Poniedziałek, 18 października 2021, godz. 20:30

89'

89'

Matos i Sokół w miejsce Mauridesa i Leandro.

87'

Po niecelnym strzale z obu stron. Najpierw fatalnie Żyro, po chwili podobnie Rhuan.

86'

Trwa oblężenie bramki Radomiaka. Znów gospodarze domagają się karnego po interwencji Abramowicza na Romanczuku.

85'

Znakomicie odnalazł się w chaosie Jesus Imaz! Hiszpan wyłuskał piłkę po nieudanym odbiorze obrońcy, od razu zagrał w światło bramki do Romanczuka. Pomocnik mocno uderzył zza linii pola karnego i zwinność Majchrowicza uratowała w tej chwili Radomiaka.

83'

Całkiem niezłe dośrodkowanie w pole karne. Prikryl nie sięgnął piłki na dalszym słupku.

81'

Imaz zagrał kombinacyjnie z Nalepą, ale uderzenie tego pierwszego z dystansu było zablokowane.

79'

Pospisil chciał uruchomić Nalepę prostopadłym zagraniem, ale pomocnik Jagi nie zdążył do piłki. Uprzedził go Rossi.

77'

Rondon zastąpił Angielskiego.

75'

Nascimento niecelnie z dystansu.

74'

Znakomita okazja Radomiaka. Rossi bezpośrednio do Mauridesa, ale ten fatalnie przestrzelił.

73'

I Żyro za Cernycha.

73'

Są zmiany! Rhuan za Machado.

71'

Zderzenie Tiru z Nascimento. Jest potrzebna chwila przerwy.

70'

Zamieszanie w polu karnym, podanie do Imaza, ale piłka dociera do niego dopiero po dwóch rykoszetach. Wygonił się z futbolówką napastnik i jego strzał został zablokowany.

69'

Kaput chciał ratować się po złym przyjęciu i faulował Pospisila.

68'

Nieudana kontra Jagiellonii. Dośrodkowanie Prikryla nie minęło nawet pierwszego obrońcy.

66'

Imaz szukał kontaktu z nogą Rossiego. To może być rzut karny!

62'

Imaz faulował teraz w narożniku boiska.

61'

Miękka wrzutka na Imaza, który chciał zgrać piłkę wzdłuż linii bramkowej. Cichocki zalicza udaną interwencję.

57'

Huknął z dystansu Nalepa! Na raty broni to Majchrowicz.

55'

Seria niefortunnych zagrać, dużo strat i sporo niedokładności w obu drużynach.

52'

Celny, ale za lekki strzał Machado.

51'

Leandro faulowany przez Nalepę przy linii bocznej.

49'

Nieudany przerzut w kierunku Imaza.

48'

Przeciągnięte dośrodkowanie Nascimento.

47'

Puerto powalił na murawę przeciwnika. Jest rzut wolny z prawej strony boiska i kartka dla obrońcy.

46'

Jedna zmiana. Na drugą połowę wchodzi Michał Nalepa za Karola Struskiego.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

+2 Koniec pierwszej połowy.

45'

Puerto wybił futbolówkę szczupakiem po kąśliwym dośrodkowaniu z lewej strony.

44'

Nieudana wrzutka Machado, który kopnął praktycznie prosto w ręce Dziekońskiego.

42'

Ewidentny faul Pazdana na Leandro. W ogóle nie interesowała go piłka. Nie ma jednak kartki dla obrońcy z Białegostoku.

41'

Potężne uderzenie zza pola karnego po wybiciu z rzutu rożnego. Piłka wylądowała na nodze jednego z radomskich obrońców.

39'

Podanie gorą ze stojącej piłki. Cernych uderzał głową, ale był ustawiony tyłem do bramki i trudno było zanotować tu celny strzał.

37'

Niskie dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka zrobiła trzy razy kozioł i trafiła do Romanczuka. Jego uderzenie z powietrza pewnie chwycił Majchrowicz.

36'

Szybki atak Jagiellonii, ale osamotniony był w nim Imaz. Podprowadził futbolówkę pod pole karne i zagrał wzdłuż szesnastki. Przejął to podanie Abramowicz.

34'

Blisko był wyciągnięcia tego strzał Xavier Dziekoński. Płaskie uderzenie w lewy róg bramkarza. Było ono jednak zbyt precyzyjne, by młody golkiper sięgnął piłki.

33'

GOOOOL! KAROL ANGIELSKI Z 11 METRÓW

33'

Jest rzut karny! Jesus Imaz powiększa obrys łokciem i blokuje nim dośrodkowanie! Arbiter wskazuje na "wapno"!

32'

Wrzutka z prawej strony i arbiter wypatrzył zagranie ręką, blokujące podanie w pole karne! Sytuacja jest sprawdzana na VAR!

30'

Wdowik za Nasticia.

29'

Uraz kończy się zmianą. Nastić opuszcza boisko i przez moment Jagiellonia gra w osłabieniu.

28'

Nastić leży na murawie i sygnalizuje problem z mięśniem.

26'

Co za akcja Jagiellonii! Przejęcie w środku pola, zagranie na lewe skrzydło, gdzie jeszcze piłkę przepuścił Imaz. Niskie dośrodkowanie, przed obrońców wybiegł Cernych i strzałem ochraniaczem(?) zdobył bramkę na 1:0!

25'

GOOOOOOOOOL! FEDOR CERNYCH!

23'

Mocna piłka do Imaza, ale tuż po podaniu faulowany był Pospisil.

21'

Dwa dośrodkowania z rzutu wolnego, ale raz zablokowane, a raz piłka została wybita.

18'

Jaga w ciągu kilku podań zdołała przenieść ciężar gry spod własnej bramki pod bramkę Majchrowicza. Zejście Pospisila z lewej strony i na raty broni to uderzenie golkiper.

17'

Wrzutka z głębi pola i nie doskoczył do piłki Imaz.

14'

Tiru ostro potraktowany przez Nascimento.

13'

Kiepsko rozegrany rzut wolny przez beniaminka. Piłka lekko wrzucona na dalszy słupek, zgranie na napastnika było już niecelne.

11'

Tiru powstrzymał rozpędzonego Angielskiego.

9'

Dłuższa chwila przewagi Radomiaka. Goście posyłają jednak niecelne wrzutki w pole karne.

7'

Nieudana kontra Jagi. Imaz chciał uruchomić Cernycha, ale zagrał na aut.

6'

Tiru nie dostał sygnału od kolegów z drużyny i dość chaotycznie wybił piłkę na rzut rożny.

6'

W odpowiedzi goście! Przeprowadzona środkiem kontra, sędzia przyznaje przywilej po faulu na Angielskim, piłka wędruje na lewą stronę pola karnego, skąd Leandro uderza na bramkę. Dziekoński paruje uderzenie nad poprzeczkę.

5'

Znakomita okazja dla gospodarzy! Prikryl dostał piłkę po trójkowej akcji na prawym skrzydle. Wypatrzył w polu karnym Imaza, wrzutka do Hiszpana była celna, ale ten uderzył tak, że Majchrowicz zaliczył świetną paradę "na notę".

3'

Strata Pazdana, Radomiak wyszedł z kontrą, ale Leandro został powstrzymany przez Romanczuka.

1'

Za mocne zagranie górą w stronę Prikryla. Radomiak ma piłkę na własnej połowie.

20:31

Zaczynamy spotkanie!

20:28

Zawodnicy wychodzą na murawę.

20:22

Obie ekipy mierzyły się na początku lipca w przedsezonowym sparingu. Wyraźnie, bo 4:1, zwyciężył wtedy Radomiak.

20:20

Żółto-Czerwoni mają na koncie dwie wygrane z rzędu, w tym cenne zwycięstwo 1:0 z liderującym Lechem Poznań. Radomiak nie cieszył się z kompletu punktów od aż sześciu kolejek, więc Podlasianie wydają się być faworytem poniedziałkowej potyczki. W praktyce nie jest to takie oczywiste.

20:17

Nie ma co narzekać. Trochę inaczej podeszliśmy do tej przerwy niż do poprzedniej. Niektóre rzeczy zmodyfikowaliśmy i wierzę, że nic nie stracimy, a jeszcze zyskamy - zaznacza trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot.

20:15

Białostoczanie mieli bardzo długą przerwę reprezentacyjną, bo ostatni mecz rozegrali 1 października, wygrywając na wyjeździe 1:0 z Zagłębiem Lubin. - Nie mamy na to wpływu i musimy się dostosować do tego, co jest.

20:13

Goście nie wygrali już od sześciu spotkań. Czy przełamią się w poniedziałek na Podlasiu? O to może być trudno, bo zespół Ireneusza Mamrota zwyciężył dwa ostatnie mecze.