Środa, 3 marca 2021, godz. 20:30
1 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
94'

Koniec meczu! Piast Gliwice wyrzuca Legię Warszawa z Pucharu Polski! To już 6 mecz z rzędu, w którym Wojskowi nie potrafią pokonać drużyny Waldemara Fornalika.

93'

Fatalnie zmarnowana okazja Waleriana Gwilii! Mógł dać Legii dogrywkę.

92'

Mateusz Winciersz ukarany żółtą kartką.

90'

Legia Warszawa ma jeszcze 3 minuty, aby odmienić losy tego meczu.

89'

Mocne uderzenie z dystansu Filipa Mladenovicia, ale bardzo pewnie broni bramkarz Piasta.

86'

Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Filipa Mladenovicia, ale Martin Konczkowski zdołał wybić piłkę.

84'

Czesław Michniewicz ukarany żółtą kartką za żywe dyskusje z arbitrem.

82'

Dobra akcja Alvesa! Tym razem zabrakło mu dokładności.

81'

Ernest Muci wypuszczony w bój, aby uratować jeszcze ten mecz! Młody Albańczyk zmienia Luquinhasa.

80'

Frantisek Plach ratuje swoja drużynę cudownie broniąc strzał Bartosza Kapustki!

79'

Niespodziewana sytuacja! Duży błąd defensywy Legii wykorzystał rezerwowy Piasta, który pokonał Misztę w sytuacji sama na sam!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tiago Alves wyprowadza Piasta na prowadzenie!

75'

Tomasza Jodłowca natomiast zmienia Tiago Alves.

74'

Kolejne zmiany. Michał Żyro zmienia Jakuba Świerczoka.

71'

Jak nie wykorzystał tego Walerian Gwilia! Gruzin miał piłkę na 5 metrze i w ostatniej chwili został zablokowany.

68'

Świetne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia! Rafael Lopes miał przed sobą pustą bramkę i skrzętnie to wykorzystał!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafael Lopes doprowadza do remisu!

65'

Wchodzi także Mateusz Winciersz, który zmienia Dominika Steczyka.

64'

Podwójna zmiana także w ekipie gości. Patryk Lipski zmienia Michała Chrapka.

63'

Walerian Gwilia dogrywa w pole karne Piasta i Rusyn w ostatniej chwili został zablokowany.

61'

Wchodzi także nowy zawodnik Wojskowych - Nazarij Rusyn. Ukrainiec zmienia Pawła Wszołka.

60'

Podwójna zmiana w Legii.Kacpra Kostorza zmienia Rafael Lopes.

56'

Walerian Gwilia wchodzi na murawę, a schodzi z niej Andre Martins.

53'

Niedokładne dośrodkowanie Pawła Wszołka. Kolejna stracona okazja.

50'

Legia kontynuuje to co działo się w pierwszej części. Utrzymują się przy piłce i jednocześnie nie zagrażają bramce Frantiska Placha.

47'

Kacper Kostorz rozpoczyna drugą połowę celnym, ale zbyt lekkim strzałem. Spokojnie broni Frantisek Plach.

46'

Gospodarze rozpoczynają od środka drugą część meczu.

46'

Czesław Michniewicz decyduje się na zmianę już w przerwie. Na murawę nie wróci już Artur Jędrzejczyk, a zmienia go Josip Juranović.

46'

Końcówka wygląda tak jak cała pierwsza połowa. Legia próbuje zaatakować rywala, ale Piast świetnie odbija ataki i to oni prowadzą w tym meczu.

42'

Zamieszanie w polu karnym Piasta i znowu brakuje wykończenia.

38'

Jakub Czerwiński wybija zagraną przez Wszołka piłkę i zażegnuje niebezpieczeństwo.

35'

Paweł Wszołek na spalonym. Legia próbuje, ale kompletnie nic z tego nie wychodzi.

33'

Bartosz Kapustki zbyt mocno podaje do Luquinhasa i od bramki zacznie Plach.

30'

Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką.

28'

Filip Mladenović dograł z rzutu wolnego, prosto na głowę Mateusza Wieteski i piłka trafiła w słupek! Było naprawdę bardzo blisko!

25'

Legia potrafi utrzymać się przy piłce, tylko zdecydowanie brakuje im ruchu z przodu.

22'

Potężne uderzenie Andre Martinsa. Portugalczykowi zabrakło jednak trochę dokładności.

21'

Legia na kilka minut zamknęła rywali w ich polu karnym. Nie przynosi to jednak większego efektu.

18'

Świetne uderzenie głową Pawła Wszołka! Zabrakło naprawdę bardzo niewiele, a piłka zatrzepotałaby w siatce!

15'

Z wysokości trybun ten mecz ogląda nasz nowy selekcjoner - Paulo Sousa. Ciekawe, na których zawodników dzisiaj najbardziej zawiesi oko? Bartosz Kapustka czy może strzelec pierwszej bramki Jakub Świerczok?

13'

Fatalne wykończenie akcji w wykonaniu Bartosza Kapustki. Piłka poszybowała bardzo daleko od bramki.

10'

Michał Chrapek ukarany żółtą kartką.

8'

Świetnie zachował się w polu karnym rywala Jakub Świerczok. Opanował piłkę zagraną przez Steczyka, minął Szabanowa i umieścił futbolówkę obok bezradnego Miszty.

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Świerczok otwiera wynik meczu!

4'

Luqinhas zgrał piłkę do Andre Martinsa, który nie zdołał oddać strzału.

2'

Świetna akcja Legii już na samym początku meczu! Paweł Wszołek mocno dograł piłkę, ale nikt z jego kolegów nie zdołał jej przeciąć.

1'

Jarosław Przybył używa gwizdka po raz pierwszy!

20:28

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

20:25

20:22

W lidze, w lepszej sytuacji znajduje się oczywiście Legia Warszawa. Wojskowi są liderami Ekstraklasy z czterema oczkami przewagi nad drugą Pogonią. Piast natomiast zajmuje 11 miejsce i do swojego rywala traci aż 15 punktów.

20:17

Statystyka ostatnich pojedynków tych zespołów stoi po stronie Piasta. Legia z drużyną Waldemara Fornalika nie wygrała od grudnia 2018. Od tamtej pory Piast wygrywał trzykrotnie, a dwa razy padł remis.

20:13

To spotkanie niewątpliwie można uznać za najciekawszą parę ze wszystkich. Spotykają się w końcu najlepsze polskie drużyny ostatnich dwóch lat. Obie mają też chrapkę na zdobycie kolejnego trofeum.

20:10

20:07

20:05

Czas poznać ostatniego półfinalistę Pucharu Polski! Legia Warszawa czy Piast Gliwice? Kto to dołączy do Arki, Rakowa i Cracovii? Na relację LIVE serdecznie zaprasza Bartek Modzelewski!