Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 2
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
95'

Koniec meczu! Biała Gwiazda mimo gry w przewadze przegrała u siebie z Rakowem Częstochowa 1:2!

93'

Skvarka przymierzył zza pola karnego. Trafił w zawodnika Rakowa.

92'

Vladislavs Gutkovskis został napomniany żółtą kartką.

90'

Druga połowa potrwa jeszcze co najmniej pięć minut.

89'

Ivi Lopez uderzył z rzutu wolnego. Będzie jeszcze korner dla Rakowa.

88'

Arbiter ukarał żółtą kartką trenera gości Marka Papszuna.

86'

Patryk Plewka wszedł w miejsce Nikoli Kuveljicia.

86'

Napastnik Hubert Sobol za obrońcę Konrada Gruszkowskiego.

84'

Wiślacy w kompletnej rozsypce. Prowadzili, grali w przewadze, a za chwilę mogą przegrać to spotkanie.

82'

Dor Hugi przymierzył z dystansu. Na posterunki Kacper Trelowski.

79'

Ivi Lopeza wrzucił piłkę z rzutu wolnego z prawej strony. Futbolówka trafiła do Vladislavsa Gutkovskisa, który tylko dostawił nogę i z bliska wpakował ją do siatki.

79'

GOOOOOOOL! Raków na prowadzeniu! Vladislavs Gutkovskis!

75'

Vladislavs Gutkovskis zastąpił Sebastiana Musiolika.

74'

Daniel Szelągowski wszedł w miejsce Marcina Cebuli.

73'

Piotr Starzyński zmienił Yawa Yeboaha.

73'

Felicio Brown Forbes wszedł w miejsce Jana Klimenta.

72'

Marcin Cebula został napomniany żółtą kartkę.

71'

Groźny kontratak Rakowa. Minimalnie za mocne zagranie do Cebuli.

69'

Kliment zbierał się do strzału, ale dośrodkowanie Hugiego było odrobinę za wysokie.

68'

Ivi Lopez przymierzył tuż zza pola karnego! Minimalnie obok słupka.

66'

Dor Hugi wszedł w miejsce Mateusza Młyńskiego.

64'

Kun wywalczył rzut rożny. Po wrzutce z rogu Cebuli piłkę wybił Młyński.

61'

Co za gol! Kuveljić odpuścił krycie Cebuli, a pomocnik Rakowa pociągnął z piłką i kropnął z 19 metrów. Futbolówka poleciała w samo okienko bramki Biegańskiego!

61'

GOOOOOOOL! Raków wyrównał! Marcin Cebula w okienko!

58'

Korekta w ustawieniu Rakowa. Zoran Arsenić wszedł w miejsce Wdowiaka.

56'

Niewulis agresywnie poszedł na piłkę i staranował Młyńskiego. Interweniuje sztab medyczny.

54'

Młyński wystawił piłkę Klimentowi na jedenasty metr. Kapitalna parada Trelowskiego, który odbił strzał Czecha na róg!

51'

Papanikolaou zobaczył żółtą kartkę za faul bez piłki na Skvarce. Po chwili sędzia Jakubik dostał sygnał od VAR i obejrzał sytuację na powtórce. Arbiter anulował żółty kartonik i pokazał Grekowi czerwoną kartkę.

49'

Podanie na skrzydło do Młyńskiego, ale Tudor przyblokował wiślaka.

46'

Zmiana w ekipie Rakowa. Patryk Kun wszedł za Żarko Udovicicia.

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Arbiter o minutę przedłużył pierwszą część spotkania.

43'

Jan Kliment wybił piłkę po dośrodkowaniu Cebuli z rzutu rożnego.

41'

Jan Kliment wpadł w pole karne i strzelił na bramkę Rakowa. Piłkę zatrzymał Tudor.

38'

El Mahdioui zdecydował się na strzał z dystansu. Minimalnie niecelnie.

36'

Upadł na linii pola karnego Yeboah. Arbiter Jakubik nie dostrzegł przewinienia.

34'

Sebastian Musiolik otrzymał żółtą kartkę za faul.

33'

Musiolik upadł w polu karnym. Sytuację analizował VAR, ale nie będzie jedenastki dla Rakowa.

30'

El Mahdioui powstrzymał w polu karnym dryblującego Cebulę.

29'

Młyński już zbierał się do strzału, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca Rakowa.

27'

Wiślacy nacierają na Raków. Z dystansu niecelnie uderzał El Mahdioui.

24'

Długa piłkę Klimenta na skrzydło do Yaboaha. Ghańczyk ruszył na bramkę i precyzyjnie uderzył po dalszym rogu. Trelowski był bez szans.

24'

GOOOOOOOL! 1:0 DLA WISŁY! YAW YEBOAH!

21'

Udovicić wpadł w pole karne! Serb przegrał jednak pojedynek z bramkarzem Wisły.

18'

Młyński wpadł w pole karne Rakowa. Zatrzymali go defensorzy gości.

16'

Odpowiedź Rakowa. Sadlok w ostatniej chwili zablokował strzał Musiolika w polu karnym.

13'

Jak to nie wpadło? Kliment uderzył z powietrza, ale Trelowski zbił piłkę na słupek! Dobijał z bliska Kuveljić i tylko ostemplował... słupek!

10'

Pierwszy ofensywny wypad Wisły. Błąd techniczny Yeboaha zatrzymał akcję gospodarzy.

6'

Kolejny raz Raków. Uderzał Wdowiak. Bez problemu broni Biegański.

5'

Udovicić uderzał niecelnie z woleja z ostrego kąta po zagraniu Cebuli.

3'

Ivi Lopez strzelał z pola karnego. Na posterunku Mikołaj Biegański.

1'

1'

Początek meczu!

17:29

Za parę chwil początek spotkania. Piłkarze obu drużyn są już na murawie.

17:22

Spotkanie Wisła Kraków - Raków Częstochowa poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlec.

17:20

Wicemistrz Polski w 1. kolejce wygrał na wyjeździe z Piastem Gliwice 3:2, ale tydzień temu uległ w Białymstoku Jagiellonii aż 0:3. Z kolei Biała Gwiazda rozpoczęła sezon od efektownego zwycięstwa z Zagłębiem Lubin 3:0. W zeszłej kolejce zremisowała w Niecieczy z Termalicą 2:2.

17:18

W środę Wisła Kraków uczciła swój jubileusz 115-lecia istnienia meczem z włoskim SSC Napoli. Włosi wygrali pod Wawelem 2:1. Natomiast Raków Częstochowa, w czwartek bezbramkowo zremisował z rosyjskim Rubinem Kazań w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji.

17:14

Raków rozpocznie w następującym zestawieniu:

17:12

Oto wyjściowy skład Wisły Kraków:

17:10

Po towarzyskim meczu z SSC Napoli czas na powrót do ligowych emocji. W niedzielę o godz. 17.30 Wisła Kraków podejmie Raków Częstochowa w spotkaniu 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Witamy w relacji LIVE!