Niedziela, 7 marca 2021, godz. 17:30
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
0 : 1
94'

Koniec meczu! Legia Warszawa pokonuje Śląsk Wrocław, który notuje pierwszą domową porażkę w tym sezonie! Wojskowy natomiast umacniają się na pozycji lidera i nad drugą Pogonią mają 7 punktów przewagi!

93'

Za przedłużanie gry Artur Boruc ogląda żółtą kartkę.

92'

Zamieszanie w polu karnym Legii, ale ostatecznie bez zagrożenia.

90'

4 minuty potrwa jeszcze ten mecz

89'

Matus Putunocky mocno zaryzykował wchodząc w drybling z Bartoszem Kapustką. Na szczęście dla niego nie skończyło się to żółtą kartką.

86'

Vitezslav Lavicka jeszcze próbuje uratować ten mecz Mateusz Praszelik wchodzi na murawę, a schodzi z niej Guillermo Cotugno .

83'

Tomas Pekhart fatalnie marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem! Widać, że brakuje mu jeszcze ogrania meczowego.

79'

Schodzi także Robert Pich, a zmienia go Waldemar Sobota.

78'

Podwójna zmiana w Śląsku. Erika Exposito zmienia Fabian Piasecki.

79'

Guillermo Cotugno ukarany żółtą kartką.

77'

Zablokowany strzał Mathieu Scalet. Jeszcze chwila konsternacji czy aby nie było zagrania ręką, ale ostatecznie o karnym nie ma mowy.

73'

Marcela Zylla powstrzymany przez defensorów Legii.

70'

Marcel Zylla zmienia Bartłomieja Pawłowskiego.

67'

Dobre dośrodkowanie Josipa Juranovicia! Piłka minimalnie minęła głowę Pekharta.

65'

Skrzydłowy Legii Warszawa świetnie wpadł w pole karne, oddał strzał po długim słupku i nie dał żadnych szans bramkarzowi Śląska!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Wszołek zdobywa bramkę!

62'

Kolejny groźny strzał Roberta Picha. Tym razem jednak bardzo dobrze broni Artur Boruc.

60'

Robert Pich był bardzo blisko zdobycia gola! Miał bardzo dużo czasu, ale z kilku metrów nie trafił w światło bramki.

57'

Filip Mladenović dograł na głowę Pekharta i piłką po strzale Czecha ląduje na słupku!

54'

Teraz ukarany został Robert Pich. To trzecia kara indywidualna w tym meczu.

53'

Artem Szabanow ukarany żółtą kartka.

50'

Wracający po kontuzji Tomas Pekhart zmienia Szymona Włodarczyka! Czy Czech nawiążę do swojej formy strzeleckiej sprzed urazu?

49'

Matus Putnocky świetnie wyłapuje dośrodkowanie w pole karne. Po raz kolejny dzisiaj.

46'

Zaczynamy drugą część tego spotkania!

47'

Koniec pierwszej, słabej połowy tego meczu. Legia dłużej utrzymywała się przy piłce, ale bez większych konkretów. Czy doczekamy się bramek w drugiej części?

45'

2 minuty potrwa jeszcze pierwsza połowa tego meczu.

42'

Kolejny strzał Legii Warszawa i .... tym razem zablokowany został Walerian Gwilia.

40'

Śląsk Wrocław jest bardzo zwarty w defensywie. Po raz kolejny zdołali zablokować dośrodkowanie Mladenovicia.

37'

Mecz nie jest najlepszym widowiskiem dla oka. Tylko Śląsk oddał dwa celne strzały na bramkę Boruca. Zawodnicy Legii jeszcze w światło bramki nie trafili.

33'

Dośrodkowanie Filipa Mladenovicia, ale Szymon Włodarczyk przegrał pojedynek w polu karnym rywala.

32'

29'

Zablokowany strzał Bartosza Kapustki. Legia cały czas atakuje, ale nie potrafi wpakować piłki do bramki.

26'

Walerian Gwilia stracił piłkę będąc w polu karnym rywala!

23'

Znakomite zamknięcie akcji w wykonaniu Rafaela Lopesa! Piłka po strzale z woleja Portugalczyka ląduje jednak na bocznej siatce.

18'

Artur Boruc świetnie broni strzał głową Roberta Picha!

16'

Nie było mowy o rzucie karnym.

15'

Wstrzelenie piłki z rzutu wolnego przez Waleriana Gwilię zostało zablokowane. Sędzia sprawdza czy gracz Śląska nie zagrał ręką w swoim polu karnym.

13'

Łukasz Bejger ukarany żółtą kartką.

11'

Potężne, ale niecelny strzał Bartosza Kapustki.

10'

Znowu zatrudniony Putnocky. Bramkarz Śląska bardzo dobrze piąstkuje dośrodkowanie Mladenovicia.

8'

Niezła wymiana podań w wykonaniu gości. Rafael Lopes okazał się jednak zbyt wolny, aby dobiec do zagranej piłki.

6'

Bardzo dobre dośrodkowanie Filipa Mladenovicia. Matus Putnocky zdołał jednak wyłapać lecącą piłkę.

3'

1'

Pierwszy gwizdek rozpoczął ten mecz!

17:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

17:23

Czesław Michniewicz mocno zaskoczył składem na dzisiejszy mecz. Przede wszystkim zmienił ustawienie, którym grał już od wielu meczów. Dzisiaj swoją szanse otrzyma także młodziutki Szymon Włodarczyk. Czy uda mu się zdobyć bramkę?

17:20

Legię czeka jednak bardzo trudne spotkanie. Śląsk Wrocław jest najlepszą drużyną w lidze, jeżeli chodzi mecze u siebie. Podopieczni trenera Lavicki na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrali.

17:17

Legia Warszawa może dzisiaj znacznie odskoczyć od reszty ligi - aż na 7 oczek. Trzeba jednak wykorzystać słabą formę Pogoni oraz Rakowa i pokonać Śląska.Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami to bardzo dobra statystyka dla Wojskowych - Śląsk nie wygrał z Legią od 2017 roku. Czy dzisiaj ta statystyka będzie przełamana?

17:15

17:12

17:10

Dzień dobry Państwu! Dzisiaj Legia Warszawa powalczy o zwiększenie przewagi nad resztą stawki. Aby to zrobić musi pokonać drużynę Śląska Wrocław! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartek Modzelewski.