Wrzutka Savicia wyłapana przez Strączka.

86'

Żyro za Kolewa. Stal rzuca wszystkie siły do obrony.

86'

Pomyłka Strączka, który wypiąstkował piłkę prosto na Frydrycha. Zawodnik Wisły chciałz 16 metrów lobować bramkarza, ale wyszedł z tego strzał bardzo wysoko nad bramką.

84'

Przerwa w grze po tym, jak Matras położył się na murawie.

82'

Oblężenie bramki Strączka. Najpierw Savić prosto w bramkarza, a potem próba Fdrydrycha zablokowana.

80'

Za głęboka wrzutka w pole karne Stali. Strączek chwycił futbolówkę.

78'

Matras zamykał na dalszym słupku wrzutkę, ale uderzył niecelnie z pierwszej piłki!

75'

Jankowski zastąpił Maka.

75'

Stefan Savić za Gruszkowskiego.

73'

Dośrodkowanie Klimenta zablokowane przez Geringera.

72'

Granlund za Budzińskiego.

72'

Kłos w miejsce Sitka.

70'

Kolew otrzymał prostopadłe podanie, nie czekał na kolegów i sam ruszył na Frydrycha i Kieszka. Jego uderzenie ze skraju pola karnego było mocne i dziwnie zakręciło piłkę, ale ostatecznie był to strzał niecelny.

67'

Uderzenie Forbesa z woleja, ale za bardzo podszedł pod piłkę i strzał był niecelny.

66'

Rzut wolny dla Stali, niskie dośrodkowanie, Flis przedłużył piłkę, ale będący na skraju pola karnego Mak był na spalonym.

65'

Kolew również ukarany kartką.

64'

Kolejna żółta kartka. Sadlok ukarany przez Marciniaka.

62'

Górna piłka, wymijająca linię obrony Stali, ale Brown Forbes nie zdązył do niej. Dobrze też wybiegł przed bramkę Strączek.

59'

Dobra próba Gruszkowskiego z dystansu, ale pewnie chwycił piłkę Strączek.

58'

Frydrych w ostatniej chwili uchronił Wisłę przed groźną akcją. Prostopadła piłka do Kolewa mogła być tą kończącą mecz.

57'

Getinger faulowany na skrzydle przez Gruszkowskiego.

55'

Niecelna próba Budzińskiego. Pewnie chwycił to Kieszek.

53'

Niesamowita sprawa! Przed chwilą to Wisła miała inicjatywę, ale nie wykorzystała jej. Wystarczyła jedna akcja Stali i już mamy 2:1 dla gospodarzy. Dośrodkowanie z lewego skrzydła, piłka przeszła Frydrycha, nie zdążył do niej Maciej Sadlok i wykorzystał to Mateusz Mak. Zawodnik mielczan głową strzelił na bramkę i pokonał Kieszka.

52'

GOOOOOOOOOL! MATEUSZ MAK!

50'

Znacznie zmienił się obraz gry, teraz to Biała Gwiazda przejęła inicjatywę i jest gotowa strzelić drugiego gola.

48'

Znakomita akcja Wisły, niemal na samym początku drugiej połowy. Błaszczykowski zagrał do Hanouska z głębi pola, dośrodkowanie w pole karne i Kliment zawisł w powietrzu, a na samym końcu wykończył wrzutkę głową! Mamy remis!

47'

GOOOOOOOOL! JAN KLIMENT!

46'

Błaszczykowski w miejsce Kuveljicia.

46'

Oraz Brown Forbes w miejsce Dor Hugiego.

46'

Młyński za Yeboah.

46'

Zaczęła się druga połowa.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Coś nieprawdopodobnego, ale uderzenie! Aleksandar Kolew otrzymał piłkę przed polem karnym od Urbańczyka, miał przed sobą dużo miejsca i zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki obok bezradnego Kieszka!

42'

GOOOOOOOOOOL! ALEKSANDAR KOLEW!

39'

Szybki atak Wisły lewym skrzydłem, Hugi przedłużył podanie do Hanouska, ten ostro wrzucił piłkę w pole karne, ale zabrakło wykończenia Klimenta.

38'

Piłka ląduje w siatce Stali, ale po podaniu Yeboah do Hugiego ten drugi był na spalonym. Szkoda dla Wisły, która miała akcję 2 na 1 i wystarczyło odpowiednio wyczekać podanie.

37'

Sitek huknął zza pola karnego z pierwszej piłki. Około metr nad bramką Kieszka.

36'

Getinger na Kolewa i w ostatniej chwili wybił piłkę napastnikowi spod nóg Sadlok.

34'

Budziński w pole karne do Getingera, ale czujnie Frydrych.

29'

Korner na Stali, czekał na piłkę na dalszym słupku De Amo i doszedł do strzału, ale zamiast huknąć w światło bramki wyszła z tego piłka zwrotna na chorągiewkę. Mimo wszystko Stal jest obecnie bliżej gola od Wisły.

27'

Hugi wywalczył piłkę na skrzydle, ale jego uderzenie po zejściu do środka było bardzo niecelne.

25'

Kliment w roli skrzydłowego, wysoka piłka na Sadloka, ale uprzedził go Flis.

22'

Znakomite uderzenie z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja Kieszka! W końcu nowy bramkarz Wisły miał okazję, by się wykazać.

18'

Gruszkowski groźnie dośrodkował w pole karne, ale piłka przeleciała nad poprzeczką po uderzeniu jednego z zawodników Wisły.

16'

Kolejna akcja Wisły w tym samym sektorze! Yeboah wybiegł do czystej pozycji na strzał, ale za lekko to strzelił, wręcz podał do Strączka! Bramkarz chwycił futbolówkę i od razu rozpoczął kontrę.

13'

Nieudane dośrodkowanie Hanouska z lewego skrzydła.

11'

Kliment wybiegł do prostopadłej piłki, płaskie uderzenie z ostrego kąta i dobrze broni ten strzał Strączek!

9'

Taktyczne przewinienie Budzińskiego.

9'

Skvarka znów na spalonym po dalekim zagraniu od Hanouska.

8'

Rzut wolny dla Stali po faulu na Maku.

6'

Na spalonym złapany Skvarka.

5'

Piłkarze Wisły próbowali rozegrać piłkę w środku pola, ale nie udało im się wymienić nawet kilku podań. Stal dobrze broni dostępu do własnej bramki.

3'

Dor Hubi powstrzymany przez Urbańczyka. Nie oszczędza kartek Szymon Marciniak.

2'

Za mocna wrzutka Getingera do Kolewa, który przegrał pojedynek biegowy z Frydrychem.

20:30

Ruszyli! Gospodarze od środka!

20:29

Zawodnicy wyszli już na murawę, czekamy na pierwszy gwizdek.

20:26

Życie pisze czasami ciekawe scenariusze. W czwartek odbyło się losowanie 1/32 finału Pucharu Polski, w którym Wisła Kraków trafiła na… Stal. W piątek ligowy mecz w Mielcu rozpocznie się o godz. 20.30. Dokładny termin pucharowego spotkania zostanie dopiero wyznaczony, choć wstępnie wiadomo, że spotkania tej fazy zaplanowano na 22 września.

20:23

- Sytuacja nie jest komfortowa. Faktycznie zdobyliśmy tylko jedną bramkę i to z rzutu karnego. Z Górnikiem Zabrze nie stworzyliśmy czystej, klarownej sytuacji. Po analizie wiemy jednak, że coś więcej mogliśmy zrobić, mimo naszej zapaści mentalnej - przyznał przed meczem trener Adam Majewski.

20:21

Stal kiepsko zaczęła sezon. Na inaugurację zremisowała co prawdę z Termalicą w Niecieczy 1:1. W kolejnych meczach przegrała jednak u siebie z Piastem Gliwice 0:2 oraz w Zabrzu z Górnikiem 0:1. Jednym z problemów mielczan jest mała siła ognia. Klub stara się o wzmocnić atak. Wśród potencjalnych nabytków wymienia się Felicio Brown Forbesa czy Łukasza Gikiewicza.

20:18

Znów zatem trener Wisły będzie musiał zastąpić Żukowa, a wybór wcale nie musi być prosty, bo Nikola Kuveljić, który zagrał ostatnio w miejsce Kazacha, nie sprostał zadaniu i miał spory udział przy stracie bramki na 1:1 w meczu z Rakowem Częstochowa.

20:15

Na razie trener Adrian Gula musi koncentrować się na piątkowym spotkaniu, w którym znów nie będzie mógł skorzystać z Gieorgija Żukowa i Alana Urygi. Kazach co prawda rozpoczął już treningi z drużyną po operacji złamanej ręki, ale słowacki trener tłumaczy: - Lekarz zabronił mu jeszcze udziału w grach, w których jest większy kontakt z przeciwnikiem.

20:12

Podrażniona po porażce z Rakowem Biała Gwiazda zagra na wyjeździe ze Stalą. Mielczanie jeszcze nie wygrali i w tabeli wyprzedzają tylko Górnika Łęczna.