Zablokowany mocny strzał Bartosza Slisza przez Mateusza Kupczaka.

Tym razem celny strzał Kuzimskiego i na posterunku Boruc.

79'

W odpowiedzi również strzał w boczną siatkę, w wykonaniu Kuzimskiego.

79'

Prostopadła piłka do Emreliego, który minął Lisa, ale kąt był już zbyt ostry i strzał wylądował na bocznej siatce.

77'

Po rzucie rożnym do główki doszedł Emreli, ale uderzył wyraźnie ponad bramką.

75'

Mahir Emreli za Lopesa.

73'

Mateusz Kuzimski za Corryna.

72'

Kartka dla Lopesa za taktyczny faul.

72'

Nie widać dużej wiary w działaniach piłkarzy Warty. Zespół Zielonych musi czuć, że Legia jest dzisiaj dobrze dysponowana.

70'

Ładna akcja Lopesa, który zagrał do Pekharta, ale Czech został wypchnięty z okolic pola karnego i stracił futbolówkę.

65'

Mario Rodriguez za Michała Jakóbowskiego.

65'

Lopes wyszedł sam na sam po dalekim podaniu od Boruca, ale nie do końca opanował piłkę i złapał ją bramkarz Warty.

64'

Po drugiej bramce dla Legii wyraźnie spadło tempo spotkania. Mistrzowie Polski mają sytuację pod pełną kontrolą.

62'

Za mocne, przeciągnięte dośrodkowanie Corryna.

58'

Mateusz Czyżycki za Czyża.

57'

Czyż i Martins zwijają się z bólu, sędzia nakazał grać dalej. Piłkę na aut w końcu wybił Jędrzejczyk.

55'

W ostatniej chwili powstrzymany przed polem karnym Skibicki.

54'

3871 kibiców obecnych na dzisiejszym spotkaniu w Grodzisku Wielkopolskim.

49'

Dwójkowa akcja Lopesa z Luquinhasem, piłka wróciła do Portugalczyka, który kapitalnie dograł na głowę Pekharta. Legia podwyższa prowadzenie.

49'

GOOOOOL!! LOPES IDEALNIE NA GŁOWĘ PEKHARTA I JEST 2:0 DLA LEGII!!

46'

Z półobrotu błyskawicznie uderzał Trałka, ale niecelnie.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Luquinhas pojawia się na murawie za Muciego.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Po rzucie rożnym zgrał piłkę głową Ivanov i słupek znowu ratuje Legię, tym razem po strzale Ławniczaka!

43'

Pekhart myślał za długo i został zablokowany w polu karnym. Wywalczył róg.

41'

Ucierpiał Pekhart, ale sędzia nie przerwał akcji.

39'

Idealne dośrodkowanie z lewego skrzydła Hołowni, za plecami Pekharta przyczajony Lopes, który pokazał, że też świetnie potrafi grać głową. Lis bez szans.

39'

GOOOOOOL!! RAFAEL LOPES STRZELA NA 1:0 DLA LEGII!!

37'

Uderzenie z 30 metrów na przedwczesny wiwat w wykonaniu Matuszewskiego.

35'

Stała jak zaczarowana obrona Legii i Artur Boruc. Zgranie głową Ivanova i strzał Łukasza Trałki w słupek!

32'

Warciarze popsuli świetną kontrę, a konkretnie Milan Corryn. Mieli sytuację dwóch na jednego.

31'

Niesamowite! Muci przedryblował czterech (!) obrońców, miał całą bramkę przed sobą, ale trafił tylko w słupek! Ogromne szczęście Warty.

29'

Ależ blisko Muci! Rykoszet po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego, sięgnął jeszcze piłkę Adrian Lis i wybił na korner!

28'

Żółta kartka dla Konrada Matuszewskiego za faul na 23. metrze.

28'

Wybita piłka trafiła tuż przed pole karne do Szymona Czyża, a ten uderzył nieczysto, ponad bramką.

27'

Do końca walczył Zrelak i opłaciło się - będzie rzut rożny dla Warty.

25'

Za wysokie dośrodkowanie Hołowni, piłka przeleciała nad głową Pekharta.

23'

Błąd Ivanova, który musiał ratować się faulem. Żółta kartka.

21'

Skibicki w porę pomógł Mateuszowi Wietesce i jeszcze został sfaulowany przez Zrelaka.

18'

Bardzo mocne uderzenie Hołowni z lewej strony pola karnego, który zamykał akcję. Precyzji jednak wyraźnie zabrakło.

17'

Niezłe dośrodkowanie Kacpra Skibickiego na korner wybija Robert Ivanov.

15'

Wyraźnie słyszalny doping kibiców Legii na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

14'

Legioniści zaczynają wyglądać coraz lepiej, wyraźnie łapią swój rytm piłkarze Czesława Michniewicza.

11'

Strzał z dystansu Ernesta Muciego, ale wyraźnie nieudany.

10'

Aleks Ławniczak wybija dośrodkowanie z lewej strony posłane przez Mateusza Hołownię. Już się czaił gdzieś obok Tomas Pekhart.

7'

Konsekwentny pressing zawodników Piotra Tworka, mają utrudnione zadanie gracze Wojskowych.

3'

Nieuznany gol dla Warty! Adam Zrelak pokonał Artura Boruca precyzyjnym uderzeniem, jednak VAR dopatrzył się spalonego.

1'

Początek spotkania.

19:30

Zaczynamy za pół godziny.

19:22

19:20

19:10

Warta Poznań była rewelacją poprzednich rozgrywek. W tym sezonie jeszcze nie przegrała. Z pięcioma punktami plasuje się w czołówce tabeli. W czwartek Legię czeka kolejna przeprawa w europejskich pucharach. Stawką dwumeczu ze Slavią Praga będzie faza grupowa Ligi Europy.

19:08

Legia Warszawa po domowej porażce z Dinamem Zagrzeb odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów. W sobotę stołeczna drużyna po dwutygodniowej przerwie powróci do ligowej rywalizacji. - W drużynie pozostał niedosyt po meczu w pucharach. Zarówno ja, jak i cały sztab, widzieliśmy jednak zespół, który zrobił wszystko, żeby to spotkanie wygrać - mówi trener Czesław Michniewicz.