Stal MielecStal Mielec
0 : 1
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
95'

Wojciech Myć gwiżdże po raz ostatni! Raków Częstochowa wywozi z Mielca komplet punktów i awansuje na drugie miejsce w tabeli, spychając Pogoń na najniższy stopień podium!

94'

Gospodarze rzucili się do ataku niemal całym zespołem. Częstochowianie wyszli z opresji.

93'

IVI LOPEZ NIE MYLI SIĘ!!!

Pewne, mocne uderzenie Hiszpana w środek bramki. Zmylony Rafał Strączek rzucił się w stronę lewego słupka!

92'

Rzut karny dla Rakowa! Grzegorz Tomasiewicz "wyciął" Kamila Piątkowskiego!

90'

Jakub Arak zmienia Daniela Szelągowskiego

90'

Po wyrzucie Petteriego Forsella Mateusz Żyro główkuje wyżej niż dalej. Dominik Holec łapie piłkę.

90'

Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Rakowa. Może być groźnie.

86'

Andreja Prokić przedarł się z prawej strony w pole karne Rakowa. Podaje do Aleksandara Kolewa, ale wmieszał się w to Andrzej Niewulis.

20:43

Na razie nic na to nie wskazuje

81'

Kamil Piątkowski główkuje nad poprzeczką. Rafał Strączek ustawia piłkę na 5. metrze.

80'

Patryk Kun próbował przedrzeć się lewą stroną w pole karne Stali. Nie zdołał zagrać przed bramkę do Jakuba Araka. Piłkarze Marka Papszuna mają jednak korner.

78'

Bożidar Czorbadżijski upomniany żółtą kartką za skoszenie Jakuba Araka z równo zroszoną trawą.

76'

... a za Mateusza Maka pojawia się Andreja Prokić.

76'

A po chwili w Stali podwójna zmiana - Mateusz Żyro za Macieja Domańskiego...

75'

Marcin Cebula zmienia Wiktora Długosza.

74'

Powtórka z rozrywki. Krystian Getinger przyjmuje na ciało strzał Hiszpana. Po rykoszecie piłka zmierzała za linię końcową, ale przed nią zdołał ją złapać Rafał Strączek.

74'

Nie ma gola dla Rakowa! Ivi Lopez przejmuje piłkę w "szesnastce", po czym uderza w stronę prawego rogu. Krystian Getinger głową, sprzed bramki, wybija piłkę na rzut rożny!

72'

Rafał Strączek pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Iviego Lopeza.

70'

Czech wrzuca na dalszy słupek do Andrzeja Niewulisa, który uderza głową wysoko nad bramką.

69'

Zdaniem sędziego Grzegorz Tomasiewicz faulował Petra Schwarza. Rzut wolny dla gości blisko prawej linii bocznej pola karnego gospodarzy.

68'

To była najgroźniejsza okazja gości! Petrowi Schwarzowi brakowało niewiele, by skierować piłkę do siatki, a tak "tylko" obił słupek po uderzeniu z linii 16. metra!

64'

Atak Stali lewą stroną przerwany przed polem karnym Rakowa. Goście grają z autu.

62'

Bożidar Czorbadżijski blokuje strzał Zorana Arsenicia z pola karnego po dośrodkowaniu Marko Poletanovicia.

58'

Zupełnie nieudany strzał Aleksandara Kolewa. Dominik Holec z "piątki".

20:15

Trudne warunki w Mielcu

56'

Ivi Lopez zmienia bezbarwnego Mateusza Wdowiaka.

55'

Kolejny atak gospodarzy przynosi rzut rożny. Tym razem nie było zagrożenia.

53'

KAPITALNA PARADA DOMINIKA HOLCA!!!

Z najwyższym trudem odbija piłkę atomowym uderzeniu Marcina Flisa![ Piłka zmierzała do siatki pod poprzeczkę, ale bramkarz Rakowa zdołał wyciągnąć się jak struna i skutecznie interweniować!!!

50'

Przerwa w grze. Marko POletanović, w walce o piłkę, doznał "pięściarskiego" urazu.

48'

Rafał Strączek musiał szybko wybijać. Uprzedził nadbiegającego Petra Schwarza.

47'

Po dalekim wyrzucie z autu Petteriego Forsella zrobiło się zamieszanie w polu karnym Rakowa, ale sędzia dopatrzył się przewinienia ze strony gospodarzy.

46'

Dalekie zagranie do Aleksandara Kolewa. Ten poradził sobie z Andrzejem Niewulisem, ale skutecznie przed polem karnym zaasekurował go Zoran Arsenić.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

19:55

Wracamy do Mielca, gdzie dobiega końca przerwa w zaległym meczu 23. kolejki Ekstraklasy między Stalą Mielec a Rakowem. Po mocno przeciętnej pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

19:54

Stal - Raków w obiektywie

45'

Dośrodkowanie nie znajduje adresata przed bramką i sędzia Wojciech Myć zaprasza obie drużyny na przerwę. Stal Mielec bezbramkowo remisuje z Rakowem.

45'

Jonathan de Amo znowu w roli głównej. Tym razem blokuje dośrodkowanie Davida Tijanicia. Rzut rożny.

44'

Petteri Forsell wyrzuca z autu w pole karne do Jonathana de Amo. Nie udało mu się głową zgrać przed bramkę Rakowa.

43'

Marko Poletanović ograł 3 rywali, ale "rumakowanie" skończyło się na Grzegorzu Tomasiewiczowi, który ucierpiał jeszcze w tej sytuacji. Kartki nie ma.

41'

Petteri Forsell z piłką przy linii bocznej. Po krótkim wyrzucie ustawionego blisko kolegi i podaniu zwrotnym zdecydował się na dośrodkowanie z ok. lewego narożnika pola karnego, ale został zablokowany.

19:41

39'

Za lekko Grzegorz Tomasiewicz zagrał do Rafała Strączka. Ten czekał na piłkę i nadbiegł Jakub Arak. Przy wybiciu w bramkarza Stali wbiegł napastnik Rakowa. Moment zawahania i byłby niecodzienny gol dla gości!

38'

Przez moment poza boiskiem leżał Kamil Piątkowski, którego barkiem w głowę uderzył Aleksandar Kolew.

37'

Marcin Flis ostro potraktowany przez Wiktora Długosza na boku boiska. Sędzia tym razem nie zdecydował się sięgać do kieszonki, mimo że to przewinienie było łudząco podobne do Kamila Piątkowskiego z 33. minuty.

36'

Nie powiódł się atak gości. Rafał Strączek z "piątki".

33'

Kamil Piątkowski upomniany żółtą kartką za faul.

32'

Rafał Strączek nie miał problemu ze strzałem Wiktora Długosza.

31'

Maciej Domański uderza zza pola karnego niespełna metr obok prawego słupka.

28'

Petr Schwarz próbował przedrzeć się lewą stroną. Uciekła mu piłka, co wykorzystał Albin Granlund.

25'

Piłkarze Włodzimierza Gąsiora starają się grać kombinacyjnej, zmuszając rywala do biegania. Na razie gospodarze nie są w stanie zbliżyć w okolice pola karnego triumfatora Pucharu Polski.

21'

A teraz Marko Poletanović "szukał" lekką wcinką kolegów w polu karnym gospodarzy. Nie "znalazł" ich i od bramki Rafał Strączek.

20'

Dośrodkowanie Marcina Flisa z lewej strony w pole karne nie znajduje adresata. Grę z "piątki" wznawia Dominik Holec.

17'

Marko Poletanović zagrywa prostopadle do Wiktora Długosza, który podaje płasko do wbiegającego Jakuba Araka. Szybszy od niego był Rafał Strączek, który złapał piłkę.

14'

David Tijanić na spalonym.

13'

W odpowiedzi Albin Granlund wrzuca w pole karne do Aleksandara Kolewa. Anemiczna główka nie mogła sprawić problemu bramkarzowi Rakowa.

12'

Składny atak gości prawą stroną zakończony płaskim zagraniem Kamila Piątkowskiego na bliższy słupek. Jakub Arak nie zdołał "zamknąć" akcji wślizgiem. Piłkę łapie Rafał Strączek.

8'

Dobre dośrodkowanie na dalszy słupek do Wiktora Długosza. Ten uderza wolejem, po koźle, obok lewego słupka.

7'

W odpowiedzi atak Patryka Kuna lewą flanką. Wrzuca on na bliższy słupek do Jakuba Araka, którego strzał głową przelatuje nad poprzeczką po rykoszecie od Krystiana Getingera.

5'

... i po dalekim wyrzucie piłka spadła na woleja Marcina Flisa, którego strzał z trudem odbija Dominik Holec!

4'

Dalekie zagranie po linii do Albina Granlunda. Nie zdołał dośrodkować, bowiem Zoran Aresnić posłał piłkę za linię boczną. Petteri Forsell bierze piłkę w ręce...

4'

Mielczanie wyszli spod pressingu z wykorzystaniem Rafała Strączka. Szybko jednak stracili piłkę na wysokości linii środkowej boiska.

3'

Atak pozycyjny Rakowa w środku pola. Do przodu chciał ruszyć Kamil Piątkowski, ale niezgodnie z przepisami przeszkodził mu Aleksandar Kolew.