Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0 : 4
1. połowa0 : 3
90'

Koniec meczu! Tomas Pekhart zdemolował dzisiaj Zagłębie Lubin! Legia przez cały mecz kontrolowała jego przebieg. Tym samym utrzymuje 7-punktową przewagę nad drugą Pogonią!

87'

Mocne, ale niecelne uderzenie Kamila Kruka.

86'

Fatalne dośrodkowanie Chodyny. Piłka zanotowała pusty przelot.

83'

Bartosz Kapustka świetnie obsłużył Waleriana Gwilię. Gruzina uprzedził jednak Dominik Hładun.

79'

Swój występ zakończył także Luquinhas, a w jego miejsce zameldował się Ernest Muci.

78'

Jakub Kisiel zmienia Bartosza Slisza.

78'

Artem Szabanow schodzi, a wchodzi Mateusz Hołownia.

78'

Zmiany w obu drużynach. Trzy w Legii i jedna w Zagłębiu. Dejan Drazić zmieniony przez Łukasza Łakomego.

77'

Adam Ratajczyk powstrzymuje Gwilię i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

73'

Przypadkowe zderzenie Bartosza Slisza i Dominika Hładuna. Na szczęście nie stało się nic poważnego.

72'

Bartosz Kapustka przewraca się w polu karnym Zagłębia, ale gwizdek Pawła Gila milczy.

71'

Walerian Gwilia był bliski zdobycia gola! Zabrakło mu tylko trochę dokładności.

70'

Gdyby kibice mogli zasiąść na trybunach to teraz rozniosłyby się gromkie brawa - nawet od fanów Zagłębia. Tomas Pekhart opuszcza murawę, a zmienia go Kacper Kostorz.

69'

Słaby strzał Juranovicia. Hładun spokojnie broni.

67'

64'

Czeski napastnik jest dzisiaj nieprawdopodobny! Lorenco Simić popełnił fatalny błąd co skrzętnie wykorzystał właśnie Pekhart! Dominik Hładun nie miał żadnych szans.

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart po raz czwarty!

61'

Zagłębie nie ma dzisiaj pomysłu na sforsowanie defensywy gości. Każda akcja jest powstrzymywana na wczesnym etapie.

57'

Walerian Gwilia pojawia się na murawie w miejsce Andre Martinsa.

54'

Zablokowane uderzenie Bartosza Slisza. Dominik Hładun ma piłkę w rękach.

50'

Patryk Szysz znowu zagroził bramce rywali. Tym razem interweniował Artur Boruc.

47'

Patryk Szysz oddał bardzo sprytny strzał z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak słupek bramki Artura Boruca.

47'

Mateusz Wieteska ukarany żółtą kartką.

46'

Zaczynamy drugą część meczu! Czy Zagłębie zdoła jeszcze wrócić do tego meczu?

46'

Na drugą połowę nie wychodzi także Jakub Żubrowski. W jego miejsce pojawił się Kamil Kruk.

46'

Martiin Sevela w przerwie dokonuje jeszcze dwóch zmian. Samuel Mraz zmienia Karola Podlińskiego.

48'

Zagłębie Lubin 0:3 Tomas Pekhart. Tak możemy opisać pierwszą połowę tego pojedynku. Czeski napastnik świetnie odnalazł się po kontuzji i w 13 minut skompletował hat-tricka!

47'

Paweł Wszołek świetnie powstrzymuje rywala w swoim polu karnym i zażegnuje niebezpieczeństwo.

45'

3 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego spotkania.

43'

Tomas Pekhart w ostatniej chwili zablokowany! Było bardzo blisko czwartego gola Czecha!

41'

Schodzi także Filip Starzyński. W jego miejsce pojawia się Jewgienij Baszkirow.

40'

Podwójna zmiana w Zagłębiu już przed przerwą! Miroslav Stoch opuszcza murawę, a zmienia go Adam Ratajczyk.

39'

Paweł Wszołek zablokował strzał Miroslava Stocha. Gracze gospodarzy domagali się odgwizdania rzutu karnego, gdyż ich zdaniem skrzydłowy Legii zagrał piłkę ręką!

37'

Tym razem nie ma faulu. Zagłębie od bramki.

36'

Tomas Pekhart przewraca się w polu karnym! Czy będzie drugi rzut karny? Paweł Gil słucha podpowiedzi.

33'

Dominik Hładun świetnie broni strzał rywala.

30'

Świetna akcja Legii Warszawa! Kilka szybkich wymian podań, a wszystko fatalnym kiksem zakończył Luquinhas!

28'

25'

Tym razem Tomas Pekhart nie doskoczył do piłki zagranej przez Juranovicia.

24'

Artur Boruc z dużym spokojem łapie piłkę dośrodkowaną przez zawodnika Zagłębia.

20'

Co za skuteczność czeskiego napastnika! Tym razem dograł mu Andre Martins, a Pekhart tylko dostawił nogę i wpakował piłkę do siatki!

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart w 13 minut zdobywa hat-tricka!

18'

Dobre dośrodkowanie Pawła Wszołka zostało w ostatniej chwili zatrzymane przez obrońcę Zagłębia.

14'

Ogromne zamieszanie w polu karnym! Piłka odbijała się niczym w pinballu, a ostatecznie spadła pod nogi Pekharta, który z najbliższej odległości skierował ją do bramki.

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart po raz drugi!

8'

Bardzo słaby strzał Luquinhasa. Dominik Hładun spokojnie łapie piłkę.

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart pewnie wykonuje 11 i wyprowadzę Legię na prowadzenie!

5'

Tomas Pekhart faulowany w polu karnym! Sędzia Paweł Gil na pewno sprawdzi jeszcze całą sytuację.

4'

Josip Juranović kończy akcję gości groźnym strzałem.

2'

Pierwsza bardzo groźna okazja Legii! Bartosz Kapustka wyłożył piłkę Tomasowi Pekhartowi, który jednak w nią nie trafił!

1'

Paweł Gil dalej znak do rozpoczęcia meczu!

17:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie i czekają na pierwszy gwizdek!

17:23

17:20

Zagłębie natomiast w tym sezonie to typowa drużyna środka tabeli. Dobre mecze przeplatają bardzo słabymi. Czy dzisiaj zdołają zagrozić najlepszej drużynie ligi?

17:18

Legia Warszawa walczy o powiększenie przewagi nad resztą stawki. Wojskowi już od kilku kolejek utrzymują się twardo na pozycji lidera. Czy dzisiaj również pokonają swoich rywali?

17:15

17:13

17:10

Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Zagłębia Lubin z Legią Warszawa.