Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

19:57

Za tydzień Zagłębie Lubin podejmie na własnym stadionie Piasta Gliwice, natomiast Wisła Kraków na własnym stadionie w derbach Krakowa zmierzy się z Cracovią.

19:56

Dzięki temu zwycięstwo Zagłębie Lubin zrównało się punktami z Piastem Gliwice, Śląskiem Wrocław i Lechią Gdańsk, więc mają duże szanse na zajęcie czwartego miejsca na koniec sezonu.

93'

Koniec meczu w Lubinie! Zagłębie rozbija Wisłę Kraków aż 4:1.

92'

Aleksander Buksa został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

89'

W zespole Zagłębia Lubin Adam Ratajczyk zmienił Patryka Szysza.

88'

Samuel Mraz dostał piłkę w polu karnym Wisły, minął rywala i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce obok bezradnego Mateusza Lisa!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Samuel Mraz pieczętuje zwycięstwo Zagłębia Lubin! "Miedziowi" prowadzą już 4:1!

85'

Natomiast w zespole Zagłębia Lubin Samuel Mraz zastąpił Karola Podlińskiego.

84'

W zespole Wisły Kraków Rafał Boguski pojawił się w miejsce Gieorgija Żukowa.

81'

Karol Podliński ucierpiał przy starciu z jednym z rywali.

79'

Natomiast Żan Medved zmienił Stefana Savića.

79'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Aleksander Buksa pojawił się w miejsce Felicio Brown Forbesa

78'

Felicio Brown Forbes sfaulował rywala pod polem karnym Zagłębia i gracz gości otrzymał żółtą kartkę.

75'

Filip Starzyński fantastycznym strzałem z rzutu wolnego wpakował piłkę niemal w samo okienko bramki rywala!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Filip Starzyński podwyższa prowadzenie Zagłębia Lubin na 3:1!

73'

Gieorgij Żukow został ukarany żółtą kartką za faul pod własną bramką.

72'

Serafin Szota zagrał zbyt mocno do swojego bramkarza, ten nie zdołał opanować piłki, którą przejął Patryk Szysz i z zimną krwią skierował piłkę do bramki rywala!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!!!!!!!!!!!!! Patryk Szysz daje prowadzenie Zagłębiu Lubin!

69'

Dejan Drazić powinien zdobyć bramkę dla Zagłębia! Po znakomitym podaniu Filipa Starzyńskiego sam na sam z bramkarze Wisły wyszedł Dejan Drazić, ale snajper Zagłębia fatalnie spudłował!

67'

Dejan Drazić popędził z kontratakiem, jednak w decydującym momencie gracz Zagłębia podał niecelnie.

65'

Stefan Savić dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam Felicio Brown Forbes nie zdołał oddać strzału.

61'

W zespole Zagłębia Lubin Łukasz Łakomy pojawił się w miejsce Jakuba Żubrowskiego.

60'

Filip Starzyński dośrodkował wprost na nogę Karola Podlińskiego, ale ten zagrał ręką i arbiter przerwał akcję gospodarzy.

59'

Zagłębie wywalczyło rzut wolny na połowie rywali, za moment będą mieli okazję na dobre dośrodkowanie.

56'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia do piłki doszedł Maciej Sadlok, ale gracz gości nie zdołał oddać celnego strzału.

53'

Kacper Chodyna ucierpiał po starciu z jednym rywali, ale za chwilę powinien wrócić do gry.

52'

Jewgienij Baszkirow chciał zagrać prostopadle w pole karne Wisły, ale tam obrońcy rywali przejęli to podanie.

49'

Kacper Chodyna dostał piłkę w polu karnym Wisły Kraków, ale jego uderzenie świetnie wybronił Mateusz Lis!

47'

Felicio Brown Forbes znalazł się z piłką w polu karnym Zagłębia, ale piłka po jego uderzeniu i odbiciu się od przeciwnika wyszła na rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Lubinie.

46'

W zespole Wisły Kraków Serafin Szota pojawił się w miejsce Dawida Szota.

19:04

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Lubinie. Za moment rozpoczniemy drugą część tego pojedynku.

18:48

Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy remis 1:1.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

44'

Teraz Dejan Drazić znalazł się z piłką w polu karnym gości, ale uderzył fatalnie.

43'

Jewgienij Baszkirow dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale uderzenie Rosjanina pewnie wyłapał Mateusz Lis.

40'

Teraz Nikola Kuveljić uderzył z dystansu, ale obok bramki Dominika Hładuna.

38'

Jakub Żubrowski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

37'

W odpowiedzi w polu karnym gospodarzy znalazł się Stefan Savić, ale uderzenie gracza Wisły trafiło w przeciwnika.

36'

Karol Podliński dostał piłkę przed polem karnym Wisły i zdecydował się na szybki strzał, który znalazł drogę do bramki rywali tuż przy samym słupku!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Karol Podliński doprowadza do wyrównania!

35'

Kacper Chodyna dostał piłkę w polu karnym gości i zdecydował się na mocny strzał, który świetnie wybronił Mateusz Lis!

34'

Filip Starzyński dośrodkował w pole karne Wisły, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

32'

Karol Podliński został sfaulowany pod bramką Wisły i gospodarze będą mieli okazję na dobre dośrodkowanie.

29'

Yaw Yeboah ponownie zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale tym razem pewnie interweniował Dominik Hładun.

27'

Kacper Chodyna dostał piłkę przed polem karnym Wisły, ale uderzył bardzo niecelnie.

25'

Dośrodkowanie piłki w pole karne gości pewnie wyłapał Mateusz Lis.

23'

Dejan Drazić ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

22'

Dawid Szot ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

21'

Po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne Wisły Kraków do piłki dopadł Kacper Chodyna, jednak gracz gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

19'

Yaw Yeboah dostał piłkę przed polem karnym Zagłębia i zdecydował się na szybki strzał. Jednak piłka po jego uderzeniu minęła słupek bramki rywali.

17'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Sadloka próbując interweniować Sasa Balić skierował piłkę do własnej bramki! Wisła prowadzi 1:0!

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Wisła Kraków obejmuje prowadzenie po bramce samobójczek Sasy Balića!

15'

Piotr Starzyński popędził prawą stroną boiska i jego dośrodkowanie na rzut rożny wybił Dominik Hładun.

14'

Wisła Kraków od kilku minut utrzymuje się przy piłce, ale na razie nie wynika z tego żadne zagrożenie pod bramką rywali.

11'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło żadnego zagrożenia w polu karnym gospodarzy.

10'

Pierwszy rzut rożny dla Wisły Kraków. Goście będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie.

8'

Maciej Sadlok zagrał prostopadle w kierunku Felicio Brown Forbesa, ale snajper Wisły nie był w stanie dojść do tej piłki.

6'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Wisły, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

5'

Zarówno Patryk Szysz jak i Nikola Kuljević ucierpieli przy tym starciu.

4'

Nikola Kuveljić został ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej na Patryku Szyszu.

3'

Spokojne rozpoczęcie spotkania w Lubinie, Zagłębie częściej utrzymuje się przy piłce, ale na razie rozgrywa ją w środku pola.

18:01

Rozpoczynamy mecz w Lubinie!

17:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Lubinie. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

17:49

17:48

17:46

W jesiennym pojedynku obu zespołów lepszy okazał się zespół Zagłębia Lubin, który wygrał u siebie 2:1 po bramkach Lorenco Simića, oraz Kacpra Chodyny. Jedyną bramkę dla "Białej Gwiazdy" zdobył Felicio Brown Forbes.

17:42

Natomiast Wisła Kraków u siebie uległa rewelacyjnej Warcie Poznań 0:1. Przed długi czasu utrzymywał się bezbramkowy remis i gdy wydawało się, że ten mecz zakończy się właśnie takim rezultatem, wtedy goście zdobyli zwycięskiego gola.

17:40

Zagłębie Lubin wygrało dwa ostatnie spotkania ligowe. W ostatni weekend "Miedziowi" pokonali na wyjeździe Stal Mielec 2:0 po bramkach Filipa Starzyńskiego i Patryka Szysza.

17:34

Natomiast Wisła Kraków zajmuje dwunaste miejsce w lidze i bliżej jej do ostatniego miejsca w tabeli niż do czołówki. "Biała Gwiazda" ma osiem punktów przewagi nad ostatnią Stalą Mielec i raczej nie jest już zagrożona spadkiem, jednak to wciąż nie jest bezpieczna przewaga.

17:32

Faworytem spotkania wydają się być gospodarze, którzy zajmują ósmą pozycję w tabeli PKO Ekstraklasy. "Miedziowi" do czwartego Piasta Gliwice tracą tylko trzy punkty i mogą jeszcze liczyć na udział w europejskich pucharach tego lata.

17:30

Witamy serdecznie! W pierwszym środkowym meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin podejmie na własnym stadionie Wisłę Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.