Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
0 : 1
Radomiak RadomRadomiak Radom
96'

Koniec! Radomiak wygrywa w Sosnowcu 1:0 i pozostaje w ścisłej czołówce Fortuna 1 Ligi. Z kolei przed piłkarzami Zagłębia nerwowy weekend, bo w sobotę gra GKS Bełchatów.

95'

Za lekki strzał Duriski.

92'

A Filipe Nascimento za Leandro.

92'

Artur Bogusz pojawia się za Damiana Gąskę.

90'

Martim Maia za Gojnego.

90'

Jeszcze żółta kartka dla Leandro.

90'

Kartka dla Mateusza Cichockiego.

86'

Gojny nieprzepisowo zatrzymał Leandro i zarobił żółtą kartkę.

84'

Dominik Sokół zastępuje Radeckiego.

82'

Quentin Seedorf za Joao Oliveirę.

82'

Filip Karbowy w miejsce Masłowskiego.

74'

A Marcin Pisarek za Korzenieckiego.

74'

Dawid Ryndak wchodzi w miejsce Łukasza Turzynieckiego.

71'

Po kontrze Leandro trafił prosto w kolegę z zespołu.

68'

Nikt z piłkarzy gospodarzy nie był w stanie zamknąć dośrodkowania Gojnego.

64'

Patryk Mikita wchodzi za Kozaka.

63'

Mateusz Radecki pudłuje w świetnej sytuacji po zagraniu Kozaka!

61'

Bramkarz Zagłębia wyłapuje dośrodkowanie Kozaka spod samej linii końcowej.

56'

Teraz Lukas Duriska o krok od bramki samobójczej, ale uratował Zagłębie Stępniowski!

54'

Kochalski uprzedził Michała Masłowskiego, do którego adresowane było dośrodkowanie.

50'

Bardzo pechowy początek drugiej połowy w wykonaniu Zagłębia, które stworzyło kilka dobrych okazji przed przerwą.

47'

1:0 DLA RADOMIAKA!! SAMOBÓJ PIOTRA POLCZAKA PO DOŚRODKOWANIU KOZAKA!!

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Zamieszanie pod bramką Radomiaka po wrzutce Misaka ze stałego fragmentu, ale nikt z gospodarzy nie był w stanie oddać strzału.

42'

Po stałym fragmencie dla sosnowiczan do (trudnej) pozycji strzałowej doszedł Maciej Ambrosiewicz, ale uderzył niecelnie.

38'

Kozak zagrywał w pole bramkowe i bramkarz Zagłębia wybija piłkę na korner.

33'

Celne uderzenie Nikolasa Korzenieckiego z linii pola karnego, ale bramkarz Radomiaka nie dał się zaskoczyć.

29'

Strzał Kozaka po wybitym dośrodkowaniu przepadł w gąszczu nóg zawodników Zagłębia.

23'

Bardzo aktywny Misak tym razem uderzył po długim rogu. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

20'

Powinno być 1:0 dla Zagłębia! Misak dostał podanie w polu karnym i trafił w słupek! Piłka do niego wróciła, ale dobitkę obronił bramkarz!

18'

Niecelna próba z dystansu Patrika Misaka.

15'

Miłosz Kozak zszedł z prawego skrzydła do środka, uderzył kąśliwie i odbił piłkę do boku bramkarz Zagłębia!

13'

Efektowna akcja Leandro, który przedarł się środkiem mijając dwóch obrońców. Uderzył na bramkę i z drobnymi problemami poradził sobie Stępniowski.

11'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Dawida Gojnego z jego słabszej, prawej nogi.

8'

Spokojnie poczynają sobie w pierwszych minutach zawodnicy Radomiaka.

3'

Między słupki ekipy z Sosnowca wraca Krystian Stępniowski, który po raz ostatni grał 20 marca.

1'

Zaczynamy mecz.

17:22

17:20

17:10

Zagłębie to jeden z kilku zespołów, które nie są pewne utrzymania. Zajmuje przedostatnie miejsce, mając ledwie trzy punkty zapasu nad GKS Bełchatów. Ostatnio Zagłębie przegrało z Koroną Kielce 0:1, podczas gdy GKS wygrał z Resovią 3:1, przełamując czarną serię sięgającą listopada.

17:07

Teraz Radomiakowi pozostaje sportowa rywalizacja. Po pokonaniu Stomilu Olsztyn (1:0) podpieczni Darusza Banasika ustawili się w peletonie za Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Tak jak drugi GKS Tychy ugrali dotąd 50 punktów. Dla porównania w zeszłym sezonie na tym samym etapie mieli 47 punktów.

17:05

Radomiak poważnie myśli o ekstraklasie. Dowodów na to jest przynajmniej kilka. Ten najnowszy dotyczy stadionu. Zespół z Radomia we wniosku licencyjnym zgłosił obiekt w Bełchatowie, z którego właśnie "wyprowadził" się Raków Częstochowa. PZPN już zgodził się na takie rozwiązanie.

17:01

Witamy! W piątkowym meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi Zagłębie Sosnowiec zagra u siebie z Radomiakiem Radom. Obu zespołom przyświecają zupełnie inne cele. Relacja na żywo w GOL24.pl.