Niedziela, 18 października 2020, godz. 15:00
16:50

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na pojedynek Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin. Życzymy miłej niedzieli!

16:50

90'

Koniec spotkania w Mielcu! Wisła Kraków rozbija rywala aż 6:0, ale wynik jest zupełnie zasłużony. Gospodarze nie sprawili żadnych problemów "Białej Gwieździe", która z łatwością zdobywała kolejne bramki.

89'

Zmiana w szeregach "Białej Gwiazdy". Boisko opuszcza Vullnet Basha, a na nim pojawia się Daniel Hoyo-Kowalski.

88'

Michał Mak zagrał w pole karne, gdzie był Chuca, ten sytuacyjnym strzałem uderzył niecelnie.

86'

Lewą stroną boiska popędził Dawid Abramowicz, dośrodkował w pole karne Stali, tam jednak żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do piłki.

83'

Ofensywna akcja Wisły prawą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne, gdzie był Fatos Beciraj. Ten jednak uderzył bardzo niecelnie.

81'

W końcówce meczu Wisła zwolniła grę i oddała inicjatywę przeciwnikom. Stal nieco dłużej może utrzymać się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

78'

Zmiana w Wiśle Kraków. Jeana Carlosa na boisku melduje się Michał Mak.

75'

Mateusz Żyro pojawia się w miejsce Marcina Flisa w szeregach Stali Mielec.

74'

Jean Carlos wpadł w pole karne Stali, ale oddał bardzo lekki strzał, który z łatwością złapał bramkarz gospodarzy.

73'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Łukasz Zjawiński.

71'

Konrad Gruszkowski za Dawida Szota.

71'

Dwie zmiany w szeregach Wisły Kraków. Z boiska zszedł Felicio Brown Forbes, a na nim pojawił się Fatos Beciraj.

68'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Jean Carlos.

66'

Fatalne pudło Dawida Abramowicza. Po strzale Jeana Carlosa, piłkę świetnie obronił Rafał Strączek, ale dobitka z najbliższej odległości Dawida Abramowicza powędrowała wysoko nad bramką gospodarzy.

65'

Jeszcze jedna zmiana w barwach Stali MIelec. Za Pawła Tomczyk na boisku melduje się Łukasz Zjawiński.

63'

Wreszcie groźna sytuacja pod bramką Wisły, Mateusz Lis wyszedł na przedpole swojej bramki, skąd został przelobowany. Jednak na posterunku był Maciej Sadlok, który spokojnie przyjął piłkę przed linią własnej bramki.

60'

Kolejna zmiana w szeregach Stali Mielec. Jakub Wróbel wchodzi w miejsce Petteriego Forsella.

57'

Świetnie z dystansu uderzył Jean Carlos, ten strzał jeszcze świetnie obronił Rafał Strączek, ale z dobitką Patryka Plewki nie miał już żadnych szans!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Kolejny strzał i kolejna bramka! Tym razem do siatki Rafała Strączka trafił Patryk Plewka!

54'

Yaw Yeboah przyjął piłkę piłkę przed polem karnym Stali, oddał precyzyjny strzał, który zatrzymał się dopiero w siatce!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Coś nieprawdopodobnego! Yaw Yeboah zalicza dublet, a Wisła prowadzi już 5:0!!!

50'

Rezultat spotkania jest już raczej rozstrzygnięty, a zespół z Mielca wciąż nie potrafi nawiązać rywalizacji z przeciwnikami. To Wisła wciąż rozgrywa piłkę i zdecydowanie przeważa nad Stalą pod każdym względem.

48'

Po wydawało się wybiciu na uwolnienie przez Vullneta Bashy do piłki dopadł Yaw Yeboah, minął przeciwnika i z łatwością wpakował piłkę do bramki Rafała Strączka.

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Wisła Kraków strzela już czwartego gola, a do siatki bramki Stali trafia Yaw Yeboah!

46'

Początek drugiej połowy meczu w Mielcu!

46'

Oraz za Macieja Domańskiego na murawę wchodzi Martin Sus.

46'

Dwie zmiany w przerwie meczu w szeregach Stali Mielec. Z boiska schodzi Krystian Getinger, na nim melduje się Andreja Prokić

15:58

Piłkarze jednej i drugiej drużyny wracają już powoli na murawę stadionu w Mielcu. Za moment wracamy do rywalizacji.

15:48

Za kilkanaście minut zapraszamy Państwa na drugą połowę meczu.

15:47

Jeśli gospodarze znacząco nie zmienią swojej gry w drugiej połowie, może to się skończyć dla nich bardzo źle. Na razie jest 0:3, ale Wisła mogła zdobyć jeszcze więcej bramek. Szczególnie groźni są Felicio Brown Forbes i Yaw Yeboah, z którymi nie potrafią poradzić sobie obrońcy Stali.

45'

Arbiter nic nie doliczył do pierwszej połowy meczu. Wisła Kraków zasłużenie prowadzi do przerwy ze Stalą Mielec aż 3:0!

43'

Dobra szansa dla gospodarzy na zmniejszenie rozmiarów porażki. Paweł Tomczyk dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale zamiast oddawać strzał, zdecydował się na podanie, które zostało zablokowane.

40'

Yaw Yeboah popędził prawą stroną, minął dwójkę rywali i dograł w pole karne, gdzie odnalazł się Hiszpan Chuca. Ten plasowanym strzałem pewnie umieścił piłkę w bramce gospodarzy.

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Wisła Kraków zdobywa trzecią bramkę a jej autorem jest Chuca!

37'

Świetne prostopadłe podanie do Pawła Tomczyka, ten minął bramkarza Wisły, ale wygonił się z piłką poza światło bramki. Gdy ustawił sobie piłkę do strzału, Mateusz Lis zdołał wrócić do bramki i obronić strzał napastnika Stali.

35'

Po raz kolejny piłka w polu karnym Stali, Yaw Yeboah jednak wyszedł z piłką poza linię końcową boiska.

33'

Wisła nie zwalnia tempa. "Biała Gwiazda" nie schodzi z połowy gospodarzy i kwestią czasu wydają się kolejne bramki.

30'

Świetnie prawą stroną boiska popędził Patryk Plewka, zagrał w pole karne, gdzie cudownym sytuacyjnym strzałem piętą piłkę do bramki skierował Felicio Brown Forbes!

29'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Felicio Brown Forbes podwyższa wynik spotkania na 2:0!!!

27'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola ukarany Marcin Flis.

26'

Piłka w polu karnym Stali trafiła do Felicio Brown Forbesa, ten upadł po starciu z przeciwnikiem. Arbiter jednak nie zdecydował się na użycie gwizdka.

25'

Znakomicie kombinacyjnie rozegrany rzut rożny przez Wisłę, piłka trafiła do Macieja Sadloka, ale ten oddał niecelny strzał.

24'

Kolejna stuprocentowa szansa Wisły na zdobycie bramki! Dawid Szot dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, piłka przeszła przez całe pole karne i trafiła pod nogi Dawida Abramowicza, ten jednak niepotrzebnie przyjmował piłkę, co pomogło w skutecznej interwencji bramkarzowi Stali.

22'

Potężne uderzenie z dystansu Krystiana Getingera, jednak w sam środek bramki Wisły Kraków. Mateusz Lis pewnie interweniował.

21'

Wreszcie odgryza się Stal. Paweł Tomczyk zagrał w pole karne do Petteri Forsella, ten oddał sytuacyjny strzał, który na rzut rożny wybił Mateusz Lis.

19'

Vullnet Basha zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad bramką Rafała Strączka.

16'

Kolejna stuprocentowa akcja Wisły! Po koronkowej akcji gości piłka trafiła do Felicio Brown Forbesa, ten jednak niepotrzebnie przyjmował piłkę i oddał bardzo łatwy do obrony strzał.

14'

Teraz nieco uspokoiła nam się gra w tym spotkaniu. Wisła wycofała się i pozwoliła pograć gospodarzom. Jednak Stal nie potrafi przedrzeć się nawet na połowę rywali.

12'

Kolejna akcja Wisły! Teraz Jean Carlos wpadł w pole karne Stali, oddał strzał, który jednak zdołał obronić Strączek.

11'

Po wrzutce piłki z autu Dawida Abramowicza, najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Michał Frydrych, który sytuacyjnym uderzeniem otworzył wynik meczu w Mielcu!

10'

GOOOOOOOL!!!!!!!!!! Wisła Kraków obejmuje prowadzenie po bramce Michała Frydrycha!

9'

Kolejna znakomita okazja Wisły! Ponownie Yaw Yeboah pociągnął prawą stroną, dograł w pole karne, gdzie oddał strzał inny zawodnik Wisły, ale świetną interwencją popisał się Rafał Strączek!

8'

Bardzo zmotywowany jest w dzisiejszym meczu Felicio Brown Forbes. Napastnik Wisły faulował rywala w ofensywie.

6'

Świetna akcja Wisły! Prawą stroną boiska ruszył Yaw Yeboah, dograł do Felicio Brown Forbesa, a ten oddał mocny strzał. Piłka powędrowała jednak minimalnie obok słupka bramki gospodarzy.

5'

Akcja gości lewą stroną boiska. Dośrodkowanie do Brown Forbesa, jednak obrońcy Stali zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

4'

Teraz Wisłą przejęła inicjatywę, jednak an razie "Biała Gwiazda" rozgrywa jedynie w środku pola.

2'

Piłka w polu karnym Wisły trafiła do Pawła Tomczyka, ale ten zagrał futbolówkę ręką.

2'

Ofensywnie spotkanie rozpoczęli gospodarze, akcja lewą stroną boiska i Stal wywalczyła aut na wysokości pola karnego rywali.

15:00

Początek spotkania w Mielcu! Liczymy na dobry mecz!

14:56

Piłkarze jednej i drugiej drużyny pojawiają się już na murawie stadionu w Mielcu.

14:45

Już za kilkanaście minut początek pierwszej połowy meczu w Mielcu.

14:44

Wisła Kraków ponownie gra w zupełnie innym składzie, co na pewno nie wpływa dobrze na zgranie zespołu.

14:42

Ławka rezerwowych Stali Mielec: Gliwa (Br.), Dadok, Prokić, Sadłocha, Stasik, Sus, Wróbel, Zjawiński, Żyro.

14:40

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Buchalik (Br.), Beqiraj, Gruszkowski, Hoyo-Kowalski, Klemenz, Mak.

14:39

Przed przerwą na reprezentację Stal Mielec przegrała na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1, natomiast Wisła Kraków pauzowała z powodu wykrycia kilku przypadków zakażenia Covid-19. W ostatnim ligowym meczu "Biała Gwiazda" bezbramkowo zremisowała w Zabrzu z Górnikiem.

14:25

Zarówno Stal Mielec jak i Wisła Kraków spisują się w tym sezonie PKO Ekstraklasy bardzo słabo. Zwłaszcza "Biała Gwiazda", która zgromadziła na swoim koncie zaledwie trzy punkty po trzech remisach. Natomiast Stal odniosła jedno zwycięstwo po zwycięstwie w Mielcu z Piastem Gliwice.