Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
21:57

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

21:56

Dzięki temu zwycięstwu Legia zbliża się do liderującej Pogoni Szczecin na dwa punty, natomiast Raków zostaje na trzeciej pozycji.

94'

Koniec spotkania w Warszawie. Legia zasłużenie wygrywa z Rakowem Częstochowa 2:0.

94'

Żółtą kartką za faul na własnej połowie ukarany Paweł Wszołek.

92'

Dopiero druga zmiana w zespole Legii. Za Luquinhasa pojawia się debiutant, Jakub Kisiel.

90'

Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

89'

Żółtą kartką ukarany Tomas Pekhart.

88'

Po dobrym kontrataku Legii piłka trafiła do Filipa Mladenovića, ale ten z woleja przeniósł piłkę chyba nawet nad dachem stadionu przy Łazienkowskiej.

86'

Rafael Lopes otrzymał żółtą kartkę za faul w ofensywie.

84'

Piotr Malinowski dostał piłkę przed polem karnym Legii i zdecydował się na szybki strzał. Jednak futbolówka po jego uderzeniu przeleciała wysoko nad bramką Artura Boruca.

82'

Wciąż goście dłużej utrzymują się przy piłce, ale szczelna obrona Legii nie daje przedrzeć się rywalom w ich pole karne.

79'

Luquinhas zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego rywali, ale Dominik Holec pewnie interweniował.

78'

Po ładnej akcji gości Daniel Szelągowski wpadł w pole karne Legii, ale zagrał wprost pod nogi przeciwnika.

75'

Raków Częstochowa dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Goście rozgrywają futbolówkę głównie w środkowej strefie boiska.

72'

Natomiast za Frana Tudora na boisko wchodzi Piotr Malinowski.

72'

Za kontuzjowanego Marcina Cebulę na murawie pojawia się Daniel Szelągowski.

69'

Kontuzjowany Marcin Cebula opuszcza boisko!

67'

Po zdobyciu drugiej bramki przez Legię, uspokoiła się sytuacja na boisku. Raków częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi stworzyć sobie sytuacji.

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tomas Pekhart zdobywa bramkę na 2:0 dla Legii Warszawa!

62'

Filip Mladenović wpadł w pole karne Rakowa, gdzie został powalony i sędzia zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

60'

Marcin Cebula jest bardzo aktywny po wejściu na boisku. Teraz gracz Rakowa wpadł w pole karne Legii, jednak tam został zatrzymany przez jednego z rywali.

58'

Patryk Kun pojawił się na murawie w miejsce Daniela Bartla.

57'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Legii przez szansą stanął Marcin Cebula, jednak gracz Rakowa nie zdołał sięgnąć piłki!

54'

Paweł Wszołek zdecydował się na strzał z okolic pola karnego rywali, ale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Dominika Holca.

51'

Rafael Lopes pojawia się na murawie, a opuszcza je Andre Martins.

49'

Po dośrodkowaniu piłki z prawej strony boiska Pawła Wszołka przed szansą na bramkę stanął Tomas Pekhart, ale jego uderzenie przewrotką kapitalnie obronił Dominik Holec!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

W przerwie meczu Marcin Cebula pojawia się w miejsce Ivi Lopeza.

21:05

Piłkarze obu zespołów wrócili już na murawę stadionu w Warszawie, a więc za chwilę rozpoczniemy drugą część tego pojedynku.

20:50

Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części spotkania w Warszawie. Do przerwy Legia zasłużenie prowadzi z Rakowem Częstochowa 1:0.

45'

Petr Schwarz ukarany żółtą kartką za ostry faul w bocznej strefie boiska.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

44'

Prawopodobnie kontuzjowany Andrzej Niewulis opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Jarosław Jach.

42'

Fran Tudor przedarł się w pole karne Legii i oddał niespodziewany strzał, po którym fantastycznie interweniował Artur Boruc!

40'

Petr Schwarz oddał strzał zza pola karnego Legii, ale Artur Boruc pewnie interweniował.

38'

Nieco słabszy fragment spotkania, oba zespoły rozgrywają piłkę głównie w środku pola. Niska temperatura również nie sprzyja płynnej grze, bo boisko jest bardzo zmrożone.

35'

Teraz Andre Martins zdecydował się na strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Dominik Holec!

32'

Tomas Pekhart przypadkowo znalazł się z piłką w polu karnym Rakowa, ale napastnik gospodarzy uderzył wprost w bramkarza rywali.

30'

Prawą stroną boiska ruszył Paweł Wszołek, dośrodkował idealnie na nogę Luquinhasa, który z najbliższej odległości zdobył bramkę otwierającą wynik tego spotkania!

29'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Luquinhas otwiera wynik tego spotkania!

26'

Bartosz Kapustka ruszył lewą stroną boiska, dośrodkował w "szesnastkę" gości, ale Tomas Pekhart nie zdołał dopaść do piłki.

24'

Luquinhas zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale Dominik Holec pewnie interweniował.

22'

Filip Mladenović został sfaulowany tuż przy linii bocznej pola karnego i Legia będzia miała znakomitą okazję na objęcie prowadzenia.

20'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Igor Sapała.

18'

Ostre starcie Davida Tijanića z Andre Martinsem, jednak arbiter nie zdecydował się na pokazanie kartki.

15'

Legia rozgrywa piłkę w środku pola, ale Raków nie daje za wygraną i mocno naciska rywala, by odzyskać futbolówkę.

12'

Znakomita szansa dla Legii po wstrzeleniu piłki w pole karne, ale Filip Mladenović trafił w Tomasa Pekharta

9'

Po wrzutce Ivi Lopeza do piłki dopadł Andrzej Niewulis, ale kapitan Rakowa był na pozycji spalonej.

8'

David Tijanić zdecydował się na indywidualną akcję, ale został przewrócony przed polem karnym rywali i Raków będzie miał szansę na zagrożenie bramce Legii.

5'

Filip Mladenović próbował bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcić piłkę do bramki Rakowa, ale zrobił to niedokładnie.

4'

Po rzucie wolnym dla Legii z głębi pola piłka wyszła poza plac gry, ale jeden z graczy Rakowa dotknął wcześniej futbolówkę i gospodarze będą mieli rzut rożny.

2'

Raków rozpoczął mecz od spokojnego rozgrywania piłki, ale Legia podchodzi wysoko pod przeciwników nie dając im utrzymać się dłużej przy piłce.

20:02

Rozpoczynamy mecz w Warszawie!

19:59

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie stadionu przy Łazienkowskiej. Za moment początek tego spotkania!

19:40

Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak (Br.), Cholewiak, Lopes, Juranović, Kisiel, Kostorz, Valencia.

19:39

Ławka rezerwowych Rakowa Częstochowa: Pindroch (Br.), Cebula, Długosz, Jach, Kun, Lederman, Malinowski, Papanikolaou, Szelągowski.

19:39

Już za kilkanaście minut rozpocznie się to spotkanie, a więc to najwyższa pora by podać rezerwowych obu drużyn.

19:37

W pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa 2:1 po dwóch trafieniach Tomasa Pekharta. Dla Rakowa jedyną bramkę zdobył Patryk Kun.

19:36

Legia Warszawa w poprzedniej kolejce niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1, natomiast Raków Częstochowa uległ w Bełchatowie drużynie Pogoni Szczecin 0:1.

19:34

Legia Warszawa plasuje się na drugim miejscu w ligowej tabeli ze stratą pięciu "oczek" od liderującej Pogoni Szczecin. Natomiast Raków Częstochowa zajmujący jedną pozycję niżej ma na swoim koncie o jeden punkt mniej. Raków ma cztery "oczka" przewagi nad czwartym w tabeli Śląskiem Wrocław.

19:30

W meczu na szczycie tabeli PKO Ekstraklasy Legia Warszawa przy Łazienkowskiej 3 podejmie Raków Częstochowa. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!