filip Mladenović z rzutu wolnego dośrodkował wprost na głowę Mateusza Wieteski, ale ten uderzył niecelnie.

73'

Josue fatalnie wykonał rzut wolny. Gracz Legii praktycznie oddał piłkę rywalom.

72'

Legia Warszawa wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Stali Mielec.

70'

Fabian Piasecki odebrał piłkę na połowie Legii, zagrał do Maksymiliana Sitka, ale szybciej przy piłce był Cezary Miszta.

69'

Druga zmiana w szeregach gości. Kamil Kościelny zmienił Dawida Korta.

68'

Ernest Muci oddał strzał z dystansu, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

68'

Rafał Strączek z własnego pola karnego zagrał do rywala, ale bramkarz Stali chwilę później naprawił swój błąd świetnie wyłapując strzał Luquinhasa!

67'

Josue po raz kolejny zagrał w pole karne Stali Mielec, ale ponownie zbyt mocno.

66'

Dobre prostopadłe podanie do Tomasa Pekharta, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

64'

Pierwsza zmiana w zespole Stali Mielec. Konrad Wrzesiński pojawił się w miejsce Mateusza Maka.

63'

Josue oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.

61'

Natomiast Ernest Muci pojawił się w miejsce Andre Martinsa.

61'

Dwie zmiany w szeregach Legii Warszawa. Mattias Johansson zmienił Yuriego Ribeiro

59'

Marcin Flis dośrodkował wprost w ręce Cezarego Miszty.

57'

Filip Mladenović dośrodkował wprost na głowę Tomasa Pekharta, ale ten minimalnie spudłował!

55'

Kolejny raz Legia krótko pograła piłką, ale w decydującym momencie Mahir Emreli zamiast uderzał, podał do przeciwnika.

53'

Koronkowa akcja Legii, ale Yuri Ribeiro podał wprost w ręce Rafała Strączka.

50'

Yuri Ribeiro zagrał do Filipa Mladenovića, ale ten nie zdołał opanować piłki.

49'

Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Legii. Uderzył znacznie lepiej, bo piłka powędrowało w dolną trybunę za bramką Rafała Strączka.

47'

Mahir Emreli dostał znakomite prostopadłe podanie, ale Azer uderzył chyba nawet nad dachem stadionu Legii.

47'

Krystian Getinger dośrodkował w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

18:31

Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Warszawie. Za moment wznowimy pojedynek.

18:18

Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Warszawie. Do przerwy Stal Mielec sensacyjnie prowadzi z Legią 2:1.

45'

Fabian Piasecki dostał piłkę przed polem karnym, zdecydował się na indywidualną akcję i oddał mocny strzał, z którym nie miał szans Cezary Miszta!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Fabian Piasecki trafia do bramki i Stal Mielec już na prowadzeniu!

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Artur Jędrzejczyk został ukarany żółtą kartką za wcześniejsze przewinienie przy akcji bramkowej Stali.

44'

Fantastyczny kontratak Stali Mielec. Fabian Piasecki dostał piłkę w polu karnym Legii, wyłożył do Maksymiliana Sitka, a ten umieścił piłkę w pustej bramce!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Ależ odpowiedź Stali Mielec! Maksymilian Sitek daje remis gościom!

43'

Josue fantastycznie dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Mateusza Wieteski, a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki rywali!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mateusz Wieteska otwiera wynik spotkania w Warszawie!

41'

Teraz przewinienie w drugą stronę. Marcin Flis otrzymał żółtą kartkę za faul na Mahirze Emrelim.

39'

Marcin Flis ucierpiał po starciu z graczem Legii.

39'

Mahir Emreli został ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul pod polem karnym Stali.

37'

Maksymilian Sitek sfaulował Filipa Mladenovića i Legia stanie przed szansą na dobre dośrodkowanie.

36'

Josue prostopadle zagrał do Filipa Mladenovića, ale tam Mateusz Matras zdołał wybić piłkę i oddalić zagrożenie.

35'

Yuri Ribeiro zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił tylko w obrońcę Stali.

33'

Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, zagrał to Tomasa Pekharta, ale ten sytuacyjnym uderzeniem trafił tylko w boczną siatkę.

32'

Kolejny rzut rożny dla Legii i piłka powędrowała to Filipa Mladenovića. Ten jednak ponownie fatalnie uderza.

31'

Andre Martins zagrał w polu karnym Stali do Tomasa Pekharta, ale jego strzał został zablokowany.

29'

Po wykonaniu rzutu rożnego piłka trafiła do Filipa Mladenovića, ale jego strzał okazał się niecelny.

28'

Legia Warszawa wywalczyła rzut rożny po prawej stronie boiska.

25'

Próba kontrataku Stali Mielec, ale Grzegorz Tomasiewicz zagrał fatalnie w pole karne Legii, bo nie było tam żadnego z partnerów.

24'

Josue zagrał teraz idealnie do Tomasa Pekharta, ale ten niedokładnie przyjął piłkę i Rafał Strączek zdołał złapać futbolówkę!

23'

Kolejne zagranie Filipa Mladenovića w pole karne Stali, ale ponownie do piłki nie dopadł Tomas Pekhart.

21'

Filip Mladenović znowu popędził lewą stroną boiska, zagrał do Yuri Ribeiro, ale ten uderzył wprost w obrońcę rywali.

20'

Yuri Ribeiro został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

19'

Mahir Emreli popędził prawą stroną boiska, ale został łatwo zatrzymany tuż przed polem karnym rywali.

17'

Stal Mielec nieco doszła do głosu, ale na razie udaje im się dochodzić tylko przed pole karne Legii.

14'

Josue znakomicie zagrał w pole karne Stali w kierunku Filipa Mladenovića, ale ten nie zdołał złapać piłki przed końcową linią boiska.

12'

Mateusz Mak oddał strzał z dystansu, ale uderzenie zostało łatwo zablokowane.

10'

Luquinhas wpadł z piłką w pole karne Stali, ale uderzył wprost w dobrze ustawionego Rafała Strączka.

9'

Maksymilian Sitek pokusił się o indywidualną akcję, ale gracz Stali stracił piłkę na linii pola karnego Legii.

7'

Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie w kierunku Tomasa Pekharta było minimalnie niedokładne.

7'

Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Legii, ale strzał gracza Legii został zablokowany.

6'

Legia Warszawa bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie. Piłka raz za razem jest kierowana w pole karne Stali Mielec.

4'

Mahir Emreli zagrał prostopadle w pole karne Stali, ale tam Luquinhas nie zdołał dopaść do piłki.

3'

Andre Martins uderza na bramkę Stali, ale tym razem Rafał Strączek pewnie interweniuje.

3'

Fantastyczna interwencja Rafała Strączka po uderzeniu Luquinhasa, który znalazł się w polu karnym gości!

2'

Dawid Kort uderzył wysoko nad bramką rywali.

1'

Stal Mielec już teraz wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Legii.

17:31

Rozpoczynamy pojedynek w Warszawie!

17:27

Piłkarze obu zespołów pojawili się już na murawie przy Łazienkowskiej. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

17:23

Natomiast tak prezentuje się skład Stali Mielec:

17:22

W takim składzie zagra dzisiaj Legia Warszawa:

17:20

W zeszłym sezonie Stal Mielec była najlepszym zespołem w dwumeczu z Legią Warszawa. W Mielcu padł bezbramkowy remis, natomiast przy Łazienkowskiej Stal wygrała 3:2 po dwóch bramkach Macieja Domańskiego i trafieniu Grzegorza Tomasiewicza. Dla Legii Warszawa jeszcze w pierwszej połowie gole zdobywali Bartosz Slisz i Tomas Pekhart.

17:17

Natomiast Stal Mielec w ostatnich tygodniach spisuje się znakomicie. Mielczanie w pięciu ostatnich meczach trzy razy zremisowali i dwa razy wygrali. Przed tygodniem Stal bezbramkowo zremisowała z Lechem Poznań, mimo że rywale oddali ponad 25. strzałów na bramkę Stali.

17:16

Legia Warszawa dzisiaj podejmie szóstą próbę na przełamanie się. Pięć ostatnich meczów to były porażki, a przed tygodniem przy Łazienkowskiej Pogoń Szczecin była zdecydowanie lepsza i pewnie wygrała 2:0.

17:14

Natomiast Stal Mielec zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Goście dzisiejszego meczu mają osiem punktów więcej od Legii i chyba obecnie znajdują się na pozycji, na której chcieliby zakończyć sezon. Stal Mielec po fatalnym początku sezonu obecnie śrubuję niezłą serię meczów bez porażki.

17:12

W jakiej sytuacji jest Legia Warszawa wiemy wszyscy. Za mistrzami Polski w tabeli plasuje się jedynie Górnik Łęczna. Legioniści już powoli zapominają jak smakuje zwycięstwo i dzisiaj mają kolejną szansę na przełamanie katastrofalnej przerwy. Będzie to czwarte spotkanie Legii pod wodzą Marka Gołębiewskiego, jednak na razie zupełnie nie widać poprawy w grze mistrzów Polski.

17:08

Witamy serdecznie! W przedostatnim meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy mistrz Polski Legia Warszawa na własnym stadionie zmierzy się ze Stalą Mielec. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.