Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli! Miłego dnia!

14:34

Za tydzień Wisła Kraków zagra u siebie z Górnikiem Zabrze, natomiast Wisła Płock w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Wartę Poznań.

14:33

Dzięki temu zwycięstwu Wisła Kraków awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli i ma już dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Dla "Białej Gwiazdy" jest to już czwarte spotkanie z rzędu bez porażki.

99'

Koniec meczu w Płocku! Wisła Kraków po świetnej drugiej połowie wygrała z Wisłą Płock 3:1, a dwie bramki zdobył super rezerwowy Rafał Boguski!

98'

Rafał Boguski dostał piłkę przed polem karnym rywali, wpadł w "szesnastkę" gospodarzy, minął jednego rywali i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

97'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Rafał Boguski podwyższa wynik spotkania na 3:1 dla Wisły Kraków!

94'

Wisła Kraków coraz bardziej naciera na przeciwników, pachnie drugą bramką, ale na razie jest to wciąż niebezpieczna, jednobramkowa różnica między obiema drużynami.

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dziewięć minut!

90'

Za Urosa Radakovića na murawie melduje się Souleymane Kone.

89'

W drużynie Wisły Płock za Dusana Lagatora pojawia się Cilian Sheridan.

88'

Gracz Wisły Kraków niestety w kołnierzy ochronnym opuszcza murawę boiska w Płocku na noszach.

87'

Niestety Uros Radaković mocno ucierpiał przy zdobyciu bramki.

86'

Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Uros Radaković i strzałem głową dał swojej drużynie prowadzenie!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Uros Radaković zdobywa bramkę dla Wisły Kraków na 2:1!

84'

Dusan Lagator otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

83'

Rafał Boguski przyjął piłkę po prawej stronie boiska i chciał dośrodkować w pole karne gospodarzy. Zrobił to jednak na tyle szczęśliwie, że umieścił piłkę w bramce "Nafciarzy"!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Super rezerwowy Rafał Boguski doprowadza do wyrównania!

79'

Michał Frydrych otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

78'

Natomiast Rafał Boguski zastąpił Żana Medveda.

78'

Dwie kolejne zmiany w szeregach Wisły Kraków. Uros Radaković zastąpił Serafina Szotę

76'

Natomiast za Torgila Gjertsena pojawił się Kacper Rogodziński.

76'

Mateusza Lewandowskiego zmienił Patryk Tuszyński

76'

Aż trzy zmiany w szeregach Wisły Płock. Za kontuzjowanego Jakuba Rzeźniczaka pojawił się Milan Obradović

74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Szwocha bardzo bliski umieszczenia piłki w bramce gości był Damian Zbozień, ale nie zdołał umieścić piłki w bramce.

72'

Natomiast Jean Carlos Silva zastąpił Piotra Starzyńskiego.

72'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. David Mawutor zmienił Chucę

71'

Jakub Rzeźniczak ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

68'

Damian Rasak wpadł w pole karne gości po podaniu Mateusza Szwocha i gracz "Nafciarzy" potężnym strzałem przełamał ręce Mateusza Lisa i umieścił piłkę w bramce rywali!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Damian Rasak otwiera wynik spotkania w Płocku!

66'

Maciej Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale nie było z tego żadnego zagrożenia.

63'

Fragment gry, w którym żaden z zespołów nie potrafi zbliżyć się do pola karnego rywali. Znowu dominuje głównie gra w środku pola i ostre starcia.

60'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne gospodarzy przez Macieja Sadloka, obrońcy Wisły Płock zdołali oddalić zagrożenie.

57'

Felicio Brown Forbes uderzył bardzo mocno z dalszej odległości, ale zrobił to niedokładnie.

54'

Yaw Yeboah wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, ale futbolówka nie dotarła do żadnego z partnerów.

52'

Po prostopadłym podaniu w pole karne gości do piłki dopadł Mateusz Lewandowski, ale gracz "Nafciarzy" uderzył niecelnie.

49'

Serafin Szota ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

47'

Filip Lesniak zdecydował się na strzał zza pola karnego gości, ale uderzył bardzo niedokładnie.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

13:30

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Płocku. Za moment wznowimy rywalizację.

13:16

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Płocku. Do przerwy w meczu Wisły z Wisłą bezbarwny, bezbramkowy remis.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

43'

Maciej Sadlok uderzył z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Krzysztof Kamiński.

40'

Angel Garcia popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gości, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

38'

Michał Frydrych ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

35'

Yaw Yeboah próbował dograć w pole karne gospodarzy, ale do piłki jako pierwszy dopadł Krzysztof Kamiński i wyłapał piłkę.

32'

Na stadionie w Płocku obserwujemy "Typowy mecz walki". Gra toczy się głównie w środku pola, piłkarze grają ostro i niedokładnie, co nie sprzyja w stwarzaniu sytuacji bramkowych.

28'

To wciąż "Nafciarze" naciskają rywali, ale nie wynika z tego nic konkretnego. Gospodarze nie potrafią dojść do sytuacji strzeleckich.

25'

Mateusz Szwoch popędził prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne gości, ale zrobił to zdecydowanie zbyt mocno i "Nafciarze" stracili piłkę.

22'

Felicio Brown Forbes wpadł z piłką w pole karne gospodarzy i oddał strzał, który z najwyższym trudem wybronił Krzysztof Kamiński!

20'

Gospodarze rozegrali akcję lewą stroną boiska, ale tam niedokładne podanie spowodowało stratę piłki przez "Nafciarzy".

17'

Maciej Sadlok dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

16'

Ostro faulowany Felicio Brown Forbes, ale na razie jeszcze obyło się bez żółtej kartki.

14'

Pierwsze przewinienie na połowie gospodarzy, ale "Biała Gwiazda" ma rzut wolny niemal na środku boiska.

11'

Yaw Yeboah ucierpiał po starciu z Damianem Zbozieniem.

9'

Gospodarze prezentują się lepiej na początku spotkania, ale na razie "Nafciarze" nie potrafią oddać strzału na bramkę rywali.

6'

Po dośrodkowaniu Mateusza Szwocha, dobrą interwencją popisał się Mateusz Lis.

5'

Pierwszy faul na połowie Wisły Kraków i gospodarze będą mieli szansę na dobre dośrodkowanie w pole karne rywali.

3'

Pierwsza ofensywna akcja "Nafciarzy", ale piłka po zagraniu z głębi pola wylądowała w rękach Mateusza Lisa.

12:29

Rozpoczynamy mecz w Płocku!

12:28

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Płocku, za moment początek rywalizacji.

12:18

Ławka rezerwowych Wisły Płock: Gradecki (Br.), Adamczyk, Michalski, Obradović, Pawlak, Rogodziński, Sheridan, Tuszyński, Vallo.

12:13

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Broda (Br.), Boguski, Duda, Hayo-Kowalski, Kone, Mawutor, Radaković, Jean Carlos, Wachowiak.

12:13

Już za około kwadrans rozpocznie się spotkanie w Płocku, a więc najwyższy czas by podać rezerwowych obu drużyn.

12:12

W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami przy Reymonta 22 triumfowała Wisła z Płocka wygrywając pewnie 3:0 po bramkach Alana Urygi, Damiana Michalskiego i Damiana Rasaka.

12:08

Przed tygodniem Wisła Płock została rozbita w Warszawie przez Legię aż 2:5, natomiast Wisła Kraków nieoczekiwanie wygrała u siebie z Pogonią Szczecin 2:1. Oba zespoły w tym roku kalendarzowym zanotowały po dwa zwycięstwa.

12:04

Żeby znaleźć w tabeli obie Wisły należy spojrzeć na jej dolną część. "Nafciarze" zajmują dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Natomiast "Biała Gwiazda" z jednym punktem mniej zajmuje pozycję niżej. Wisła Kraków ma obecnie sześć "oczek" przewagi nad ostatnią Stalą Mielec.