Niedziela, 31 stycznia 2021, godz. 17:30

Koniec meczu. Sensacyjnie Podbeskidzie pokonuje Legię Warszawa!

Serhij Miakuszko ukarany żółtą kartką.

90'

3 minuty doliczone.

89'

Pesković intuicyjnie odbija strzał Tomasa Pekharta! Doświadczony golkiper ratuje Podbeskidzie.

87'

Tomas Pekhart miał szansę na zdobycie gola! Jego strzał głową okazał się jednak mocno niecelny.

85'

Znowu zamieszanie pod bramką Boruca. Tym razem jednak strzał został zablokowany.

82'

Maksymilian Sitek natomiast zmienia Jakuba Bierońskiego.

82'

Druga podwójna zmiana w ekipie gości. Karol Daniel zmieniony przez Jakuba Horę.

80'

Strzał Rafaela Lopes ląduję prosto w rękawicach Peskovicia.

79'

Mocne dośrodkowanie Joela Valencii. Udało się jednak zażegnać niebezpieczeństwo piłkarzom Podbeskidzia.

77'

Rafael Lopes kończy akcję gości niecelnym strzałem. Duża w tym zasługa Janickiego, który przeszkadzał napastnikowi Legii.

75'

Mateusz Marzec opuszcza boisko, a zmienia go Serhij Miakuszko.

72'

Stałe fragmenty gry Legii przynoszą marne skutki.

68'

Na murawie pojawia się też Kamil Biliński, a schodzi Desley Ubbink.

68'

Podwójna zmiana w Podbeskidziu. Marko Roginić zmieniony przez Michała Rzuchowskiego.

66'

Potężny strzał z rzutu wolnego, ale Pesković tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

64'

61'

Igor Lewczuk ofiarnie blokuje strzał rywala i ratuje swój zespół przed stratą drugiej bramki.

59'

Paweł Wszołek zakończył swój występ. Zmienił go Rafael Lopes.

57'

Legia Warszawa kompletnie bez pomysłu na grę. Ciężko wymienić im nawet kilka celnych podań.

53'

Czesław Michniewicz reaguje na boiskowe wydarzenia. Andre Martins schodzi, a na murawie melduje się Joel Valencia.

51'

Słaby początek drugiej części meczu. Brakuje strzałow Legii.

48'

Doświadczony stoper był tam gdzie być powinien. Piłka spadła mu pod nogi i z najbliższej odległości pokonuje Artura Boruca.

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za zaskoczenie! Rafał Janicki zdobywa bramkę w swoim debiucie!

46'

Wracamy po przerwie! Szymon Marciniak daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia kontroluje przebieg meczu, ale nie można powiedzieć że dominuje. Brakowało 100% okazji i do przerwy zawodnicy schodzą z bezbramkowym remisem.

44'

Dużo teraz działo się pod bramką Legii! Kilka strzałów, ale wszystko zostały albo zablokowane albo obronione przez Artura Boruca.

42'

Paweł Wszołek uderza głową na bramkę, ale znowu broni golkiper beniaminka.

41'

Świetne uderzenie Bartosza Kapustki! Z dużymi problemami, ale odbija piłkę Pesković!

38'

Bartosz Slisz posłał prostopadłe podanie, ale Pesković jako pierwszy wyłapuje piłkę.

34'

Bartosz Kapustka próbował sprytnym podaniem obsłużyć Tomasa Pekharta, jednak defensywa gospodarzy zdołała sobie z tym poradzić.

29'

Tomas Pekhart po raz kolejny dzisiaj fauluje rywala w ofensywie i traci szansę na zdobycie gola.

26'

Bartosz Kapustka kończy akcję Legii niecelnym strzałem z woleja.

24'

Josip Juranović dośrodkował idealnie na głowę Pawła Wszołka. Niewiele pomylił się skrzydłowy Wojskowych.

22'

Filip Mladenović posłał piłkę wysoko nad bramką Peskovicia.

21'

Rzut wolny dla Legii pod polem karnym Podbeskidzia. Będzie świetna okazja do zdobycia bramki.

19'

Kolejne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia, ale znowu pewnie wyłapuje piłkę Pesković.

17'

Teraz zakotłowało się pod bramką z drugiej strony boiska. Artur Boruc zdołał intuicyjnie odbić futbolówkę i nadal mamy 0:0.

15'

Zamieszanie w polu karnym Podbeskidzie po dośrodkowaniu Filipa Mladenovicia. Tomas Pekhart został jednak zablokowany.

13'

Bartosz Kapustka ułożył sobie piłkę do strzału w polu karnym rywala, ale piłka minęła bramkę.

9'

Tomas Pekhart pakuje piłkę do bramki po zagraniu Pawła Wszołka, ale Szymon Marciniak odgwizduje faul w ofensywnie czeskiego napastnika.

7'

Filip Mladenović zakończył akcję Legii strzał z dystansu. Pewnie broni Michal Pesković.

4'

Dośrodkowanie Pawła Wszołka ląduje prosto w rękach Peskovicia.

3'

Uderzenie na bramkę Artura Boruca, ale kapitan Legii bez problemu łapie piłkę.

2'

Pierwsza ofensywny wypad gospodarzy. Świetnie jednak przerywa akcję rywala Igor Lewczuk.

1'

Goście zaczynają mecz od środka boiska!

17:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Za kilka chwil Szymon Marciniak użyje gwizdka po raz pierwszy.

17:22

17:20

W ekipie gospodarzy zadebiutuje dzisiaj Rafał Janicki. Stoper ma za zadanie wprowadzić doświadczenie w szeregi obronne beniaminka, który w 14 meczach tego sezonu stracił aż 38 bramek.

17:17

Na papierze faworyt jest bezdyskusyjny. Legia Warszawa 2020 rok zakończyła na pierwszym miejscu. Teraz chcą wrócić na szczyt, ale aby to zrobić muszą pokonać Podbeskidzie. Problemów w obozie z Warszawy jednak nie brakuje. Ze względu na kontuzje Mateusz Hołownia zmuszony jest, aby zagrać dzisiaj na środku obrony. Jak sprawdzi się takie rozwiązanie? Przekonamy się za niecały kwadrans.

17:15

17:12

17:10

Dzień dobry! Witamy bardzo serdecznie i zapraszamy na relację LIVE z pojedynku Podbeskidzia Bieslko-Biała i Legii Warszawa, czyli czerwonej latarni z mistrzem Polski!