Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

19:53

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane za tydzień o 20:00 w Warszawie.

94'

Koniec meczu w Norwegii! Legia Warszawa wygrywa z FK Bodo/Grimt 3:2! To dobry rezultat przed rewanżowym spotkaniem.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

91'

Filip Mladenović został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

90'

Filip Mladenović dostał piłkę po prawej stronie, dośrodkował w pole karne rywali, ale tam uderzenie Luquinhasa zostało zablokowane.

88'

Ostatnia zmiana w barwach Bodo/Grimt. Marius Hoibraten pojawił się w miejsce Mariusa Lode.

86'

Końcówka spotkania jest bardzo nerwowa po obu stronach. Legia nie chce dopuścić do gry pod własną bramkę, ale nie kwapi się także do zagrożenia bramki rywali.

83'

Natomiast Ernest Muci zmienił Andre Martinsa.

83'

W zespole Legii Warszawa dwie zmiany. Mattias Johansson pojawił się w miejsce Kacpra Skibickiego

82'

Morten Konradsen otrzymuje drugą żółtą kartką i wylatuje z boiska!

79'

Pierwsza zmiana w Legii Warszawa. Rafael Lopes pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

79'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka trafiła wprost na głowę Pernambuco, a ten precyzyjnym strzałem głową zdobywa swojego gola!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pernambuco zdobywa bramkę i Bodo/Glimt znowu ma kontakt z Legią!

75'

Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

72'

Patrick Berg zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale jego strzał był bardzo niecelny.

70'

Artur Boruc został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

69'

Trzecia zmiana w szeregach Legii Warszawa. Sebastian Tounekti pojawił się w miejsce Hugo Vetlesena.

69'

Morten Konradsen został ukarany żółtą kartką za faul na połowie Legii.

68'

Mahir Emreli dostał piłkę w polu karnym rywali, ale jego uderzenie pewnie wyłapał norweski bramkarz.

67'

Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, dograł niemal perfekcyjnie w pole karne rywali. Napastnika Legii w ostatniej chwili uprzedził jeden z norweskich obrońców!

64'

Kacper Skibicki ponownie popędził prawą stroną boiska, ale tym razem jego dośrodkowanie wylądowało na górnej siatce bramki rywali.

63'

Bartosz Kapustka został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

62'

Kacper Skibicki zagrał prostopadle w kierunku Mahira Emreliego, ten popędził na bramkę rywali i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w narożniku bramki!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Mahir Emreli zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i Legia prowadzi już 3:1!

59'

Druga połowa jest dużo mniej interesująca od pierwszej. Legia Warszawa czeka na przeciwnika na własnej połowie i sporadycznie próbuje kontrować.

56'

Bodo/Glimt miał problemy z rozegraniem piłki, wmieszał się w to wszystko Mahir Emreli, ale ostatecznie snajper Legii nie przejął tej piłki.

52'

Początek drugiej połowy meczu jest dużo lepszy w wykonaniu Bodo/Glimt. Gospodarze zdominowali rywali i z coraz większym impetem nacierają na bramkę legionistów.

49'

Hugo Vetlesen wpadł z piłką w pole karne Legii, ale jego uderzenie znakomicie obronił Artur Boruc!

48'

Morten Konradsen wpadł z piłką w pole karne Legii, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego spotkania!

46'

W przerwie meczu druga zmiana w barwach FK Bodo/Glimt. Pernambuco pojawił się w miejsce Brede Moe.

19:00

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę Aspmyra Stadion, za moment wznowimy rywalizację.

18:49

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Norwegii. Do przerwy Legia Warszawa prowadzi z FK Bodo/Glimt 2:1.

45'

Po znakomitym dośrodkowaniu Alfonsa Sampsteda nieporozumienie legijnych obrońców wykorzystał Erik Botheim i precyzyjnym uderzeniem zmniejsza różnice między zespołami!

45'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Erik Botheim zdobywa kontaktową bramkę!

42'

W zespole FK Bodo/Glimt Morten Konradsen pojawił się w miejsce kontuzjowanego Fredrika André Bjørkana.

42'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, żaden z graczy Bodo/Glimt nie zdołał wybić piłki, dopadł do niej Mahir Emreli i sytuacyjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie na 2:0!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mahir Emreli podwyższa na 2:0!!!

40'

Bartosz Kapustka przejął piłkę po złym rozegraniu przez rywali i oddał mocny strzał, z którym duże problemy miał norweski bramkarz!

39'

Prostopadłe podanie w kierunku Luquinhasa, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

38'

Fredrik André Bjørkan ucierpiał bez kontaktu z rywalem.

36'

Patrick Berg zagrał w pole karne Legii, ale tam Alfons Sampsted nie zdołał jej opanować i ostatecznie stracił.

33'

Alfons Sampsted popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Artura Boruca.

31'

Świetny kontratak Bodo/Glimt po fatalnej stracie legionistów, ale złe zagranie jednego z norwegów trafiło wprost w ręce Artura Boruca.

30'

Znakomita kombinacyjna akcja Legii Warszawa po której piłka trafiła do Kacpra Skibickiego, a ten potężnym uderzeniem trafił wprost w bramkarza rywali!

28'

Mahir Emreli dostał prostopadłe podanie, ale przytomne wyjście norweskiego bramkarza zażegnało tą groźną akcję legionistów!

26'

Mahir Emreli zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale pewną interwencją popisał się norweski bramkarz.

25'

Brede Moe został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

24'

Bartosz Slisz stracił piłkę na własnej połowie, ale Norwegowie nie zdołali wykorzystać tej okazji.

22'

Kolejne prostopadłe zagranie w pole karne Legii i teraz minimalnie minął się z piłką Ulrik Saltnes!

20'

Fredrik André Bjørkan zagrał prostopadle w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

18'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Legii żaden z zawodników nie potrafił jej opanować i ostatecznie trafiła ona do Artura Boruca.

17'

Gospodarze przejęli inicjatywę, ale na razie niewiele z tego wynika. FK Bodo/Glimt nie może przedrzeć się z piłką w pole karne Legii.

14'

Teraz FK Bodo/Glimt przez dłuższą chwilę utrzymywał się przy piłce, ale niedokładne zagranie trafiło wprost w ręce Artura Boruca.

11'

Kacper Skibicki popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie w pole karne rywali okazało się niedokładne.

10'

Na razie Legia bardzo dobrze rozgrywa piłkę. Przed chwilą Kacper Skibicki stracił piłkę, ale miał przeciw sobie dwójkę przeciwników.

8'

Bartosz Kapustka znakomicie wpadł w pole karne rywali, ale jego uderzenie świetnie wybronił Nikita Khaykin!

7'

Luquinhas powraca na murawę.

6'

Patrick Berg wydawało się że znakomicie zagrał w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

5'

Luquinhas mocno ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

3'

Znakomita oskrzydlająca akcja legionistów. Piłka po prawej stronie trafiła do Kacpra Skibickiego, a ten mocnym wstrzeleniem znalazł Luquinhasa, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Luquinhas otwiera wynik spotkania z Bodo/Glimt!

2'

Na początku spotkania Legia utrzymuje się przy piłce, ale na razie rozgrywa głównie na własnej połowie.

18:00

Rozpoczynamy ten pojedynek!

17:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Aspmyra Stadion, za moment rozpoczniemy tę rywalizację.

17:48

Legioniści rozgrzewają się na okazałym obiekcie w Norwegii.

17:46

Oto skład Legii Warszawa na dzisiejszą rywalizację z FK Bodo/Glimt:

17:41

Aktualny mistrz Norwegii zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli ze stratą dwóch punktów do liderującego Molde. Bodo/Glimt w ostatnich tygodniach nie spisuje się najlepiej, bo w pięciu ostatnich pojedynkach udało im się tylko w jednym zdobyć komplet punktów. W meczu na szczycie tabeli mistrz Norwegii przegrał u siebie z Molde 0:2.

17:39

Legia Warszawa w okresie przygotowawczym rozegrała pięć spotkań. Wygrała z Bischofshofen aż 5:0, grała Lechię Gdańsk 3:2, Jagiellonię Białystok 2:0, zremisowała z Krasnodarem 1:1 oraz przegrała z Ferencvaros 0:2. Wyniki wydają się być w miarę obiecujące, jednak dopiero dzisiaj dojdzie do gry na poważnie.

17:35

Witamy serdecznie! Już dzisiaj, w czasie kiedy piłkarze najlepszych zespołów opalają się na plażach całego świata Legia Warszawa rozpoczyna batalię o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiaj w 1. rundzie eliminacji legioniści zagrają z norweską drużyną FK Bodo/Glimt. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.