Wisła KrakówWisła Kraków
93'

Koniec meczu! Legia Warszawa bezbramkowo remisuje z Wisłą Kraków.

91'

Piąstkował Mateusz Lis po dośrodkowaniu Juranovicia. Sędzia odgwizdał faul Jasura na bramkarzu.

90'

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89'

Luquinhas napędził akcję Legii. Frydrych interweniował wślizgiem i odciął od podania Juranovicia.

88'

Cezary Miszta poślizgnął się przy wybiciu piłki. Bez konsekwencji.

86'

Serafin Szota wszedł w miejsce Konrada Gruszkowskiego.

84'

Jakub Błaszczykowski dośrodkował w pole karne. Głową wybił Artur Jędrzejczyk.

83'

Jakub Błaszczykowski zameldował się na boisku. Zastąpił Macieja Sadloka.

81'

Andre Martins przewrócił się w momencie podania. Piłkę przejął Starzyński, ale kontratak gości się nie powiódł.

79'

Zmiana w Legii. Jasur pojawił się na boisku w miejsce Rafaela Lopesa.

77'

Paweł Wszołek dynamicznie wbiegł w pole karne po zagraniu Luquinhasa, ale stracił równowagę.

74'

Impulsywnie zareagował Czesław Michniewicz. Szymon Marciniak ukarał trenera Legii żółtą kartką.

74'

Żan Medved wszedł w miejsce Yawa Yeboaha.

73'

Konrad Gruszkowski został napomniany żółtą kartką.

72'

Josip Juranović upadł na murawę po starciu z Konradem Gruszkowskim.

69'

Dośrodkowanie z rogu na dalszy słupek. Poradzili sobie przyjezdni.

68'

Mocno wstrzelił piłkę w pole karne Josip Juranović. Będzie rzut różny dla gospodarzy.

66'

67'

Luquinhas faulowany na lewym skrzydle blisko pola karnego.

66'

Paweł Wszołek wszedł w miejsce Filipa Mladenovicia.

64'

Andre Martins zagrywał prostopadle do Pekharta. Kone odciął snajpera Legii od podania.

62'

Stefan Savić z ośmiu metrów zapakował piłkę do siatki! Sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

61'

Legia zdobyła teren krótkimi podaniami. Filip Mladenović zbyt głęboko dośrodkował w pole karne.

58'

Maciej Sadlok poślizgnął się przy rzucie wolnym. Kiks Pekharta i wiślacy mają rzut rożny.

56'

Bartosz Kapustka zameldował się na boisku w miejsce Bartosza Slisza.

56'

Podwójna zmiana w ekipie Legii. Luquinhas wszedł w miejsce Muciego.

53'

Po rzucie rożnym Tomas Pekhart obrócił się i silnie uderzył lewą nogą. Mateusz Lis odbił piłkę do boku.

52'

Nieczysto strzelał Yaw Yeboah. Od bramki rozpocznie Cezary Miszta.

51'

Uderzał Gieorgij Żukow. Piłka po nodze rywala, będzie rzut rożny.

50'

Mateusz Hołownia został napomniany żółtą kartką. Legionista faulował Yeboaha.

49'

Kontratak Legii. Rafael Lopes z pierwszej piłki zagrywał do środka, ale przeszkodził mu rywal.

47'

Przerwa w grze. Upadł Artur Jędrzejczyk po starciu w powietrzu z Brown Forbesem.

46'

Druga połowa już się zaczęła. Od środka rozpoczęli wiślacy!

45'

Koniec pierwszej połowy! W starciu Legii z Wisłą do przerwy bez goli.

44'

Filip Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego. Dobrze ustawił się Maciej Sadlok.

43'

Łukasz Burliga obejrzał żółtą kartkę za faul na Juranoviciu.

41'

Bartosz Slisz wrzucił piłkę na głowę Tomasa Pekharta, ale Czech z sześciu metrów trafił w Mateusza Lisa!

38'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sędzia odgwizdał ofensywny faul Mateusza Wieteski.

36'

Zagrali z pierwszej piłki gospodarze. Dobrze odczytał ich zamiary Kone, który odciął od podania Rafaela Lopesa.

33'

Wiślacy zaatakowali lewą flanką. Dobry powrót Artura Jędrzejczyka wyjaśnił sytuację.

31'

Andre Martins zagrał z wolnego zbyt głęboko i piłkę wyłapał Mateusz Lis.

30'

Mateusz Hołownia powalczył z Żukowem. Legionista wywalczył rzut wolny.

26'

Andre Martins w pole karne w kierunku Rafaela Lopesa. Przeciął podanie Kone.

24'

Stefan Savić z rzutu rożnego w pole karne. Pekhart interweniował we własnym polu karnym.

22'

Konrad Gruszkowski przedzierał się prawym skrzydłem. Zatrzymał wiślaka Filip Mladenović.

20'

Kontratak Legii. Filip Mladenović zagrał górna piłkę do Pekharta. Frydrych uprzedził Czecha i wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej. Wcześniej był jednak ofsajd.

17'

Josip Juranović odegrał do Rafaela Lopesa. Piłka trafiła jeszcze do Tomasa Pekharta, ale Czech się poślizgnął.

15'

Znowu groźnie pod bramką Legii. Po wybiciu Wieteski piłka spadła pod nogi Yawa Yeboaha. Wiślak uderzył, ale tuż obok słupka.

12'

Andre Martins wycofał do Bartosza Slisza. Pomocnik Legii fatalnie spudłował z 16. metrów.

9'

Nieczysto uderzył Brown Forbes po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

7'

Yaw Yeboah strzelił z dość ostrego kąta. Na posterunku Cezary Miszta.

4'

Filip Mladenović na lewym skrzydle. Serb niedokładnie zagrał do Ernesta Muciego.

2'

Wisła zaczęła agresywnie. Yaw Yeboah przegrał starcie z Mateuszem Hołownią.

1'

Szymon Marciniak rozpoczął spotkanie! Gramy!

14:58

Wiślacy uhonorowali mistrzów Polski szpalerem:

14:47

Spotkanie przy Łazienkowskiej poprowadzi sędzia Szymon Marciniak. Za VAR odpowiedzialny będzie Piotr Lasyk.

14:42

Biała Gwiazda wciąż nie zapewniła sobie utrzymania. Ma pięć punktów zapasu nad ostatnią Stalą Mielec, ale w końcówce sezonu gra wręcz katastrofalnie. W ostatnich pięciu meczach strzeliła dwa gole i sięgnęła po jedno "oczko".

14:38

Środowy remis Rakowa Częstochowa w Białymstoku zapewnił Legii mistrzostwo Polski, już 15. w historii. Stołeczny zespół ma dziewięć punktów przewagi na Rakowem i Pogonią Szczecin, a także lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Czesław Michniewicz w meczach z Wisłą, Stalą i Podbeskidziem może dokonać przeglądu kadr.

14:32

Oto wyjściowy skład Wisły Kraków:

14:30

Legia Warszawa zagra w następującym składzie:

14:25

Świeżo upieczony mistrz Polski zmierzy się z niepewną ligowego bytu Białą Gwiazdą. Jesienią w Krakowie górą była Legia, która wygrała 2:1. Początek spotkania o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!