Ostatnia zmiana w ty meczu. Krystian Wachowiak zmienił Konrada Gruszkowskiego.

Natomiast Kristian Vallo pojawił się w miejsce Damiana Zbozienia.

Ostatnie dwie zmiany w szeregach Wisły Płock. Filip Lesniak zmienił Mateusza Szwocha

Dużo fauli i szarpanej gry. Niezbyt interesujący fragment meczu.

76'

W zespole Wisły Płock Jorginho pojawia się w miejsce Marko Kolara.

73'

Ostatnie minuty nie są zbyt emocjonujące. Wisła Kraków nie ma pomysłu na zaatakowanie rywala, natomiast Wisłę Płock ten wynik zaspokaja.

70'

Hubert Sobol został ukarany żółtą kartką.

69'

Natomiast Patryk Tuszyński pojawił się w miejsce Rafała Wolskiego.

69'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Płock. Kontuzjowanego Łukasza Sekulskiego zmienił Damian Warchoł

67'

Łukasz Sekulski ucierpiał po jednym ze starć.

64'

Natomiast Patryk Plewka pojawił się w miejsce Serafina Szoty.

64'

Kolejne dwie zmiany w Wiśle Kraków. Mateusz Młyński zmienił Mateja Hanouska

61'

Kolejne znakomite rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy, ale tym razem wykończenie nie było dokładne.

57'

Rafał Wolski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

53'

Natomiast Hubert Sobol pojawił się w miejsce Felicio Brown Forbesa.

53'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Dor Hugi zmienił Piotra Starzyńskiego

52'

Mateusz Szwoch uderzył z dystansu, ale obok bramki gości!

49'

Kolejne świetne rozegranie rzutu wolnego przez "Nafciarzy" i Łukasz Sekulski kolejnym strzałem głową zdobywa drugą bramkę.

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Łukasz Sekulski podwyższa na 2:0!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

13:31

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę, a więc za moment wznowimy rywalizację.

13:16

Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Do przerwy "Nafciarze" prowadzą 1:0.

42'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Mateusz Szwoch.

40'

Po kombinacyjnie rozegrany rzucie wolnym piłka trafiła do Rafała Wolskiego, a ten zagrał wprost na głowę Łukasza Sekulskiego, który precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę dla "Nafciarzy".

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Łukasz Sekulski otwiera wynik meczu w Płocku!

36'

Marko Kolar zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

33'

W ostatnich minutach mniej gry w piłkę, a więcej fauli i wybijania po autach.

30'

Marko Kolar dostał piłkę w polu karnym gości, ale jego strzał został zablokowany.

27'

Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Płock wprost na głowę Alana Urygi, ale ten uderzył minimalnie niecelnie!

24'

Konrad Gruszkowski wpadł z piłką w pole karne gości, ale jego uderzenie z łatwością wyłapał Krzysztof Kamiński.

22'

Rafał Wolski uderzył z dystansu, ale spokojnie interweniował Mikołaj Biegański.

21'

Felicio Brown Forbes dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale chwilę później łatwo ją stracił.

19'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne "Nafciarzy" żaden z graczy gości nie dopadł do piłki.

16'

Konrad Gruszkowski oddał mocny strzał, ale wysoko nad bramką.

14'

Z dośrodkowania nie było jednak zagrożenia pod bramką rywali.

13'

Teraz Wisłą Kraków wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

11'

Felicio Brown Forbes został ukarany żółtą kartką za faul na Jakubie Rzeźniczaku.

10'

Koronkowa akcja "Białej Gwiazdy" ale w decydującym momencie Giorgij Żukow zagrał bardzo niecelnie.

8'

Krzysztof Kamiński stracił piłkę przed własnym polem karnym, ale Wisła Kraków nie zdołała wykorzystać znakomitej sytuacji!

7'

Teraz Matej Hanousek stanął przed szansą na otwarcie wyniku tego meczu, ale gracz Wisły Kraków uderzył bardzo niecelnie!

6'

Pierwszy raz piłka została przetransportowana w pole karne Wisły Kraków, ale spokojnie interweniował Mikołaj Biegański.

3'

Znakomite zagranie w pole karne "Nafciarzy" do Felicio Brown Forbesa, ale ten w stuprocentowej sytuacji fatalnie spudłował!

2'

Pierwsze prostopadłe podanie w okolice pola karnego gospodarzy, ale Yaw Yeboah nie zdołał dopaść do piłki.

12:30

Rozpoczynamy pojedynek w Płocku!

12:28

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Płocku. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

12:24

Natomiast oto skład Wisły Płock:

12:23

W takim zestawieniu zagra dzisiaj Wisła Kraków:

12:20

W zeszły sezonie w meczach pomiędzy obiema drużynami dwukrotnie wygrywali goście. W Krakowie "Nafciarze" wygrali aż 3:0 po bramkach Alana Urygi, Damiana Michalskiego oraz Damiana Rasaka, natomiast w Płocku "Biała Gwiazda" wygrała 3:1 po trzech trafieniach w końcówce meczu. Bramki dla Wisły Kraków zdobywali wtedy Uros Radaković oraz dwie Rafał Boguski.

12:17

Natomiast Wisła Kraków nieźle radzi sobie w meczach wyjazdowych. Dwa tygodnie temu "Biała Gwiazda" wygrała w Zabrzu 1:0, a wcześniej w Mielcu także była lepsza ogrywając Stal 3:1. Dzisiejszy pojedynek w Płocku zapowiada się bardzo interesująco!

12:16

"Nafciarze" zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym obiekcie. W tym sezonie wygrali cztery spotkania i wszystkie miały miejsce w Płocku. Natomiast na wyjeździe Wisła Płock nie zdobyła ani jednego punktu.

12:12

Oba zespoły przed tygodniem przegrały bardzo wysoko i dzisiaj będą chciały udowodnić, że wcale nie są takie fatalne. Wisła Płock w Poznaniu przegrała z Lechem 1:4, natomiast Wisła Kraków na własnym obiekcie została rozbita przez Śląsk Wrocław aż 0:5.

12:10

Oba zespoły nie spisują się najlepiej w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Wisła Kraków zajmuje trzynastą pozycję w lidze, natomiast Wisła Płock jest tuż pod nią z jednym punktem mniej.

12:07

Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 13. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock na własnym obiekcie zmierzy się z Wisłą Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.