5 : 2
Wisła PłockWisła Płock
1. połowa3 : 2
93'

Koniec meczu! Świetny mecz w Warszawie kończy się pewnym zwycięstwem Legii, która wskakuje na fotel lidera!

90'

Jeszcze 2 minuty potrwa ten mecz.

88'

Radosław Sobolewski ukarany żółtą kartką.

85'

Ostatnia zmiana w ekipie Czesława Michniewicza. Bartosza Kapustka zmienia Szymon Włodarczyk.

84'

Wchodzi także Kacper Skibicki, który zmienia Luquinhasa.

83'

Podwójna zmiana w Legii. Walerian Gwilia zmienia Andre Martinsa.

82'

Torgil Gjertsen zmienia Damiana Rasaka.

81'

Duży błąd Jakuba Rzeźniczka. Piłka spadła pod nogi Kostorza, który dograł do Luquinhasa. Brazylijczyk skierował piłkę do pustej siatki.

81'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Luquinhas dołącza do Mladenovicia! Obaj mają teraz dublet.

77'

Kacper Kostorz zmienia Rafaela Lopesa.

75'

Damian Zbozień kończy akcję Wisły strzałem głową. Piłka szybuje jednak nad bramką.

73'

Świetne uderzenie z rzutu wolnego Bartosza Slisza! Tylko świetna interwencja Kamińskiego ratuje Wisłę Płock.

71'

Angel Garcia ukarany żółtą kartką.

70'

Krzysztof Kamiński wyłapuje dośrodkowanie Bartosza Kapustki.

68'

Rafael Lopes uderza głową po dośrodkowaniu Mladenovicia, ale Portugalczyk trafia prosto w ręce bramkarza rywali.

64'

Artur Jędrzejczyk zamyka akcję Legii niecelnym strzałem z bliskiej odległości.

61'

Znakomite prostopadłe podanie do Mladenovicia. Tym razem Serba powstrzymał bramkarz gości.

58'

Świetne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia, prosto na głowę Mateusza Wieteski. Szczęśliwie broni strzał stopera Legii Krzysztof Kamiński.

56'

52'

Architektem tej bramki jest niewątpliwie Bartosz Kapustka. Pomocnik Legii świetnie popędził prawym skrzydłem, a później idealnie obsłużył Brazylijczyka, który musiał tylko dopełnił formalności.

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Legii! Luquinhas zdobywa bramkę!

49'

Cezary Miszta uprzedził zawodnika Nafciarzy i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

46'

Na drugą połowę nie wyszedł też Patryk Tuszyński. Napastnika zmienił Luka Susnjara.

46'

W Wiśle Płock mamy natomiast dwie zmiany. Kacper Rogoziński zmieniony przez Mateusza Lewandowskiego.

46'

W przerwie obie drużyny dokonały zmian. No i mamy debiut! Artem Szabanow zmienia Pawła Wszołka.

46'

Zaczynamy drugą część meczu!

48'

Co za zwrot akcji! Legia prowadziła już 3:0, a do szatni schodzi z wynikiem 3:2. Świetna akcja Kacpra Rogozińskiego, który wyłożył piłkę Leśniakowi. Bez szans był tutaj Cezary Miszta.

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Lesniak zdobywa bramkę kontaktową!

45'

2 minuty dłużej potrwa pierwsza część tego pojedynku.

43'

Zamieszanie w polu karnym Legii wykorzystał Dusan Lagator, któremu piłka spadła pod nogi.

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dusan Lagator daje nadzieję gościom!

41'

Najpierw Rafael Lopes wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Wisły, oddał strzał obroniony przez Kamińskiego. Mladnović był jednak tam, gdzie być powinien i dobił odbitą piłkę do pustej bramki!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Mladenović podwyższa prowadzenie Legii!

38'

Patryk Tuszyński na spalonym. Stracona szansa na oddanie strzału.

35'

Kacper Rogoziński za faul na Serbie ogląda żółtą kartkę.

34'

Filip Mladenović bardzo ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

32'

Mateusz Wieteska spokojnie wybija zagraną przez Szwocha piłkę.

31'

Filip Mladenović fauluje rywala. Będzie groźna okazja dla Wisły Płock.

29'

Dzisiaj swoje jubileusze obchodzą Artur Jędrzejczyk i Paweł Wszołek. Kapitan Legii rozgrywa swoje 200 spotkanie w Ekstraklasie w barwach mistrza Polski, a skrzydłowy 50 mecz ogółem w Legii.

27'

Legia dzisiaj nie daje dojść do głosu rywalom. Świetnie rozgrywają piłkę i kontrolują przebieg meczu.

23'

Znakomite uderzenie Bartosza Kapustki! Kamiński końcówkami palców odbija piłkę!

20'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale tym razem pewnie broni Kamiński.

17'

Jakub Rzeźniczak ukarany żółtą kartką.

16'

Znakomita akcja! Filip Mladenović dograł idealnie do Bartosza Kapustki, a pomocnik Legii spokojnie oszukał obrońców gości i sprytnym strzałem pokonał Kamińskiego.

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Świetna bramka Bartosza Kapustki!

11'

Świetna akcja Legii Warszawa! Rafael Lopes dograł do Wszołka, którego strzał obronił Kamiński.

10'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Mladenović otwiera wynik tego meczu!

9'

Rzut karny dla Legii! Kacper Rogoziński fauluje Pawła Wszołka.

8'

Niedokładne dośrodkowanie Pawła Wszołka.

6'

Artur Jędrzejczyk szybko łapie żółtą kartkę. Kapitan Legii sfaulował rywala pod swoim polem karnym.

3'

Pierwsze zamieszanie w polu karnym Legii. Mateusz Wieteska zdołał jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

1'

Mariusz Złotek gwiżdże po raz pierwszy!

14:56

Zawodnicy obu drużyn wchodzą na murawę!

14:53

14:48

14:45

Dzisiaj kilku zawodników będzie miało szansę na debiut. Jasur Yaxshiboyev i Artem Szabanow to nowi zawodnicy Legii, którzy dzisiaj zaczynają mecz na ławce. Kacper Rogoziński natomiast to młody zawodnik Nafciarzy. On dzisiaj zadebiutuje w pierwszej 11.

14:43

Legia Warszawa po krótkiej przerwie może wrócić na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Dzisiaj musi jednak pokonać Wisłę Płock, która bywała już niewygodnym przeciwnikiem dla warszawskiego zespołu.