Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

19:28

Za tydzień Lechia Gdańsk zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin, natomiast Wisła Kraków zagra u siebie ze Stalą Mielec.

19:26

Lechia ma już tylko trzy punkty straty do podium PKO Ekstraklasy, natomiast Wisła Kraków pozostaje na jedenastym miejscu w lidze.

95'

Koniec meczu w Gdańsku! Lechia wygrywa z Wisłą Kraków 2:0!

94'

Znakomita kontra Lechii po rzucie rożnym gości. Żarko Udovicić popędził sam na bramkę Wisły i rezerwowy gospodarzy z zimną krwią skutecznie sfinalizował ten atak!

93'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Żarko Udovicić podwyższa prowadzenie Lechii na 2:0!

92'

W zespole Lechii Tomasz Makowski pojawia się w miejsce Macieja Gajosa.

90'

Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

88'

Maciej Sadlok popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył tylko rzut rożny.

86'

Flavio Paixao zdecydował się na oddanie strzału z okolic pola karnego, ale jego uderzenie powędrowało obok bramki rywali.

84'

Piotr Starzyński pojawił się na murawie w miejsce Yawa Yeboaha.

81'

Żarko Udovicić zmienił Łukasza Zwolińskiego.

79'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Yaw Yeboah, ale jego uderzenie wybronił Dusan Kuciak.

77'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w pole karne Wisły skutecznie interweniował Mateusz Lis.

75'

Wydawało się świetne prostopadłe podanie do Flavio Paixao, ale gracza Lechii uprzedził Mateusz Lis.

72'

Łukasz Zwoliński oddał strzał z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Mateusz Lis.

69'

Rafał Boguski zmienia Davida Mawutora.

67'

Conrado popędził lewą stroną boiska, ale gracz Lechii został zatrzymany na wysokości pola karnego Wisły.

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Flavio Paixao otwiera wynik meczu pewnym uderzeniem z rzutu karnego!

63'

David Mawutor został ukarany żółtą kartką za to zagranie.

62'

Rzut karny dla Lechii Gdańsk po zagraniu ręką Davida Mawutora!

60'

Kenny Saief wpadł z piłką w pole karne Wisły, uderzył potężnie, ale jego strzał świetnie wybronił Mateusz Lis!

57'

Conrado dograł do Flavio Paixao, ale jego strzał został zablokowany.

55'

Stefan Savić wpadł z piłką w pole karne Lechii, po czym oddał strzał, który świetnie obronił Dusan Kuciak!

53'

Dośrodkowanie Macieja Sadloka zostało wybite przez przeciwników.

51'

Yaw Yeboah został sfaulowany pod polem karnym Lechii i goście staną przed szansą na zdobycie bramki.

48'

Michał Frydrych ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Gdańsku!

46'

W przerwie meczu Kenny Saief zastąpił Rafała Pietrzaka.

18:33

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Gdańsku.

18:18

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Gdańsku. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

43'

Jan Biegański mocno ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

40'

Stefan Savić popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Lechii, ale jego podanie trafiło do przeciwnika.

37'

Conrado popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło w pierwszego obrońcę Wisły.

34'

Jean Carlos otrzymał żółtą kartkę za faulu na Bartoszu Kopaczu.

33'

Łukasz Zwoliński zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to zdecydowanie zbyt lekko.

30'

Rafał Pietrzak dośrodkował w pole karne Wisły wprost na głowę Flavio Paixao, ten uderzył na bramkę, ale świetną interwencją popisał się Mateusz Lis!

27'

Ostry faul Rafała Pietrzaka, który ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

25'

Jean Carlos popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło w pierwszego obrońcę Lechii.

22'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Lechii doszło do Łukasza Burligi, ale ten nie zdołał uderzyć w światło bramki Dusana Kuciaka.

19'

Jean Carlos wpadł z piłką w pole karne Wisły, dograł do Stefana Savića, ale ten mocnym strzałem nie trafił w bramkę gospodarzy.

17'

Rafał Pietrzak otrzymał żółtą kartkę za faul na własnej połowie.

14'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Lechii jeden z graczy Wisły uderzył bardzo niecelnie.

11'

Patryk Plewka pokusił się o indywidualną akcję, ale jego strzał był zdecydowanie zbyt lekki.

8'

Żan Medved dostał piłkę w polu karnym Lechii, ale jego uderzenie było niedokładne.

6'

W odpowiedzi popędził Jean Carlos, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Bartosz Kopacz.

3'

Lechia ofensywnie rozpoczęła spotkanie, ale pierwsze dośrodkowanie w pole karne Wisły zakończyło się niepowodzeniem.

17:29

Rozpoczynamy pojedynek!

17:29

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Gdańsku. Za moment początek tego spotkania.

17:18

Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Alomerović (Br.), Fila, Haydary, Makowski, Musilitin, Saief, Udovicić, Vikri, Żukowski.

17:16

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Broda (Br.), Boguski, Duda, Hoyo-Kowalski, Kone, Chuca, Starzyński, Szota, Wachowiak.

17:16

Już za około kwadrans rozpocznie się to spotkanie,a więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.

17:15

W jesiennym starciu obu ekip zdecydowanie lepsza okazała się Lechia Gdańsk, która wygrała w Krakowie 3:1 po bramkach Michała Nalepy, Flavio Paixao i samobójczym trafieniu Macieja Sadloka. Dla Wisły jedyną bramkę zdobył Jean Carlos.

17:15

Przed tygodniem Lechia Gdańsk zremisowała w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 2:2, natomiast Wisła Kraków u siebie bezbramkowo zremisowała z Górnikiem Zabrze.

17:11

Faworytem tego spotkania jest Lechia, która zajmuje czwartą pozycję w tabeli PKO Ekstraklasy. Lechia traci sześć punktów do trzeciego Rakowa Częstochowa, który rozgrywał już swoje spotkanie i tylko zremisował z Wisłą Płock 2:2. Natomiast Wisła Kraków plasuje się dopiero na jedenastym miejscu, ale do Lechii traci tylko pięć "oczek". W przypadku zwycięstwa "Biała Gwiazda" może awansować do górnej połówki tabeli.

17:10

Witamy serdecznie! W drugim sobotnim meczu 21. kolejki MO Ekstraklasy Lechia Gdańsk na własnym stadionie podejmie Wisłę Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.