Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

19:24

Za tydzień Jagiellonia Białystok zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała, natomiast Legia Warszawa na własnym stadionie podejmie Wisłę Płock.

93'

Koniec meczu w Białymstoku. Jagiellonia remisuje z Legią Warszawa 1:1 po dwóch rzutach karnych. Niewiele zmienia to w tabeli PKO Ekstraklasy.

90'

Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

88'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu w barwach Jagiellonii. Bartosz Kwiecień zastępuje Martina Pospisila.

87'

Kolejne potężne uderzenie Luquinhasa, ale tym razem świetną interwencją popisał się Xavier Dziekoński!

86'

Dopiero pierwsza zmiana w zespole Legii. Rafael Lopes zmienia Tomasa Pekharta.

84'

To powinna być bramka dla Legii! Luquinhas dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, minął przeciwnika, ale jego uderzenie trafiło tylko w poprzeczkę bramki Xaviera Dziekońskiego!

82'

Paweł Wszołek dostał piłkę w polu karnym Jagiellonii, dograł do środka, jednak tam obrona gospodarzy spisała się bezbłędnie.

79'

Fragment meczu w którym to Jagiellonia przeważa, jednak gospodarze rozgrywają piłkę głównie w środku pola, z czego wiele nie wynika.

76'

Teraz Bartosz Kapustka zdecydował się na strzał z dystansu, ale gracz Legii uderzył ponad bramką gospodarzy.

73'

Filip Mladenović świetnie dośrodkował z lewej strony w pole karne Jagiellonii wprost na głowę Tomasa Pekharta, ale ten w stuprocentowej spudłował!

70'

Natomiast Maciej Bortniczuk zastąpił Jakova Puljića.

70'

Dwie zmiany w szeregach Jagiellonii Białystok. Maciej Makuszewski zmienił Krisa Twardka

69'

Luquinhas także pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, ale ponownie świetnie piłkę wyłapał Xavier Dziekoński.

67'

Andre Martins oddał strzał z dalszej odległości, ale pewną interwencją popisał się Xavier Dziekoński.

64'

Bardzo długa akcja Jagiellonii zakończyła się wyłapaniem piłki przez Cezarego Misztę. Ostatnie minuty spotkania nie są zbyt interesujące.

61'

Wciąż Legia utrzymuje się przy piłce, ale gospodarze prezentują skuteczną defensywę nie dając rywalom zbliżyć się do własnego pola karnego.

58'

Fantastyczna parada Xaviera Dziekońskiego po uderzeniu z rzutu wolnego Filipa Mladenovića!

57'

Po faulu na Bartoszu Sliszu pod polem karnym Jagiellonii, zespół gości będzie miał szansę na zdobycie bramki.

55'

Paweł Olszewski ruszył prawą stroną boiska, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i już do niej nie zdążył.

53'

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale piłka trafiła wprost w ręce Xaviera Dziekońskiego.

52'

Bartosz Slisz oddał strzał z dalszej odległości, ale piłka po jego uderzeniu minęła słupek bramki Jagiellonii o znaczną odległość.

51'

Ładną dwójkową akcję przeprowadzili Paweł Wszołek i Bartosz Kapustka, jednak między nich wmieszał się Bartłomiej Wdowik i odebrał piłkę.

48'

Bardzo wyrównany początek tej drugiej połowy. Oba zespoły po razie próbowały zagrozić bramce rywali, jednak oba ataki zakończyły się przed polem karnym przeciwników.

46'

Rozpoczynamy drugą część tego spotkania!

46'

W przerwie Bartłomiej Wdowik zastąpił Bojana Nastića.

18:32

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Za moment początek drugiej części tego meczu.

18:18

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części spotkania w Białymstoku. Do przerwy Jagiellonia remisuje z Legią 1:1 po dwóch rzutach karnych.

45'

Paweł Wszołek z prawej strony boiska dośrodkował w pole karne Jagiellonii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał sfinalizować akcji.

45'

Do pierwszej części spotkania arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

45'

Jesus Imaz stanął przed stuprocentową okazję na zdobycie bramki po prostopadłym podaniu od jego partnera! W sytuacji sam na sam z Cezarym Misztą lepszy okazał się bramkarz Legii!

44'

Festiwal kartek mamy w tym spotkaniu. Ariel Borysiuk otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola. Jest to już siódma żółta kartka w tym spotkaniu.

42'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w zespole Jagiellonii jeszcze w pierwszej połowie meczu! Za prawdopodobnie kontuzjowanego Fedora Cernycha na placu gry pojawia się Przemysław Mystokowski.

40'

Paweł Wszołek dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

39'

Luquinhas wpadł w pole karne gospodarzy, ale jego uderzenie na bramkę Dziekońskiego zostało zablokowane.

36'

Teraz z prawej strony w pole karne gospodarzy wszedł Paweł Wszołek, ale jego zagranie przed bramkę Jagiellonii zostało zablokowane.

35'

Filip Mladenović po raz kolejny świetnie dośrodkował z lewej strony w pole karne Jagiellonii, ale tam żaden z graczy Legii nie zdołał sfinalizować tej akcji.

32'

Filip Mladenović cudownie z lewej strony dośrodkował w pole karne Jagiellonii do Tomasa Pekharta, ale ten zupełnie niepilnowany trafił tylko w poprzeczkę bramki gospodarzy!

30'

Mateusz Wieteska zbyt krótko zagrał do Cezarego Miszty, ale bramkarz Legii był pierwszy przy piłce przed graczem Jagiellonii.

29'

Paweł Wszołek dośrodkował z prawej strony boiska w pole karne Jagiellonii, ale tam uderzenie Bartosza Kapustki okazało się niecelne.

27'

Luquinhas ruszył prawą stroną boiska, wrzucił w pole karne w kierunku Tomasa Pekharta, ale ten nieczysto trafił w piłkę.

25'

Fedor Cernych zdecydował się na uderzenie uderzenie z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Cezary Miszta.

23'

Po raz kolejny ostro faulowany Luquinhas, ale żółtą kartką został ukarany Josip Juranović za domaganie się kartki dla rywala.

21'

Filip Mladenović dośrodkował w pole karne Jagiellonii, ale tam gracze gospodarze zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

19'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Tomas Pekhart także nie myli się z jedenastu metrów!

18'

Błażej Augustyn ukarany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym!

18'

Rzut karny dla Legii Warszawa po faulu Błażeja Augustyna na Pekharcie!

17'

Paweł Wszołek popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Jagiellonii do Tomasa Pekharta, jednak ten nieczysto trafił w piłkę.

16'

Kolejny faul w środku pola, tym razem na graczy Jagiellonii i żółtą kartką został ukarany Artur Jędrzejrzyk.

13'

Bartosz Slisz zdecydował się na strzał zza pola karnego gospodarzy, ale uderzył bardzo niecelnie.

11'

Kolejny raz faulowany Luquinhas i kolejna żółta kartka dla gracza Jagiellonii. Tym razem ukarany Fedor Cernych.

9'

Bogdan Tiru ukarany żółtą kartką po bardzo ostrym faulu w środku pola.

6'

Zespół Legii jest w szoku po stracie błyskawicznej bramki i to Jagiellonia kontroluje przebieg spotkania. Zespół gości jeszcze nie opuścił własnej połowy boiska.

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Jesus Imaz pewnym strzałem z rzutu karnego otwiera wynik spotkania w Białymstoku!

3'

Żółtą kartką ukarany został Cezary Miszta.

3'

Po konsultacji VAR sędzia Szymon Marciniak zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla Jagiellonii!

2'

Po dośrodkowaniu w pole karne Legii błąd popełnił Cezary Miszta i Jagiellonia miała szansa na objęcie prowadzenia! Sytuacja została jednak niewykorzystana.

1'

Ostre starcie po którym upadł Fedor Cernych. Zawodnik Jagiellonii potrzebuje chwilę dla siebie.

17:30

Zaczynamy mecz pomiędzy Jagiellonią, a Legią!

17:26

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę stadionu w Białymstoku, za moment początek tego pojedynku!

17:16

Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Steinbors (Br.), Bida, Bortniczuk, Kwiecień, Makuszewski, Matysik, Mystkowski, Runje, Wdowik.

17:15

Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak (Br.), Lopes, Gvilia, Kisiel, Kostorz, Sibicki, Valencia, Włodarczyk.

17:15

Już za około kwadrans rozpocznie się pojedynek w Białymstoku, a więc warto już podać ławki rezerwowych obu zespołów.

17:14

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą pod koniec sierpnia zeszłego roku. Wtedy w Warszawie lepsza okazała się Jagiellonia wygrywając 2:1 po bramkach Jakova Puljića, oraz Jesusa Imaza. Honorową bramkę dla Legii zdobył oczywiście niezawodny Tomas Pekhart.

17:11

W tym roku kalendarzowym Jagiellonia najpierw wygrała w Gdańsku z Lechią 2:0, a później takim samym rezultatem przegrała z Wisłą Kraków. Natomiast Legia w pierwszym tegorocznym meczu niespodziewanie przegrała w Bielsku-Białej z Podbeskidziem 0:1, a później wygrała u siebie pewnie za Rakowem Częstochowa 2:0. W środku tygodnia po bardzo emocjonującym meczu legioniści wyeliminowali z Pucharu Polski zespół ŁKS-u Łódź wygrywając 3:2.

17:09

Natomiast Jagiellonia Białystok zajmuje ósmą pozycję w lidze z dorobkiem dwudziestu trzech punktów. Do Legii zespół "Jagi" traci dziewięć "oczek", więc trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu będą jak na wagę złota.

17:08

W ligowej tabeli znacznie wyżej plasuje się Legia Warszawa, jednak w ostatnich meczach jej wyniki dają wiele do życzenia. Legioniści mimo to zajmują pozycję wicelidera PKP Ekstraklasy ze stratą trzech punktów do liderującej Pogoni Szczecin. "Portowcy" wczoraj zaledwie bezbramkowo zremisowali u siebie z Piastem Gliwice.

17:06

Witamy w niedzielne popołudnie! W chyba najciekawszym meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok na własnym stadionie podejmie Legię Warszawa. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!