ResoviaResovia
1 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
93'

Koniec meczu! Resovia pokonała Stomil Olsztyn 1:0 po trafieniu Bartosza Jarocha!

91'

Trzy minuty dołożył sędzia do drugiej części gry.

88'

Damian Byrtek został napomniany żółtą kartką.

86'

Bartosz Jaroch uderzył z rzutu wolnego i piłka w końcu wpadła do siatki. Resovia blisko wygranej!

85'

GOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA RESOVII! BARTOSZ JAROCH!

83'

Jakub Wróbel opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Przemysław Zdybowicz.

80'

Jakub Tecław wszedł w miejsce Mateusza Skrzypczaka.

74'

Maksymilian Hebel ładnie przymierzył z rzutu wolnego. Piłkę odbił golkiper Stomilu, a dobitka minęła bramkę.

71'

Rafał Mikulec opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Maksymilian Hebel.

70'

Kamil Antonik wszedł w miejsce Bartłomieja Wasiluka.

69'

Grzegorz Kuświk wszedł w miejsce Jakuba Mysiorskiego.

68'

Bartosz Jaroch został ukarany żółtą kartką.

64'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Stomilu. Wyszedł z opresji Michał Leszczyński.

62'

Okazja Stomilu! Karol Dybowski broni nogą po strzale Wojciecha Łuczaka.

58'

Bartłomiej Kiełbasa wszedł w miejsce Karola Twardowskiego.

58'

Cezary Demianiuk zastąpił Radosława Adamskiego.

56'

Jakub Wróbel oddał celny strzał po dograniu Rafała Mikulca. Broni Michał Leszczyński.

53'

Zawodnicy Stomilu reklamowali u sędziego, że Dawid Kubowicza zagrał ręką w polu karnym.

50'

Strata Resovii po wrzutce Kamila Słabego z rzutu rożnego.

49'

Bartosz Jaroch dogrywał z rzutu wolnego. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

46'

Druga połowa już się rozpoczęła!

46'

Jedna zmiana w ekipie Stomilu. Adrian Szczutowski wszedł w miejsce Huberta Szramki.

45'

Koniec pierwszej części gry! Do przerwy w Rzeszowie bez goli.

42'

Radosław Adamski uderzył z ponad 20 metrów. Wyraźnie ponad poprzeczką.

40'

Gospodarze domagali się rzutu karnego po tym, jak Karol Twardowski padł w polu karnym.

35'

Ależ szansa Stomilu! Wojciech Łuczak huknął z rzutu wolnego. Futbolówka obiła poprzeczkę

34'

Jurich Carolina faulowany blisko pola karnego Resovii. Rzut wolny dla Stomilu.

25'

Sam van Huffel został napomniany żółtą kartką.

20'

Strzelał Rafał Adamski. Na posterunku Michał Leszczyński.

15'

Karol Dybowski odbił piłkę po strzale zawodnika Stomilu zza szesnastki.

11'

Kamil Słaby wstrzelił piłkę z rzutu wolnego. Niepewnie w bramce Michał Leszczyński.

9'

Kamil Słaby zagrywał do Rafała Mikulca. Zawodnik Resovii strzelał z kilku metrów, ale ponad bramką.

6'

Akcja olsztynian. Bramkarz Resovii uprzedził Jakuba Mysiorskiego.

3'

Karol Twardowski przed szansą po dograniu z prawej strony. Napastnik Resovii przeciął piłkę wślizgiem, ale nie trafił w światło bramki.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra! Spotkanie już się rozpoczęło!

14:47

Zawody poprowadzi sędzia Paweł Malec z Łodzi.

14:44

Stomil Olsztyn jest czternasty. Do tej pory zgromadził pięć "oczek" więcej od Resovii. Przed tygodniem zwycięski debiut w roli trenera zaliczył Piotr Klepczarek. W Bełchatowie olsztynianie po zaciętym meczu wygrali 3:2. Tym samym zakończyli fatalną serię czterech porażek z rzędu.

14:42

Beniaminek z Rzeszowa notuje serię pięciu meczów bez porażki. Wygrał pojedynki z Termalicą Nieciecza (3:1) i ostatnio z Łódzkim Klubem Sportowym (1:0) oraz zaliczył trzy remisy. W tabeli przesunął się na piętnastą lokatę. Nad ostatnim GKS-em Bełchatów ma pięć punktów zapasu.